Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem, csak riasztó és jelez a pageren ha valami gáz van.
Távvezérléssel be tudod indítani vele a motort? Meg az indexeket villogtatja?
Én, pagerest (sentinel). Másképp nem tudnám nyugodtan sehol se hagyni. Így is a "balta" hatótávolságon belül van...
Egy hétvégét terveztem, szombat reggel meló után indulás, és vasárnap haza. Bele fér majd? A "helyünkön" majd megbeszéljük, ne tarts fel a hülyeségeiddel... Még, hogy ÉN, ODA ? ? ? Pfffff...
Én mindig ráérek....itthon is leszek...
gyertek ...











mondjuk a kapuazzárvalesz ...
tudom, tudom, AKKOR pont nem érsz rá, már betervezett szabid van!
nyáron Csikágó, nyáron, de akkor legyen sok... Két napra megyÜNK, szállás. étel. ital legyen...
de, az anyós elég szarul néz ki!


Nem ám, szeretem, arany asszony...
dollárpapa (nagybátyám) és családja kint él, és meghívtak engem és bátyámat, aztán világot láttunk. meg motoroztunk.
szóval nem innál a pálinkámból ?



Amúgy használ valaki riasztót?
na várjál csak, ezért megkereslek, levadászlak, foglak, ...no neeeeem! A többit meg nem tenném, akármennyire akarod!
Mit csináltál kint?

De elmennék egyszer erre a Mulholland highwayre...
de a Britton csaj ...
tényleg ....

Köszi , inkább csajoktól szeretek ilyen leveleket kapni
Kaptál elvileg levélkét, romantikusat, illatosat...
pont egy hete vasárnap jöttem haza onnan. Zsír idő, 15-20 fok, napsütés, csak hamar sötétedik. :) Sajna mi nem aszfalton nyomtuk, hanem a Kaliforniai dombságban egy 250es, illetve egy 450es YZ-vel.
Kaliforniában milyen zsír az idő:



http://www.youtube.com/user/rn...
ez a két képem van még:
pár perc, és kapsz egy elektronikus levelet!
Én úgy tudom nincs jelzés a "paláston"
A dob le van csiszolva hogy ne legyen olyan randa, de ezt tükörfényűre is fel tudják neked polírozni ha kell. Ami karistosabb azt próbáltam lefényképezni hogy jobban látsszon.

A végén van valami e13 jelzés ilyen mint ez:
1-2 hét kérdése, és szabad idő, ami nagyon nincs!
na lássuk ...