Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Köszönöm az ajánlatot, ha februárban még él az ajánlat akkor megkereslek..
Köszi, Peti
A pályagumi dolga, hogy hamar bemelegedjen, ezzel nincs gond. Viszont ilyen időben csúszkál, de ilyenkor szinte mindegyik fajta gumi, mocis télivel nincs tapasztalatom.
Sziasztok! Eladó 2005- ös R6-ra

Pályaidom garnitúra MRA bubis füst versenyplexivel: 50.000. Ft

Gyári javított fejidom fél foncsorral:25.0000 Ft.

Egyben: 60.000. Ft
Szasztok!
Ha esetleg kellenne vkinek az r6-ra:)
6000 ér lehet vinni.
Köszi! ;)
Keresd meg Atix83-at, ő intézi nekem is.
Engem nem zavar a rendőri része,
viszont nem tudom mennyire igaz Én azt olvastam hogy lassabban melegszik be a gumma,
és az egy dolog hogy a futható km függ a használattól de valamit valamiért, mivel jobb a tapadása ezért jobban is kopik mint egy "sima" gumi.
Javítsatok ki ha rosszul gondolom.
Szuper! :) Akkor én is kipróbálom. Pénzügyileg mennyibe fáj?
Szia!
12000-be tudok neked füst szinű plexit rendelni.Ha érdekel kerss meg mail-ben. bali105@t-email.hu
Még annyi, hogy 2009 szeptember óta van nálam, és akkor kapott egy garnitúra slicket, meg most októberben.
Használattól függ, h mennyit megyek el vele, és még sose szedtek ki, úgyhogy fogalmam sincs, hogy szól-e érte. Igaz, ha motoros rendőrt látok, pofátlanul közel megyek hozzájuk.
Tapadás értelemszerűen jó, a motor most is használatban van- igaz kölcsönadtam, de előző télen végig jártam vele.
Na akko mesélj egy kicsit a tapasztalatlanoknak (nekem)... Mennyi KMet bír ki a vágott slikk? Zsernyák nem basztat érte?
Vágott slick.
Nekem nagyon bejött.
Gumi ügyben Brian-t keresd a gumis topicban. Ő jó áron, jót tud adni!
bali 105 hirdet füst színű plexit.
Sziasztok, BUÉK minden r6 tulajnak:)
füst színű plexit keresek 2005-ös r6 ra, ha valaki tud ilyenről legyen szíves jelezze..
Valaki próbált r6r idomot felrakni sima r6ra? szerintetek valahogy fel lehet barkácsolni vagy felejtős? esetleg a pályaidomját?
ciao
Gumiban esetleg tudok segíteni, ha használtat szeretnél venni
sztem dunlopok között keresd gumi ügyben a megoldást....
Olajból már megrendeltem a 300V-t, viszont gumi ügyben látom nehéz lesz dönteni. Több jó gumi is van, ahogy írjátok, viszont az én tapasztalatom még nulla. Nem tudom hogyan fogom eldönteni, hogy melyik is legyen. Amúgy mindenkinek nagyon köszönöm a segítőkészségét!
zaza73
Én is Motul 300V olajat használok és nagyon jó de olcsóbb olaj is megteszi nem feltétlenül fontos ezt belerakni,
gumiból Dunlop Sportmax GP Racer Endurance van nekem most fenn hátul és nagyon jó.
olaj 300v a legjobb bár figyelgetni kell ha fent pörgeted akkor rá rá kell majd nézni a szintre dunlop sportsmart az a fasza turázni! több komponensü hamar melegszik sokat elmegy és esőben is tudsz vele gurulni ha turázás közben megered az eső
2004-es és túrára fogom használni. Pályára azért még vissza kell rázódni.
Helló!

Yamaha R6 kuplung kar, konzollal, kapcsolóval eladó. Sérülés , csúszás mentes! 10e
70/6231473
Itt az újév ideje rendbe tenni a motorokat.

Vállaljuk pályaidom vagy tartalék idomszett gyártását üvegszálból, gyári idom javítását és ezek teljeskörű fényezését több színben vagy akár replika és airbush is megoldható.

MSN: jamal@freemail.hu

Email: jamaltizenegy@gmail.com
milyen évjárat mire fogod használni? turázgatsz? pálya? stb!