Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megbeszéljük jövő héten!
Gregúr! Myvipen szokott fórumozgatni. Jól néz ki az RGV...
Melyik Zoli? Gregúr vagy Molnár?
Oksa jövő héten megdumáljuk!

Amúgy jó volna nyáron sűrűbben járnál erre Zoli haveroddal és mennénk csapatni!
Jaj a jó szivem. 7500 az ára.
Hát nem tudom, kevésnek tartom. 10-re gondoltam. Alszok rá és jövőhéten rádcsörgök amikor megyek miskolca és megtekinted tetszik-e.
mittom én 5 ezrcsért nagyon jó lenne
Hát mondj valamit én meg eldöntöm adom vagy sem. A postát én alom
nem sok pénzem van
Mit ér neked?
mennyiért szeretnél megválni tőle?
Szép estét. Én egy bmc szűrővel vettem a motort aztán raktam bele gyárit, majd felkerült egy terrmignoni karbon dob és buta lett alul a motor, most vettem egy k&m szűrőt és egy powercommandert. A bmc szűrő eladó!
odaírtam ...
na...mééé? mennyiért? jöhet "oda" is a !
mi történt?
lehet el kell adjam a Hondát
most magaddal beszélgetsz? itt már nagyok a bajok, ismétlem, nagyok...
tényleg bazdmeg ? ? ?
akkor az még vatta új!
akkor sem merek majd reklamálni, beszari vagyok. Csak MAya vérét merem szívni, mert tudom, hogy Ő 140 centi mély, és nem ér fel! britton (fütyi) citromééél (pont) huhhha, küldj egy számlaszámot, és ha megtalálom a bankos papírjaim, még ma este utalom!
Most lebuktam
Na látjátok, a szeretet ereje mindenkit elér! Mi R6-osok ne verjük át egymást! (valójába tudom, hogy Carlo a sivatagba letolt 100e KM-et azzal a légszűrővel, de pssszzzt! )
segíts egy telefonszámmal, vagy e-mail címmel pls és egyeztetjük a részleteket. egyébként ok, pénzügyek rendben, ahogy írtad
Mondjuk lehet, hogy most átverlek
Nem ver át, eddig sem tette, mással sem, velem sem, csak szemét módon alkudozom! Anno nem ennyi volt az ára, akkor is szemezgettem vele, de most ez egy karácsony utáni kihagyhatatlan ajánlat!
Gyerekek, csak a cigánykodás megy! Pipercross-ért a 9e nem sok szerintem, pláne h alig használt (persze, ha a becsess fórumozó társunk nem ver át! )