Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

matek az erősségem, szóval 8300 marad zsebben!
Ha előre utalom, akkor azt hiszem 690 Ft a postaköltség, tehát 700 Ft próbálok alkudni...A magyar vér, tudod, nem érzem jól magam, ha beletörődöm egy árba! Viccet félre téve, tényleg 8400 marad a zsebedben...Már nem vagyok Pesten, itthon vagyok a nyugati csücsökben.
úgy gondoltam, hogy ennyi maradjon az én zsebemben

Nem jössz Budapestre?
Arra nem emlékszem, hogy hol laksz?!
Előre utalva postaköltséggel, tokkal, vonóval, csomagolással, kartondobozzal, két puszival, 1 darab egyedi kézfogással és törzsvásárlói kártyával 9000?
már nem emlékszem akkor mit mondtam, de szerintem többet, mint most
Telefonon elérsz
Megnéztem ago-nál 20.700 ill 22.500 az új. Már nem emlékszem az enyém melyik, de 9.000 pénzért csak most hihetetlen karácsony utáni akcióban
Ferrodo fékbetét áron? Mert akkor jöhetne ez is... Akkor voltam hülye, mikor nem együtt vettem meg!
Pipercross?!
Occo, jó
Hogyééé van azazaz a szűűrő?
Itt az idő Brian, tudunk konzultálni gumi ügyben?
Arról nem is beszélve, hogy én megválnék egy ÁGÓ-nál vásárolt pipercross szűrőtől
Kb 3 versenyt futott, azután a szezon végén eladtam a motort (05-ös) és ez, illetve egy lábtartó gazdára vár!
Ez így van, tavaly 16 környékén állt meg a levegőszűrőm, gyári...Akkor 36-ot mondtak a K&N-re, ha jól emlékszem, de ez már nem biztos! Kérdezz rá, 2 gyári árán van egy K&N, meggondolandó! A régi típus sajna nem jó az újakba!
Te aztán honnan tudod, okoska...?
Nekem BMC van benne, csak nem nagyon tetszik, szerintem átengedi a port, pedig rendesen lekezeltem ahogy kell. Félek, hogy tönkreteszi a motort.
asszem Agonál a pipecross szürö még baráti áron van a Bmc ill K&N hey képest! Csörögj rá ha úgy van! Egy probát megér! :)
Amúgy a levegő szűrőből sem érdemes a gagyibbat venni!
Nekem is kellesz szűrőt venni :S
Már elég ki van.

Lecseréltem a dudát a motoron
Olyan hangja lett hogy le fog esni a hajuk ha bejönnek elém
szerintem keresd Kutyát a ZZR vagy a Hegylakók topikban ...
Ő Nekem eddig elég kedvező árakat tudott mondani ...

próba cseresznye ...
És azt meg tudja valaki mondani, hogy 03-05 közötti típusokba mért nem lehet kapni a gyárin, meg a sportszűrőn kívül mást?
a 99-02-é nem jó a 03-05 közöttiekbe...
Tudna esetleg segíteni valaki? Ma hívtak a boltból de csak eredeti gyárit tudnak hozni az pedig elég drága. 17600 FT-ba jönne ki.
Esetleg még olyan kérdésem van, hogy a 99-02 közötti R6-os szűrője nem passzol bele? Vagy ez hülyeség

Sziasztok. Nem tudjátok, milyen után gyártott de a gyárival megegyező levegőszűrőt lehet kapni 03-05 közötti R6-ba?
mivel nincs kiszedve még a katalizátor így nagyon csoffadt. sehol sincs. nulla
Amúgy Neked mekkora hangja lett? Ha jól látom nem buheráltad a katalizátort...
Mindenképp rakok fel videót! Bár csak telefonnal tudok de remélem jó lesz a minősége. Ha minden jól megy akkor már hétvégén sikerülni fog...
majd légyszi valami videot fel tudnál tölteni meghallgassuk milyen hangja van a cuccnak?