Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Én még új vagyok, mivel 1 hónapja birtoklom még csak az R6-omat, viszont már most szeretném elkezdeni rendbe rakni szezonra. Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy milyen olajat, illetve milyen gumikat ajánlanátok a tapasztalatok alapján? Valamint honnan lehetne hozzá hátsó főfékmunkahengert szerezni akár használtat is, vagy javítókészletet hozzá? Előre is köszönöm a segítséget!
köszönöm,
olaszból hozták, 2002-es, piros fehér fekete,
képeket majd később mert most a soginál áll a nappaliban a gyöngyszem..
Megvannak a manualok, bár a yamahás gyári honlap se kinyomtatni, se lementeni nem engedi a pdf-et, a német honlap r6 club viszont jó.
Most már van user meg service manual is.
NE is mondd...az ideg visz széjjel, hogy ott az a mesés dob és nem muzsikál nekem... de már csak 3 hónap
...motorelvonási tünetek
punnyadok hacsak tehetem és várom a nyarat
Mivan Kispok, hol voltál eddig? Megfeküdte a hasadat a bejjjgli?
Gratula üdv közöttünk.
Képet rakj majd fel
Hali,
Itt is találsz:
http://r6club.de/index.php?aut...
Köszönöm a gyors segítséget!
Itt le tudod tölteni: http://www.yamaha-motor.com/sp...

Jó szórakozást a motorhoz és sok balesetmentes KM-et! :) Remélem egyszer gurulunk 1et közösen!
Sziasztok,
1 hete vettem egy 2002-es évjáratú, R6 Yamaha-t.
Kérdésem, kérésem az lenne, hogy gépkönyvet vagy service manualt angol/magyar nyelven tud-e valaki elektronikus formában adni, esetleg hol találhatok ilyet?
Előre is köszönöm a segítséget!
Mindenkinek boldog, békés karácsonyi ünnepeket kívánok, és remélem ti is legalább annyira várjátok a tavaszt, mint én
Én is szeretnék, mint újonc Boldog Karácsonyt kívánni minden R6 tulajnak és családjának!
Boldog Karácsonyt mindenkinek! :)
YA ...
VISZONT ...
R6 tulajok Boldog Karácsonyt mindenkinek!
Keress légyszi mail-ben bali105@t-email.hu vagy csörögj rám és elmondom a részleteket.
Az első a magasabb? Az mennyibe kerülne?
Ezek vannak az elsőnél nincs magasabb.
Túl magas vagyok (187-189) és ezért nekem mindenképp a dupla bubis kellene. Van róla képed? mennyi lenne?
Ez sem sima ha jobban megnézed,de van dupla bubis.
Áhh ahogy látom ez sima plexi. Nekem dupla bubis plexi kell, hogy túrázásnál ne tépjen le a szél. :) Olyan van?
Szia!2008-as az már újabb kivitel szerintem.Olyanhoz is volt de mér elvitték így rendelni tudok 2 hét alatt van itt.2008-as ra ilyen kell.Ha érdekel keress meg mail-ben bali105@t-email.hu vagy 06303210309
Ha jó lenne 2008-asra akkor kellene...
Mind kettőtöknek holnap küldök képet!