Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Karácsonyra nem kell valakinek egy bubis sötét plexi 10E-be?2006-07 re való zsír új.
oksa. köszi
Csak a felette lévő kereszttartó kiszerelése után tudod kivenni az aksit.
varom a kepeket.legyszi csinalj rolla ott is ahol javitva volt.
Holnap de. tudok küldeni képet!
Lecsekkolnám, annyit megér! lightjaw@citromail.hu
engem lehet erdekelne a pleko legyszi kuldjel kepeket.
csaba.nyitrai@citromail.hu
Nálam sincs, de az aksinak pont hogy hideg kell. A melegbe hamarabb tönkremegy. (Fater akumlátoros volt)
A beépíthetetlen alkatrész haszontalan dolog!Én sem vagyok híve az átalakítgatásnak!
erre gondoltam ...
ja nem akarnék farigcsálni , pedig ez jó áron lett volna ...
ráadásul itt Bács megyében ...
Hi! Csak 2003-2005-re jó.Lehet kissebb átalakítással rá lehet tenni.De gondolom nem akarsz sufni tuningolni?
Semmi akadálya!De azt tudnod kell ,hogy sérült meg van műanyagozva!Ha gondolod küldök róla képet,ha adsz egy elérhetőséget!
köszi, meglesem, de azért ha valaki olvassa szóljon ne szarozzon.
Keresd ki itt, hátha segít.

r6r
hát én ki akarom mindenféleképp venni mert nincs valami meleg a garázsba.
de azért köszi a lehetőséget.
Ez lehet hogy annyira nem lesz a segítségedre de hátha.
Én meg sem próbáltam kivenni, garázsban állok beszereltem a hátsó ülés alá egy fedeles szivargyújtó aljzatot és erre csatlakoztattam a csepptöltőt.
a 99-es R6-ra ez nem passzol ugye?
R6R-esek egy kis segítség kellene!
Ma úgy döntöttem itt az ideje, hogy kivegyem az aksit.
Beindítottam járattam még kicsit aztán mondom kikapom gyorsan.
Ülést levettem, lettem a két vezetéket kiakasztottam azt a gumiszart és a legnagyobb ledöbbenésemre nem jött ki az aksi. mondom ilyen nincs. nézegettem aztán arra jutottam, lehet alulról kell kivenni mert ott van valami kis ajtóka neki.
Lehet én vagyok a balfasz,de ha valaki tudja a megoldás kulcsát az lécci írja meg nekem.
Köszi srácok.
külön a duplabubis plexid nem adod el a kittből? januárban lehet hogy jelentkeznék érte.
Hi Mindenki!Van egy eladó pályaidomom!Ha esetleg valakit érdekel.
http://www.kepesmotor.hu/idomo...
Maradt még a gyárban belőle.... :D Amúgy az indexei is ugyan azok mint az én 2003asomén. Mondjuk a zúj ereggynek is. Úgy voltak vele mint Batman a fülekkel. Nagytételben rendeltek, most meg nem győzik elhasználni. :D
Sajnálhatod. Elég fasza volt, Svéd tényleg kitett magáért. Én személy szerint sajnáltam, hogy Bitti betegség miatt nem tudott eljönni, illetve hogy Talma a szar helyzet miat...
sajna most értem haza melóból....
Ki jön az esti Big bulira?
jonak tunik ugyesek vagytok.szepek a motorok.