Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A 1198 gyönyörű, az MV viszont engem a GS 500ra emlékeztet.
Sziasztok! Karácsonyra valakinek 2006-os R6 sötét bubis plexi?Zsír új,motoron még nem volt.10000Ft.
Régen nem tetszettek a Ducatik de a 1198-as valami rohadt szép.
Utolérne valami bankszakadás, én is szívesen barátkoznék vele.


Mit szóltok az új Mv-hez?
Akkor még olcsón meg is úsztad
Én 1,7-ért vettem 3 éve ebből 800 lízinges. Le is szopattak vele elég jól. Költöttem is rá, de inkább már nem számolom mert rívva fakadnék .
Mind 1 jövőre már csak az enyém

Amúgy nem tudom olvassátok-e a Superbikeot de van benne egy rövid cikk a 2005-ös R6-ról
Hát igen, a perverzitás... Ha esetleg valakit komolyan érdekelne a gépem, eladó. Tudom h a lószart sem érdekli de 1250000-ért vettem, meg ráraktam 2 kilót, kb. 1450000-be van... Alku nélküli ára 1,1., ha kell friss műszakival. Bárhol-bárki átnézetheti...
Ez így van! Én is csak valami űberrrrrperverzitásból cserélném le, de akkor minimum banktulaj kell legyek. Mégpedig erre: Desmosedici RR Na jó egy 1198 R-el is beérném...
Kösz. Ráadásul soha nem voltam egy YAMAHA fun, de az R6 egy kibaszott jó motor.
Sajnálom, hogy egy R6-os tulajjal kevesebb lesz... "R.I.P."
A motoros cuccaimat már árulom, ha esetleg valakit érdekel a ruha-bukó-csizma rovatban elovashatja mik vannak.
Hali Pók! Azt hittem már téli álmot alszol...! Azért eladni nem mindenáron akarom, csak extrában ráraktam 200-at+ szervíz, olajcsere, stb...
Nagyon sajnálom hogy eladod
nagyon pöpec a gép és gyönyörű állapotban van.
Igen, nem lenne szabad eladni. Az ok egyszerű: 5 éve ejtőernyőzök és egy seggel két lovat nem tudok megülni... Próbáltam,nem megy! Meg úgy érzem a motorozás 10-szer veszélyesebb...
A motort nem Solymárról vetted véletlenül? :)
Szuper, akkor örülök. :)
nekem mondod hogy elvagyunk szalva kint voltam 5 evet tudom hogy mik mennek kint es az a rohely h en kb 5 szor annyit kerestem mint most.
amugy koszi a dobot szeretem rajta csak se e betu se semmi szoval remelem ez a szerveknek sosem fog feltunni.
A jótól nem szabad megválni!
Örülj neki,hogy felhív valaki ,mert engem még az idióták sem találnak meg!Lehet nagyon el vagyok veszve?
Az enyém is az lesz tavasszal sajna... Már hirdettem, de ilyenkor télen eladni valamit nem könnyű. Ráadásul csak az idióták találtak meg! El is gondolkoztam, lehet hogy közéjük tartozok?
Hi!Ha valakit érdekel eladó a motorom!
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Jó a dobod
Eléggé el vannak szállva az árak, vagy a fizetések nem szárnyalnak.

pl Usankába egy ilyen 200 dolcsi, csak jobb a pénz...
Amúgy mindenki téli álmot alszik?
Nekem elhiteded nem franko ha csovalja az elejet az uj gatlok szerintem megfizethetetlenek nem a mi tarcankra mereteztek oket
Én amikor megvettem a gépet egyből beruháztam az öhlins-re, így nem tudtam megtapasztalni milyen amikor beszitál az eleje. Használtan vettem én is, újat szerettem volna, de az árak a műholdakkal ütköztek...
Helló mindenki!Ha valakit érdekel van egy pályaidomom eladó:40.000huf Mastek carbon ovál dob összekötő csővel:20.000huf R6(2003-2005)
Link:http://www.kepesmotor.hu/idomo...
Na akkor megvagy Fasza lett a mocimra kicsitt izgultam a kek szin miatt h eleg csajos de jol nez ki rajta