Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!

Változó, mikor merre. :) Pl. erre:

http://youtu.be/5zbAnnzG4zk
az biztos h megtalaljuk mert mi nem vagyunk azok a kamikaze motorosok
Kanyar elott neha fekezunk
Amugy meg en is szokom a motort jovore szeretnek sokat kijarni kakucsra dontogetni.
Na akkor megtaláljuk majd a közös hangnemet!
Igen mar megtalaltam en is a leirast de szopkodos ezt otthon megcsinalni.most talaltam 110 dolcsiert plusz posta
Nyugi en is kezdo vagyok eddig tok mas motorjaim voltak
Próbáld meg házilag, úgy max egy ötösből kijön
Nekem is nagyon kellene, de egyenlőre a dob után, kifogyott a persely...
Nagyon faxa lenne! Persze, ha egy kezdő nyuggert megtürtök....
mar biztos volt tema az angel eye de nem tud valaki eladot mert nekem nagyon tetszik de az ebay en majdnem 100 euro
Mi a haverral dobogoko fele jarkalunk,majd szolok tavasszal aztan mehetunk ha lesz kedved.
Nézzétek már most ez R6 hátsólámpát kapott?
Én egyenlőre kurva vagyok, mindig azokhoz verődöm, akik hívnak...
nem nem solymarol vettem egy rozsadombi srac hozta maganak kintrol de 1 hnappal a forgalomba helyezes utan eladta azt monta hneki ez nem jo r6r kell vagy r1 asszem.
ti merre jartok mocizni?
Valóban sokat számít ha látta már élőben az ember a vasat, de komoly vevő elmegy megnézni a tiédet és mivel nem fogja csalódás érni, ill fogja de pozitív értelembe és ha valóban akar motort venni akkor a tiédet megveszi az biztos.
Egyébként Pók te azért tudod hogy milyen állapotú a gépem mert láttad valóságban nem csak képről. A múltkor láttam egy R6 hirdetést, visongtam magamban... Megkímélt állapot, 12000 km, stb. A km valós, csak a 12000-ből 8 ezret pályán töltött és kétszer törték. Viszont nagyon jól kipofozták... Ismerem a gépet.
Ha egyszer lesz annyi fölösleges pénzem hogy egy fűtött garázsba gyönyörködhessek benne,nem is tudom mi lesz az. Az új 600-as gsxr-t láttátok már? 125 ló-158 kg arány, brembo fékek stb...
Jaj de szép is az! Amikor a kis cicát meg kell védeni...
Ez nem lecserélés ez egy nagy testvér mellé, hogy vigyázzon rá
Én sem cserélném le a helyedbe...pláne h Amerikában mindent vissza kell vásárolja! az importőr, illetve az el nem adott példányokat pedig visszaküldje a gyárba... komoly gond lehet vele.
Viszont a motor egy gyönyörűség és a 200 ló pedig...
Ez még csak álom de egyszer megvalósul, de az erhater megmarad, asszon megörökli
Én a helyedben nem cserélném le a gyönyörű erhatot a kawára.
Engem elsősorban a belbecs érdekel nem a külcsín.
Egyébként nálam új szerelem van Kawa ZX10 2011 WOW
Majd pár év múlva benevezek 1re ha addig le nem sodorja valami a trónról.
Ennyiért jó nagyon, szerintem el fogod tudni adni ha nem is télen de jövőre mindenképp.
Szerintem az MV vetekszik a Ducati szépségével. Persze az új F3 szerintem alázza sajnos az összes 600as motor design-ját... Ha igaz, akkor az ára is...