Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én vagyok a csaj. :)

Üdv

Zsu
az egesz cumo 45volt.
nekem tetszik rajta az amit a link mutat szerintem 3szor annyi azt a penz meg inkabb ferre teszem egy fiatalabb r6ra
Hányok...
R6 túramotor
wööhh
Háát nem tudom, szerintem nem esztétikus. Meg kiáll, és balesetveszélyes lehet szerintem. De ízlések és pofonok.

Ez a fajta nekem jobban bejön.
De az ára tuti húzósabb.
Amúgy szerintem a gyári megoldások a legjobbak, amikor az alsó kifli alatt van elrejtve...
Csak nem azt mondod, hogy csúnya mondjuk egy Öhlins klengéscsillapító? Én egyenlőre nem érzem a hiányát, de remélem nem is fogom megtapasztalni.
Miskócon

Ritkán nekem is előfordul hogy csapkod a kormány, de nem jellemző.
Inkább csak agresszív kigyorsításnál jelentkezett. Nem valami jó érzés
Olyan kormánylengéscsillapító nem létezik ami nem látszik?
Hali!
Mennyibe sikerült megszerezni konzollal együtt?
Üdv.:Nagyi
hol az az "itt"?
akkor Tőlük... :)
Ki az a Miller?
egy csajtol vettem neki volt a gepen csak most hondas lett es arra nem jo.
Millertől van?
A napokban sikerult szereznem kormánygátlot
gondoltam mogosztom veletek.
van valakinek tapasztalata a kormanygátlokkal kapcsolatban,mert en ellege beszartam mikor eloszor becspkodott az eleje
talan meg egy xenon szett jo lenne csak nem szeretnem megfurni a gyari lámpa takarot.
üdv. eladó yamaha r6r 2008-évjárathoz vadonat új eredeti idomgarnitúra, lámpákkal, indexekkel, és stb. ami a képen látszik egybe 270 eft. ugyanitt néhány alkatrész (főleg motor) yamaha r6 99-02 köztihez. 0620/992-4528
Itt kb feleennyiért megcsinálják...
kevés a minta
ki nem tudja mi legyen a karácsonyi ajándék:

www.motoros-polo.hu
16000.-
Nem is néztem, de azt hiszem E jelzés nélküli.
Hali!hivj fel,én is ilyet raktam be az enyémbe!
...hát MZ-re biztos olcsóbb de ez ugye nem az
30 e az drága...nemkell
... a sünök elfogadják
nekem nem a műszakira kéne hanem a sünöknek
Van benne E jelzés de műszakin nem fogadják el mert az indexek között nincs meg a megfelelő távolság.
Mondjuk ha elöl leveszed a vizsgára akkor meg tök mindegy mert nem kell rajta lennie mivel kézzel is tudsz indexelni.