Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem, a leömlők gyáriak, csak a leömlők után lett minden kicserélve. Ilyen Custom Full System. Messze túlteljesítette az elvárásaimat. Ha előre tudom ezt, akkor kidobom a francba az exup-katalizátoros régi szart, mert egy vadállat lett a gép.
nah megnéztem a videot és a képeket is.
először kerestem a motort a videon aztán kapcsoltam ez csak hang lesz. amúgy faszás nagyon. gratula hozzá. de akkor most neked csinált 1komplett rendszert? mert képekből azt látom nincs benne katalizátor.
Akit pedig érdekel, itt vannak a werkfotók:

http://www.sportmotor.hu/motor...
Elkészült ma délben "A hangról" a felvéltel. Szerintem magáért beszél!


A kikiáltási ár: 40.000- erős magyar forint!
mennyiért adod?
Hali mindenkinek!

Eladó a képen látható Termignoni sport dob!YZF R6-ra való!Szinte gyári állapotban.Ha valakit érdekel írjon!
További szép napot!
Ki jön a Big Buli-ra?

http://compaya.hu/motorosok/

Remélem sokan jöttök, szerintem 2500at megér...
meglesz! már csak egy viszonylag profi felvevőt kell szereznem, mert a telefon közelében sincs....
okés.
de amint látom, hogy elolvadt a hó követelni fogom rajtad a videot.
naon kivi vaok rá mit tud.
Pont ez a baj, szar telefonnal fotóztam, ami még nem is annyira gáz, mert majd a werkfotók, a jó minőség nélkül is érdekes. Viszont videót nem tudok egyenlőre csinálni, mert olyan állat a hangja , hogy kidobnának a házból ha a garázsba beindítanám... kigurulni se tudok, mert minden le van fagyva (feljáró)... tehát ameddig nem olvad, nem lesz sajna vidi...
tehetnél fel 1 vidit hogy szól az új dobot.
Én tegnap óta úúúúútálom, pedig a téli sportok miatt eddig szerettem.... egy kis teaser, miért... :
A tél sz@r és örökké tartó semmi értelme.
Nem, már így vettem a motrot, csak eleinte nem nagyon tűnt fel. Később vettem észre, viszont nem zavaró a dolog, más aki tért a motrommal észre sem vette. De mégiscsak én vagyok a gazdája, mindenre oda kell figyelnem
megint elestél jó ember
Sajna most nem lesz rá időm, talán csak olyan két hét múlva. De remélem nincs komoly baj, mert ha elengedtem a kormányt menet közben 40-nél vagy 200-nál, a motor mindig egyenesen ment, még minimális húzás sem volt egyik irányban sem. Aztán majd ha megtudtam a mi a gond, ismertetem veletek. Amúgy hogy bírjátok a telet? Motor lent pihen a garázsban. Elég szar érzés ránézni aztán meg ki a hóba
jogos! Legjobb ha kiszeded a kereket és a sárvédőt is leveszed.
Én az első tengelyt,meg az azt a telószárba beszorító két csavart is le szoktam lazítani ilyen esetben,így még lazábban engedi tekergélni az elejét egész nagy mértékben.
schtomi4:
szegaga jól írja, ezt próbáld meg, azután ha még mindig nem jó az sajnos gáz.
Nem tudom mekkora eséstől hajolhat el, de próbáld meg előbb felengedni az összes csavart (alsó villahíd felső villahíd és a villanyak nagy csavarját) mozdasd át aztán húzd le a felsőt, majd az alsó villanyak csavarjait, majd a végén a kormánnyak csavart. mindent a megfelelő nyomatékkal lásd service manual
szerintetek az alsó villahíd elgörbülhet kisebb eséstől.mert kicsit közeleb érzem a kormány jobb végét mint a balt.és ha felülről merőlegesen ránézek a kormányra,úgy látom h az alsó villahíd nem fut a flsővel,hanem a bal oldala 1-2 mm-t közelebb van a vázhoz.
Üdv Urak! Van egy zsír új R6 sötét plexim ha valakit érdekel!2006-07 re való!Ár :12000Ft bali105@t-email.hu 06303210309
Megkereshetlek majd? Adsz egy telefon számot?
Nekem le van kapva :)