Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy "k" betű lemaradt, de ezt csak halkan jegyzem meg, mielőtt eltőri a kezem, és nem tudnám befejezni a mondato
Biztos, nem ismerem sajna.
Mint bármely sportlégszűrőt, először tisztító folyadék/spray majd olaj.

Az, hogy milyen időközönként az használatfüggő. Amit küldtem az még nem volt tisztítva, az a gyári olajozása.
Tán nem nőre költöd?
Egy éve, 20 napja nem cigizem, viszont hó végén több nem marad meg, mint mikor cigiztem! Jó "megaszonntam"!
Hali,
Én azért Végh Janinál is megkérdezném.Ő sem kezdő ezen a pályán.
Oks! Remélem nekem is lesz egyszer A Listámra pénz... még jó hogy nem cigizek és nem iszom, van miből gyűjteni rá!
Sziasztok!

Hamarosan időszerű a dolog, ezért érdeklődnék, hogy ki hol műszakiztatja a vasat. Valami olyan hely érdekelne, ahol elnézőek egy nem E-jeles sportdobbal szemben...
Tudom, Sanyi cimborám is hozzá hordta az R6R-jét, és az új Gixerét is ő lőtte (vagy lövi, ha kész lesz) be...Nem ezen fog múlni, hidd el!
Nem akarok Ágonak nyalni, de mindenkitől azt hallottam, hogy a "kóklerek" olcsón szarul csinálják és eddig mindenki Ágót ajánlja. A PC szerintem verhetetlen árban van nála (lásd Ebay), a beállítás meg lelkiismeret kérdése... én mondjuk ezen nem spórolnék, mert egy szar beállítás, amit lehet nem érzel, elbassza a motort vagy csak simán szarul fog menni.
, meglátjuk, ha dadog, vagy nem megy, vagy valaminem lesz rendben, ismerőst megkérem, elviszi beállíttatni!
én a bmc sportlégszűrőhöz vettem BMC tisztító szettet. mosó+olajozóspray. én úgy tom 2000km-enként érdemes tisztítani. szerintem 1 szettel kb 4szer tuti tudod tisztítani.
Britton, ha sportszűrőd lesz, akkor mindenképp kell egy PC + pad, mert másképp a megváltozott levegő mennyiség miatt szívni fogsz...
Nem, csak elmentem itthonról tegnap reggel, azóta nem voltam...
"kintirendőrbarátkipuffogólesz", pláne, ha sikerül minden, akkor nagyon komoly lesz!
Majd meglátjátok!

Amúgy egy ilyen sportszűrőt mivel, és mennyi idő közönként kell ápolni? Sima légszűrőolaj (spray)?


Örülök, már kezdtem izgulni, hogy bénázik a posta

Ezen én is gondolkodtam, de úgy tűnik sok a fa a földön....

Egyébként szerintem is jó lett a lerövidített gyári kipuff
Oviban is flex volt a jelem!
Hű ez már vad! Szeretem a hangosat, de azért kell a dob...
EEE te nagy fűrészes vagy úgy látom

Van egy karist a dobomon azért lesz nyiszálás.
Sasa! Nézd meg a haver ZX10-ét. No, annak volt hangja.
devan devan ...
, azon nem múlik!
Ilyenből, ilyet:
De gec! jó hangja van!
Hogy kellene már egy ilyet tuningolni?
Lehet nekem is le kellesz nyisszantani az Arrow-ból
Tenagyonhozzáértő...
Nincs Neked lelki világod!