Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ilyen van rajta negyed körbe két oldalra kisebb nyomat.
Előszedtem a cserélt alsó villahidat. Az alsó csapágy amin fut azon vannak beütődések. Ez gondolom csak az utéstől lehetett!? Csinálok képet rögtön
Szia!
Az jónak tűnik,szerencsére úgy néz ki ,hogy a váznak nincs baja.
Bocs ,hogy belevau...., nekem akkor szokott beleérni picit ha játszok a gumiméretekkel.
Én hátulra 195/65, előre pedig 120/60-ast szoktam rakni. (mikor kapok) És mivel igy hegyesebb, (magasabb a guma) intenziv fékezéskor bele érhet az ekébe.
inkább ez , minthogy hajolgasson a telószárad , vagy a villanyakad ...
Mit mondtunk, hogy vaklárma! Bi bi bí...
semmi gáz sztem mi örülünk h nincs gáz a géppel ....
Ajaj lehet elnézést kell kérnem mindenkitől aki velem foglalkozott. :-( Volt, hogy nem voltak fent az oldalidomok és én mentem a motorral. Akkor ért hozzá az eke idom a kipufihoz és meg is sült belülről picit. Az is lehet, hogy ez akkor került oda. Nem emlékszem. Jövőre ragasztok oda szallagot és úgy kiderül, ha kopik akkor valami gáz van.
Pirossal jelölt részen nagy sebességnél nem hagyhat nyomot, oda max akkor érhet a kerék fel ha teljesen összecsúszik a teleszkóp. Mennyit tud össze csúszni? Teljesen nem ülhet fel igaz!?
Méricskéltem 1376-1380 Közötti méreteket mértem. Nehéz pontosan mérni. Elől támpont a csizma középen van vágva alulról. Hátul tengely közép szemre.
Hali
Keresnek 03as r6ra kormanytelot konzollal egyutt ha valakinek van elado kerem jelezze mert jo lenne ha a kari fa alatt mar ott lenne!
A fékre csak én gondolok, de lehet nagy sebességnél meleg guminál az sem kizárt. A kő ami beletapad és hallani karistolást az nekem is előfordul.
Szevasztok!

Karácsonyi ajándék tipp: www.motoros-polo.hu

Én már berendeltem mindenkinek a névre szóló pólóját.
Hatalmas lesz az öröm!
Tudom előttem már sokan írták és hát az Én szavam sem hitelesebb a többiekénél de hátha minél többen írjuk annál elfogadhatóbb lesz.
Nem hajolhat meg az első villa csak azért mert nagyot fékezel !

Nekem igazából az a fura hogy csak nagy fékezésnél ér bele !?
Az egy dolog hogy a vázad elment-e vagy sem, de hogy-hogy csak NAGY fékezésnél ér bele, ezek szerint valami hajlik de miért ? Nem szabadna !
Bocsi h beleugatok, de milyen fajta a 120/70-es gumid van? Mert én nyáron feltettem dunlop sportmax-ot és azt tapasztaltam, hogy nagyobb sebességnél, amikor már bemelegedett a gumi beleért a sárvédőmbe. Az ekeidomhoz nem ért hozzá, ott van majdnem 2cm hely. Sajnos a sárvédőm belső felét fel is polírozta egy 3-4 cm-es sávban. Úgyhogy vehettem is le 60km után, meg ha nagyobb kavics szorult a barázdákba akkor hallottam h karistolja a belső falát a sárvédőnek. Bár úgy tudom h púposabb fajta a dunlop sportmax, lehet h csak ez a típus volt a rossz választás? Egyébként baromi jó volt a 70es gumival a kanyarodás.
Tavaly szeptemberben egy kicsit megmihálylott az E-ringen és kuka lett. Csak azért kérdeztem mert egyszerűen nem tudom senkivel megcsináltatni a matricát és ha a Tied sérülésmentes lett volna akkor az tökéletes lett volna nekem.

Szegaga!
A sárvédőbe nem ér bele? Ha a /70 lenne a probléma akkor szerintem hamarabb érne a sárvédőbe. Az lehetetlen, hogy hajoljon a villa egy erősebb fékezéskor!
Vigyázz rájuk! Meg persze magadra is ebben a köcsög időben.
Köszi! Mi is tegnap 5 kor tudtuk meg
Márminthogy fiút? Akkor már ez is kiderült? Kissé le vagyok maradva. Grat!
Igen jelentem minden rendben! Köszönjük. Tegnap voltunk babamozin már láttuk a kis motoros fiút :-)
Van rá egy egész teled. Jó nyomozást! Azért asszonypajtást nehogy elhanyagold ezirányú gondod miatt. Vele (ük) minden ok?
De engem nagyon zavar, mert senki nem találkozott ilyen problémával. De egész nyáron semmit nem vettem észre menet közben, húzna ha elengedem a kormányt. Csak az a fránya kevés, hely és, hogy hozzá érhetett az ekeidomhoz.
Nekem sincs festék az idom alján a kerék mögött,de ez már 22éves motor,úgyhogy sokat nem is foglalkozom vele. (hisz mindig van más)
Tudod addig fog zavarni míg meg nem találom, miért van ez.