Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ebben nem lennék olyan biztos. 2005-től van fordított teló és ekkor került 120/60 helyére 120/70 ha jól megnézed ekkor változott az ekeidom és az alsó idomok íve. Ha képeket nézel azokon is megfigyelhető. Két személy közel 180km hatalmas fék biztos, hogy hajlik az első felfüggesztés. Az R6 villanyaka baromi erős. Ott ha ütést kap akkor tüti reped vagy törik. De oda már akkora ütés kell, hogy azt a felni se a telószár nem éli túl.
Ha cserélted a komplett elejét , akkor ott kapott egy fülest a váz...
semmiféleképp nem érhet a gumi bele az ekeidomba , akármekkorát fékezel is ...
Meg fogom én is mérni, biztos, hogy volt sérülve. A jobb első telómba volt minimális görbület (esztergapadon megporgetve), de kapott egy komplett újat. És az alsó villahídba is volt egy pici, ezáltal ferde volt a középálás fenn a kormányon szintén cserélve. Gondolkoztam már én is rajta, hogy a vázon kapott a villanyak, de akkor ott elváltozásnak kellene lennie (repedés törés). Ami még nem tetszik, hogy az alsó idomok más színűek mint aminek lennie kellene lakk feketének kellene lenni és ez matt szürke.
Hi!Az ekeidom legalsó pontja és a /70-es gumi között 2cm.
Nekem soha nem ért bele a gumi.
Nem volt sérülve a motorod?
Ghost04

A két teló 50,de van egy csúszott R6 -om eladó....készültségi szinttől függ az ára,,most 270,,
Ha érdekel privátba megbeszélhetjük...elérhetsz az adatlapomon keresztül.
Üdv
Nekem se simán menet közbe érthetett bele, hanem fékezéskor amikor biztos feszül minden és hozzá érhetett, gondolom látod a képen a nyomot. Neked nincs ilyen rajta? Mennyi a az idom és a kerék között? Megméred?
Mentem az előbb egy kunkit.
JUJJJJJ de hideg volt !
De természetesen ki mit szeret,szokott meg.
Hi!Jobban dönthető a motor!"Hegyesebb" lessz a gumi!
Mennyire érezhet a különbség?
Kanyarban jobb les?
Hi!A sárvédővel sem kell semmit csinálni belefér.(2003-2005).
A sárvédőn se kellett variálni a magasabb gumihoz? Tavasztól én is tervezem az átállást a /70es mókára.
Hi szegaga !4 éve megyek elöl 120/70-es gumival de még soha nem ért bele az eke idomba!(R6 2003)
És mennyiért adnád?Az igazság az hogy most még csak puhatolozom,a jövö év elején akarok venni egy hibás r6-ot.Ez a legnagyobb hibája,és ezért kérdezném! Költségvetést akarok csinálni,hogy mennyire érné meg nekem!
Köszi a választ!
Lemaradt a kép.
Nem hiszem, hogy az a 12mm ne férne bele.
Sziaztok!

2004-es R6 (még nem fordított telő). 120/60 helyett 120/70 került előrre. Gondolom nagy fékezéskor hozzáér a kerék az ekeidomhoz. Találkozott már valaki ilyennel?
így ni:

http://www.r6messagenet.com/fo..." target="_blank">Leírás

Videó
Ghost04

Van telóm....

Üdv
Igen, én is ezt találtam a legmegfelelőbbnek. Köszi.
Szia!
Biker- Worldben,1690 Ft.-ért kapsz.http://www.biker-world.hu/kate...ömitések&p0=Generátorfedél%2
0tömités&szint=4&parent_cat_id=2393&cat_name=2003%20(RJ051)&hivo_cat_
id=27&h_hivoszint_id=3&h_cat_id=27&path_marka=Yamaha&path_tipus=YZF-R6&
path_evjarat=2003%20(RJ051)
R6R lámpa szerelés

utánaszámoltam és mindent összevetve ez is 50-100 között jön ki

veszel egy bontott fényszorót + a projector + xenonszett + szerelés = 50-100E ft.
jajaja, ez engem is érdekelne!
Szia! Hogy csinálsz Angel Eye-t?