Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Semmi baja nem lesz, én egy éve használom. Sokkal jobb fényt ad.
Agel eye-t meg csinálni kell. az Ebayen bazi drága
1690ért találtam neten. asszem ezt az összeget kicsengetem érte, de kössz a tippeket!
Szisztok!
A felöl érdeklödnék hogy 2001-es R6-hoz első teleszkoppár mennyibe kerül és hol tudnám beszerezni?
Köszi a válaszokat!


akkor már inkább (Locitte vagy Reinz)szerelő paszta....
jo fele kartonbol tudsz csinalni hazilag is kb 500 forintbol.mikor nekem kellet valami 5e korul volt aztan a szerelovel csinaltunk egyet es tokeletesen mukodik.
Hmm, ezt jó tudni. Am pont egy darab idomcsavarom hiányzik.... Na hétfőn akkor be is nézek Máthéékhoz Debrecenben.
De azért ha netántalán véletlenül valakinél mégis rejtőzne egy ilyen a szekrény aljában, akkor vevő lennék rá!
Bocs csak rosszul láttam.
Hogy-hogy a tiédnek kör alakú pilács van hátul?
lehet darabokban is venni... akár 1db csavart is rendelhetsz gyáriban az oldalidomhoz.....
szóval nyugodtan hívd fel bármelyik márkakert. és megrendelik neked azt a tömítést....
A blokkhoz való összes tömítés egy csomagban. Vagy erre ez nem így működik? Az R6 blokkjához én meg nem nyúltam, kezdő vagyok a témát illetően.
szettben ?
Igazad van. DE. Nem mindegy hogy meg kell vennem szettben 15 000 Ft-ért, vagy esetleg valakinek van magában egy ilyen és a szett árának tizedéért megkaphatom tőle...
sztem yamaha márkakerben leveszik polcról....
Sziasztok!

2003-as R6 -hoz keresek baloldali dekli alá tömítést. Asszem ez a generátorfedél vagy mi. :)
Fényezőhöz vándorolt a gépezet,szét lett kapva a baloldala, és az összerakáshoz majd nem ártana beszerezni a tömítést.... :P Remélem tudtok segíteni!

Üdv: Laci
eladó r6 elsőkerék 99-02-ig jó
motobali@citromail.hu ide küldhetnél egy képet
Hali,mennyit ér meg neked?irj privátba.küldök képet is róla.
eladó r6, 99-02 kötihez bontott alkatrészek motoralkatrészek is . 0620/992-4528
én 30-at mértem de attól még lehet , hogy jó , mennyiért adnád?
Hali!csavarközpont közti távolság 28mm.6-os lefogató csavarral.
Szia! Ha megméred a rögzítő csavarok távolságát kiderül!
Szia!nekem van,de az 2004-eshez valo.Nem tudom jó-e.
www.kelomotor.hu tartozékok/tükör/ legalsó sor, 5600Ft
üdv. nincs sajnos.
Köszi az infót