Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

fekete 1.0
Nem volt sérült
40 pénz

lábtartó mibe fájna?
Sziasztok!

Esetleg karácsony előtt van keletje

Pipercross sportlégszűrő
ValterMoto verseny lábtartó

Persze R6 hoz, 2003-2005 évjárathoz

Köszi
Vagy keresd Peppét... ő is nagyon ügyes! Számtalan munkáját láttam már, és nekem is festett, nagyon jó áron!

Van eladó hátsókerekem R6hoz (2003). 35.000,- ha valakit érdekel!
pályamotorzás topicban keresd BércziDávidot :) (asszem csak DAVE névenm fut)
fényezés ügyen egyik legjobbak ...
valaki esetleg tud szurke tankot 2003as modelre elfogadhato áron vagy esetleg ugyes fényezot aki elfogadhato aron dolgozna
kb menyibbe kerulhet egy teljes fenyezes tudja valaki?
jobbos tükör kellene, 2000-es R6 , van esetleg?
Nekem xenon van a motorban, mind a két tompított világít, és csak ajánlani tudom!
Nem kell feltenni a refit, nagyon jól látszol, mindenki észre fog venni!
Ebay
Na ez már elég konkrét infó, köszönöm.
Akkor ha nagyon rosszat nem hallok addig
a jövő évet xenonnal kezdem.
Már pedig Én is láttam valahol de tök drága volt.
Honnan vennél angel eyest mert en nem talaltam sehol?
szerintem nem fog elszinezödni.abbol gondolom h asszonynak a ford pumalyaba raktam be kb 3 éve annak is muanyag a burája és nem szinezödött el tőlle meg pedig ő mindig világit. szerintem nyugodtan tedd be én is gondolkodok rajta.
Ezt így akartam:

2. abszolút szabálytalan de hát sok minden más is az
Én csak annyit mondok, hogy biztosan fogok bele tetetni tavasszal. Sőt lehet angeleyes is fog belekerülni, hogy tompítottnál mindkét lámpa is világítson.

Persze ago-nál fogok, mikor meglesz a pénz az egyéb dolgokra is...
Sziasztok!

Van valamelyikőtöknek Xenon a motorjába ?
Érdekelne mi a tapasztalatotok vele ?
Pl.:
1. állítólag besárgul a műanyag lámpa búra a xenon UV sugárzásától ?
2. abszolút szabálytalan de hát sok minden nem az
3. stb...

Xenont szerettem volna rakni a gépbe de elbizonytalanodtam.

üdv. eladó yamaha r6r, 2008-évjárathoz komlett eredeti ! teljesen új idomszett, lámpákkal, tükrökkel, ülésekkel, indexekkel, hátsólábtartókkal, ami a képen van egybe 270 eft. 0620/992-4528 ugyanitt néhány alkatrész r6 99-02 köztihez eladó.
Köszi, korrekt az ár, sajnos volt most egy kisebb kiadásom át kell számolnom hogy most így lassan kari előtt tudok-e még ennyit költeni, ha igen kereslek rövid időn belül.
Sajna nekem mostanában a váltó néha nem akarja bevenni a sebességeket Félek, hogy a kapcsolóvilla lesz És én egyszer, amikor szelephézagot állítottam rajta és le kellett vennem a tankot, nem raktam vissza a kormánytelót, és el mentem nélküle egy körre... hát borzasztó volt, el sem tudom képzelni milyen lehet kormányteló nélkül keményebben hajtani. Szerintem kötelező rá! Amúgy k.... jó motor, de 550-600-nál kicsit többet kell rászánni.
"És sajnos másfél hónapja nekimentem vele egy fának, ezt nem szerette." Hát, ez nagy duma . Az enyém a rázókő kiemelkedéseit nem szereti
www.danger.hu
koszi lehet rápontositok akkor egy uj plexire.
valaki esetleg tudja menyyibe faj egy ilyen mert a bux indexem alacsonyan van
sztem már olyan árakon lehe3t sötétített bubi plexiket veni h nem éri meg szarakodni ....
Helló!

Féktárcsával, lánckerékkel, menesztővel 40e a gumi füstölni való!
Hibátlan a lánckerék, féktárcsa, felni is! Féktárcsa nélkül és lánckerék nélkül 25e.
Helló!

A tank AC-vel 45e, nélküle 40e.

Üdv
Sziasztok urak,

2000évj R6 alkatrészeket keresek .
Üzemanyag tank
kormány ,,jobb-bal,,
pályaidom
generátor dekli...lehet csúszott is....