Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Szerintem simán jó bele a félszintetikus vagy az ásványi ,csendesebb lessz a járása és ha eddig ette az olajat az is csökkenni fog.Én 2000-es évjáratu R1-be 5100-as Motult teszek ,úgy vettem észre ,hogy ezzel jár a legszebben .Motornál az a legjobb ha azt teszel bele amit a gyár előír.Röviden eggyetértek a kereskedéssel.Ha Motulba gondolkozol ez segítség lehet:http://www.motul.hu/index.php?...
Szia aprilisrxis123!
A kerék lehet hogy érdekelne, mennyiért adod ?
(gumi nélkül érdekelne )
A fóliázás felejtős, nem tudják megcsinálni. De van ilyen színező spré amivel a kocsik hátsólámpáját szokták lefújni. Szerintem azzal meg lehet próbálni, de nem tudom mennyire lesz szép. A karistokra van egy spéci polír paszta, Corában láttam 3500 egy kis tubus. Azzal ki lehet szedni a karistokat. De amúgy már nem olyan vészes egy színezett plexi...
szia a tank mennyi lenne?
van valakinek tapasztalata a plexi sőtétisröl.
az enyém karcos semmi mély kars csak feluleti gondoltam le sötétittetem.csinalt valaki már ilyet?
Helló!

Lenne pár eladó dolog 2005-ös R6-hoz.
Immobiliser kompletten zárakkal 2db kulccsal, sérült motorblokk, hátsó kerék és tank.
70/623-1473 vagy enmoto@citromail.hu
Te fanatik!

EE de ha R1-ed lesz, akkor már nekem is le kellesz cseréljem, mert sokkot kapok !
én olajat 300V Factory Line 10w40-et tettem bele és szerintem is kicsit felesleges... legközelebb csak a 7100at teszek bele... sztem annak a teljesítmény szintjei is megfelelőek....
ha olajszűrő szelep a problem akkor igen a szűrőcsere megoldja...
Tisztelt Motorosok!
Minden típushoz javítok - tekercselek - generátorokat, és önindítókat.
Több, mint 20 éves speciális jártasság ezen a szakterületen, és abszolút jótállást vállalok a munkámra!
Telefon: 06 30 262 5500
Részletek: http://indukcio.uw.hu
Sajnos ez a max keret, vagy esetleg 600. ropi, de akkor átírásra nem marad.....
YAh és van még egy dilemmám, amire remélem találunk választ:) az , ami az olaj. Yamaha kereskedésbe azt mondták, hogy ennek a régi R6 nak a blokkját ásványi olajhoz csinálták. és ne vegyek bele full szintetikust, hanem max félszitetikust. Ti milyet vennétek? egyébként csak normális túrázásra van használva,, pályára nem megyek vele. köszi G
száraz uta,kevés kékkabátost!
Igen, az olajszintem kiváló, eddig 3000 ret mentem csak vele, de semmi változás nem volt, nem hrdja az olajat.

1. olajgomba?-- a blokk aljában ilyen kis betekerős valami, elektromos csatlakozással?-- szervízkönyvet böngészgettem ezügyben

3. lehet hogy az olajszűrőben lévő nyomás szabályzó szelep adta meg magát..... -ez pedig olajszűrő cserével megoldható? vagy ez is máshol van benne?

üdv Gábor
550-nél többre gondoltam de ezt majd tavasszal, ha kész lesz.
Ez Adee-nek válasz üzi, de ha van még aki elad irjon..
550.000 ft-ig
Én pedig vennék..
adatokat írsz róla? és árat így kezdésnek? :))
nem tudom milyen elven működhet ...
de álatlában nyomást vagy pedig szintet figyel ....
Tudomásom szerint az nem az olajnyomást figyeli a kislámpa hanem a szintet.
őszintén légszűrő cserét sportra max akkor cseréld ha már nagyon ramaty állapotban van a sok tisztítástól... az mindegy h BMC vagy K&N ugyan olyan profi cucc mind a kettő....
Olajszint gondooom ok ?
1. olajgomba?
2. valószínű az olaj kicsit megfáradt a gépben és lehet hogy emiatt nincs nyomás....
3. lehet hogy az olajszűrőben lévő nyomás szabályzó szelep adta meg magát.....
remélem ezt nem tartod fontos szempontnak
jah majd el felejtettem a gyujtás rá adása utánn a fordulat szám mérö mozog:)
?
Sziasztok! lenne egy pár kérdésem, ami így a motorvásárlás után felmerült!
Szerintetek milyen fajta sportszűrőt vegyek a 99' es R6 ba? BMC? K&N? stb? esetleg van valakinek olcsón egy eladó?
És nálatok jelentkezett olyan probléma, hogy folyamatosan világít a kis piros led műszerfalon? (olaj) A szerelő szerint felakadt valami szintmérő szenzor.. (szűrőcsere a héten lesz valszeg, csak hogy készüljek-e a legrosszabakra)
Át lehet valahogy állítani a vízhőfokot Fahrenheidtből Celsiusra?
száraz utat!
üdv G
Én jövőre gondoltam, hogy érdemes lenne szervezni egy szezon indító talit... idén már nagyon kevesen használják a motort, tehát kevés sikerrel lehetne. Jövő héten megyek az új kipuff félrendszeremért Csongrádra, addig biztosan nem iratom ki... viszont a jövő hét vége felé eddigi állás szerint havazás/fagy lehet.... :(
Sziaszok!
Úgy tűnik lassan vége a szezonnak:( olvasgattam a fórumot, azt gondoltam szoktatok szervezni talikat... ki van Bp-ről vagy a vonzáskörzetből?
2005-ös géphez keresek füstszínű vagy esetleg színtelen plexit, ugyanitt eladó piros puig plexi (5000Ft)..
Peti
Nem a reklám helye de az enyém eladó lesz tavasszal.
értem az én sradom az 220 körül már szitált nagyonn :)
pedig nem volt törve szerintem :)
köszönöm a sok hozzá szolást