Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt én is tudom, de nem tudom hogy az hol van?
Ha kihagyod az exup szelepet akkor harmat gyenge lesz alacsony fordulaton.
Na megnéztem és sajnos jól emlékeztem, törött a búra. Kár az idomért, így sajna nem érdekel.
Na lementem megnézni a motort. A csatolt kép alapján látom, hogy a lambda szondát nem érinti a dolog, de mi az a két fém cső, ami a kipufogóhoz megy?!
Lecserélem a kipufogómat, Raptor Feri csinál nekem. :) Egy olyan kérdésem lenne, hogy az Exup szervómotor és a Lambda szondát ki kell iktatni, vagy ez az egész dolog a kipufogó előtt van?!
kb 100E a száll. költség
ez szerintem nem olyan vészes

Mehikóba vágyunk már nagyon régóta, talán egyszer összejön.
Jaj chicano! Jó választás Mekszikó! Én is kimennék (viva Tequila), de jelenleg még az orosz nyelv van célbavéve... Mielőtt indultok szólj, hogy egy búcsúgurulást beiktassunk!
Mehikóba ?
kocsit,motort ?
nem lenne drága a kivitel ?
Mi az asszonnyal Mexicóba vágyunk, ha végre megtanulnánk Spanyolul akkor valószínűleg mennénk is.
De ez még nálunk is a jövő zenéje.
Mi a motort és a kocsit is vinnénk magunkkal
Voltak pillanatok, hogy arra gondoltam hazajövök a motorért, és vissza sem jövök többet
de ittragadtam

mind 1 mjad meglátjuk mit hoz a jövő...
Minden ismerősöm aki volt kint hasonlóan vélekedik, én is ezért döntöttem így :D
font
Amúgy mi 400 dontyért venttünk kint kocsit Aukción
Én is voltam kint fél évig. Nekem tetszett, igaz ksokat kellett melózni.
Nehezen jön vissza onnan az ember.
Az árak hasonlóak, fizu jobb, meg pörgés van ott minden péntek szombat.
Angolt minnél jobban vágja az ember annál jobb melót találni...
Sziasztok!

Eladó egy szett idomgarnitúra r6r-hez!
A lámpák külön is eladóak! Az első 25000ft a hátsó 15000ft.
Van még hozzá lábtartóm(gyári jobbos), gyári tankborítás(fehér),
balos fejidom, helyzetjelző, indexek, lengővilla, plexi.

http://www.kepesmotor.hu/idomo...

Üdv!
Angliába rokonhoz, de majd jövök vissza csak autó kell, sajnálom eladni, de majd egyszer veszek megint R6-ot, mert a legjobb motor a földön.
Angliába rokonhoz, de majd jövök vissza csak autó kell, sajnálom eladni, de majd egyszer veszek megint R6-ot, mert a legjobb motor a földön.
Az ezres gépről már lemondtam mert nincs rá most keret.
De az asszony azért fog kapni egy 600ast sajnos ez is csak jövőre lesz, amúgy szimpi a gép pont jó lenne.

Hova utazol ?
Volna kocsim odaadnám érte, de nincs sajna :S

Merre mész külföldre?
Igazad van. Erre nem gondoltam! Jó ár nagyon! Ajánlom az ismerőseimnek, hátha...
Sajnos jön a tél, és közlekednem kell valamivel :( . Amúgy ha MIAMI-ba mennék, akkor tuti megtartanám :D
Nagyon jó vétel! Sajnálom, hogy el kell adnod... Miért nem viszed ki magaddal?
Sziasztok!

Eladnám SOS-ben a motorom, külföldre utazás miatt! 2004es R6.

részletek itt:

http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_yzf_r6-4279962
Szia!
Lehet, hogy tudok segíteni, vannak hozzá alkatrészeink, lámpa, fejkonzol, idomok. Pontosan mire lenne szükséged:

Üdv: Andi
Köszi!