Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem, ha a max. 120at bírja, akkor ne füstölgesd, mert azt se fogja bírni, hisz a terhelés akkor elég nagy... vagy tévedek?
Pásztóy vállalta de csak akkor ha 120nál nagyobb sebességgel nem használom a továbbiakban.
Mondtam oké, inkább ez minthogy most 35-öt költsek megint gummára.
Max nem kímélem el-el füstölgetem a következő szezont lefutom vele az már akkor jó.
OK, posztolj kérlek ha sikerült. Köszi!
még keresem rá a megfelelő embert
Igazad van! Tényleg sajnálom, mert ez baszott nagy pech! Mennyiért csináltattad meg és hol?
mármint újonnan a gumit mindenki olcsóbban oldja meg mint teli bolti ár de azért ez egy felső kategóriás gumi, a tököm dobja el
nem vettem észre út közben semmit
otthon vettem csak észre mikor beraktam a garázsba
a gumit 35-ért vettem újonnan de a bolti ára 60 körül van
(persze ennyiért senki nem veszi meg)
Én is ezt csináltam volna. Mennyibe fájt? Amúgy amikor észrevetted, akkor mit csináltál? Elindultál még vele?
elraktam, de nem vonattam ki

1. Brian azt mondta hogy kuka
2. gumisok azt mondják javítható

szerelő barátom akinek eddig beváltak a tanácsai azt mondja mivel aránylag tök új gumi és nem vagyok versenyző javíttassam meg nyugodtan
(de szerinte mindkétfélnek igaza van egy kicsit)

megjavíttatom és nem fogom a végsebességet tesztelni ennyi
Okés
Köszönöm mindenkinek!
Kicsit akadozik a váltója 1-ből 2-be meg vissza,meg 5-ből 4-be neki.Gondoltam egy olajcsere lehet megoldja a problémát!
Esetleg ötlet erre is?
Én is csak Motul párti vagyok,de csak a GS500-ba ásványi kell!De értékrendekkel jobb olaj a Motul 3000 full ásványi,mint a Castrol Actevo 20w-50.Tavaly egy Mecseki szerpentinen majdnem szétrúgtam a váltót a Castrol miatt!
De a Gyár ezt ajánlotta én meg tudatlanul ezt használtam bele!200km után lecseréltem!
Ja, értem. Azt hittem azért írtad a múltkor, hogy utoljára vetted elő, mert kiírattad...
...nekem nincs kivonva télre a vas, ki tudja mikor van olyan idő hogy lehet vele menni

ha van eredmény akkor megírom
üdv. eladó yamaha r6r 2008-ashoz eredeti gyári új idomszett lámpákkal stb... ár 270 ft. ugyanit néhány alkatrész eladó yamaha r6 99-02 köztihez. 0620/992-4528
Kellett neked kiíratott motorral közlekedni, Isten nem ver bottal... de a gyenge poént félre téve, tájékoztass kérlek, hogy mire jutottál, hátha ne adj Isten velem is megtörténik, tudjam...
frts
Ha gyári akkor szerintem nem mosható, ha már koszos nagyon akkor csere.
Ha valami sport szűrő akkor meg lehet hozzá kapni tisztító és olajozó cuccot.
(bár én még a krosszos időkben benzinnel mostam ki de az szivacs szűrő volt)
Beszélek ma Brianal, Ő nagyon ott van gumikban.
Ezt a gumit tőle vettem újonnan és csak 500km van benne most kb.
(Dunlop GP Racer)

Egyébkén van tömlő nélküli gumihoz (gumisoknál) javító szál ami szintén csak ideiglenes mint a spray de van valami "gomba" is (gumis cucc szintén) amivel javítható állítólag, na majd ma kiderül ha beszéltem pár arccal.
Sziasztok!

Valaki ki tudna okosítani, hogy egy 2005-ös R6 gyári levegő szűrőjét mivel/hogyan kell kitisztítani? Mibe mossam? Utána mivel itassam át?

Köszi!
Huhh baz. Faszán megjártad! A gyorsjavító cucc, ha jól tudom csak 100-120ig ad tartós biztonságos védelmet. Legalábbis mikor én kerestem magamnak ilyen sprayt, annyit írtak rá.
hát ezeket a nagysebességű gumikat már nem igazán tudják javítani ha jól tudom ... de motorgumik topicban kérdezz rá....
Hy !
Elővettem a vasat, meló után beugrottam a városba gyereknek már most karácsonyi ajándékért.
Dugó van mint állat nem baj mocival jó lesz.
Ja, jó is volt megjártam pikk-pakk csak kaptam egy csavart a gumim kellős közepébe
Már nagyon rég jártam így, de erősítsetek meg.
Jól emlékszem hogy nem veszik le a gummát a felniről csak leeresztik és a felnin javítják ?
(csavar ki, ragasztós bisz-basz be és a vége levág, ennyi) ?
Oksa:)
Én is így gondoltam. Téli ruhafelszerelés ügyében tudtok valami jó üzletet? Holnap el kell intéznem ezt is, ha hétvégén megyek...
óvatosan sokkal óvatosabban mint nyáron és nem lesz gáz.....
7végéig még átgondoloom és ha még aktuális jelzek....
20 az alja és Pásztó;)