Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

H7
Nem tudja valaki, hogy milyen izzó van a 2008-as R6R fejidomjába? A leírásba csak annyit találtam, hogy "halogénizzó 12V 55Wx2", de a konkrét típusát, hogy H1,H2... stb. nincs benne.
Értem sajnos a lámpatéma akkor nem jön össze. Jobbos oldalidom is törött de ha így érdekel... (sejtem hogy nem)
Nem igazán látom a képről, de gondolom sérült a búra is. Ha igen akkor sajnos nem tudok segíteni, mert én is olyat vettem, aminek be van törve a bal oldala, mert nekem meg a jobbos búra kellett, viszont a lámpatest majdnem teljesen épp. A jobb oldalidomod nem eladó?
Sziasztok!
Még mindig nem tettem le róla, hogy valaki tán megszán és pár napra tud kölcsönadni nekem (majd) pályaidomot... Nem kérném ingyen De hirtelen elég lenne a (pálya) fejidom is, mert ami most fent van, az valami borzalom. Legalább feltűnő szegény...
Köszi
Cic
A bal lámpám sérült. Igazából az kellene. Az oldalidomok is kaptak.
Mi kéne a lámpából? Nekem van egy sérült, lehet, hogy tudok segíteni. Adee, mennyire sérült a motorod? Ha esetleg a jobbos idomod eladó sorba kerülne, akkor arra vevő lennék!
Ugyan ebben a cipőben járok sajnos. De nekem is a bal oldala sérült, azt mondták ha egy fél bal lámpát lelnék, azt műanyaghegesztővel szépen össze lehetne hozni.
sajnos az egész a bal oldali darabját meg sem találtam.
Üdv melyik oldala tört a lámpádnak?
Sziasztok esetleg nem tud valaki 2000-es évjáratú r6-oshoz fejidomtartó konzolt, és első lámpát szerezni, előre is köszönöm.
chrisz,

Lucas Sinter Racing: 9300HUF/par
Sziasztok!
2003-as R6-hoz keresek első fékbetétet,csak pályán motorozok tehát nem baj ha verseny!
Tud nekem valaki ilyesmit kis pénzért? Köszi!
OK, köszi!
Kollégám vitte el az egyik partnerünkhöz akinek műhelye van vizsgáztat és gumit is szerel.
Majd valamelyik nap bejön és megmondja mennyivel tartozom.
Bár lehet hogy nem fog kérni semmit, ha mégis akkor majd megírom mennyit kért.
helo. sajnos csak egybe eladó a többivel!
Mennyibe fájt és hol csináltattad meg?
csak az ülészett nem eladó ha igen mennyiért?
Megjavíttattam a gumit, elmegyek ma megtankolom a vasat és elrakom aludni.
Aztán míg nem tapasztalok semmi negatívumot rajta addig használom.
Nézz utána Ebayen! ki lehet fogni jókat...
Könnyebb lett valamivel. A gyári baromi nehéz...
nem lett túl nehéz a gyárihoz képest?
AZ! Köszi!
Jó lett
Az a gyári felettébb jól eltalált gyönyörű rendszámtartótartó egy katasztrófa.
Na végre kész!

http://sportmotor.hu/motoros_k...

Holnap pedig vissza pest...