Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali

nemrég vettem egy 04 es R6-ost az lenne a kérdésem hogy nincs e valakinek eladó sportkipufogója hozzá esetleg összekötő csővel?
Ápdét: Ma nagyvonalakban kész az egyedi rendszámtábla tartó (5 óra meló, köszi fater ). Holnap jön a grundolás+festés és holnap megérkezik remélhetőleg az új ledes indexek... Az elkészítés fázisairól hamarosan töltök fel képeket.
Köszi szépen! Reggel első dolgom, felhívjam őket!
Parilla Náluk biztos van. Debrecenben. Ha nem akarsz relét cserélni, lehet kapni ellenállást, amit a leddel párhuzamosan kell kötni, így normális marad a villogás. Viszont a teljesítmény akkora lesz mintha izzó lenne bent.
Amire rájöttünk, hogy ha csak simán kicserélném az alacsonyabb fogyasztás miatt, nem lenne jó a villogás szám. A relé hol található a motoron? Ha esetleg azt is cserélnem kellene, a ledes izzók miatt.
Szétszedtem a faterral a gyári rendszámtábla tartót (ha érdekel valakit, tudok képet róla csatlni). Most itt vagyok vidéken (Debrecenhez közel) és szereznem kellene ledes hátsó indexeket. Tudna nekem valaki segíteni ebben? Esetleg valami boltot Debrecenben ahol biztosan van? Holnap elkezdek körbetelefonálni, de hátha valaki debreceni és tud biztosat.
Valamit azért javul a helyzet...
nekem is magasított van rajta...
csodát ne várj, nekem is bubis van, de nem lesz túraplexi
Írtam mailt.
Talán ezek jobban terelik a szelet.Bár ez egy kicsivel drágább kb 13000Ft.Ha érdekel adatlapomon az email címem légyszi arra írj.Köszi!
Nekem 2008-as R6R-hez kellene egy minél jobb szélterelő plexi. Ha jól tudom a dupla bubis a legjobb?! 186cm vagyok és ezért jó volna valami jobban szélterelő plexi... :)
Üdv!Bubis plexik rendelhetők R-6 hoz!11-12E Ft!
Akle,

csak futárral küldjük. Én nem szenvedek a Postával....
Szia!
A piros kellene,levélként el tudod küldeni?Vagy hogy lehetne a postát megoldani legolcsóbban?
Köszi
Szia Ágo motors!
Ára?
Eladó Yamaha logos, R6 feliratos tankpadok:
Biztosan! Na remélem holnap összefutok vele és akkor kifaggatom!
meg-meg áll a pihenőkben penget pár nótát és közben megmelegszik egy kellemes tábortűz mellett az összegyűlt néppel
Biztos valami nagyon elvetemült zenész lehet vagy lehet Ő az Eldoradóból a gitáros...
én ma egyet láttam az M3as autópályán.... egy öreg FZRel.... és egy gitár volt a hátára kötve....
Jó döntés. Én is sajnálnám kidobni. Holnap remélem jó idő lesz és nem fagyok meg... Kíváncsi vagyok fogok e látni Speed motoros elvetemültet!
Aludtam rá 1et és végül ugyan az életem az fontosabb de mégis a javítás mellett döntök.
Hátsó gumi még szinte szőrös annyira keveset mentem vele.
Megjavíttatom és amint úgy érzem nem az igazi elbohóckodom és ledobom de addig is használom amíg csak lehet.
Nekem is javítva van az első! Nekem belülről van megragsztva mondta a gumis emberem hogy ez így nem frankó, meg a EU-ban megbüntetnek érte! De micsináljak? Qurva drága mulatság csak úgy kib@szni egy gumit!
Amúgy én 260-at mentem ezzel a gumival! Nem lesz annak semmi baja! Az első vagy a hátsó fogott szöget? Az első az gázosabb, ha hátsó az nem vészes. Azt meg lehet fogni.


Én a légszűrőt benzinnel mostam, utána ráugrottam hajszárítóval, meg porszívóval Elvileg lehet mosni, de elkoszolódik egy idő után.
Én is kimosom, és ha lesz jobban cash akkor kap valami jófajtát.
állítólag a hőt nem bírja
igaz füstölésnél aztán melegszik rendesen
de mérges vagyok ha már nem használhatom rendesen akkor adok neki
már úgy vagyok vele ha kibírja a szezon elejét az is jó
aztán veszek másikat mert úgysem fogom bírni hogy ne húzzam neki
viszont akkor előre is veszek másikat, mert lassan már az is esedékes
majd a téli hosszú hónapok alatt túlteszem rajta magamat
ez van így jártam