Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milyen tanácsokkal tudtok szolgálni egy olyan elvetemültnek (mint én), aki ilyen kellemes "nyári" időben, akar letolni 300-300 KM-t? :) Bevallom kicsit félek, mert a kocsin ilyenkor már javában téligumiznak...
én is
de nekem az old R6ba kicsit túl jó sztem ..... következőre csak sima észter bázisút tezsek bele....
Én is a 300-as Motult ajánlom. Hihetetlen milyen jó a Full Synth olaj.
17,500 és hétvégén elmegyek érte.....
hova is?
motul 300V
Üdv,
milyen olajat ajánlotok 2006-os R6-ba?
Munkatársam Castrolt használja,de nem biztos hogy beválik neki.
Jah...olvastam. Jó nekik!
hát hidegbe nem is .. ezért mennek spanyolországba.. vagy épp portugáliába....
Én is úton leszek, ameddig nem esik le a hó... Sajnálnám abban a dzsuvás maró jégolvasztó izében járatni. Ha eljön az igazi tél, elaltatom szépen egy kis csepptöltéssel...
Ismerek olyanokat, akik szoktak...
Meg jégen Tátráznak
Nekem marad a szimpla város télen.
bocs a tudatlanságomért, nem tudtam róla! Hidegbe nem gondoltam, hogy szoktak pályázni!

Cickány, értem, köszi a választ!
Á, csak közúton közlekedem
Lenne egy lehetőségem, hogy legyen idomszettem, csak kellene hozzá formának... És ezért kuncsorgok kölcsön-cuccért
mi ebbena meglepő? pályamotorozás topicban hirdetnek rájóáron lehetőséget.....
Cickány, ha nem túl indiszkrét a kérdésem, télen mit csinálsz a pályaidommal? Csak nem pályázol?
Sziasztok!

Kis segítségre lenne szükségem...
2000es R6-hoz szeretnék pár napra kölcsönkérni pályaidomot...
Háthai esetleg a téli pihenő alatt tudná nélkülözni valaki pár napra.
Persze nem ingyen kérném. Ha valaki ki tud segíteni, megbeszéljük.
Mailem az adatlapon.
Előre is köszi

Cic
Sziasztok! Eladó egy új Dunlop D209 GP 180/55 med-hard keverékben. Ár:27.000 Ft. http://www.kepesmotor.hu/sport...
Sziasztok! Nem olyan rég jöttem haza a Duna Plázától. Nagyon jó volt látni, hogy sokféle motoros képviseltette magát a jótékonysági összefogásban és méghozzá, hogy a legtöbbjük a túrán is részt vett (puhapöcsűek, mint én is, a hideg miatt nem indult)!

u.i. Egy rövid videót készítettem az indulásról, melyet az adatlapomnál megnézhettek.
sziasztok!nem tudná nekem megnézni valaki mennyi az A/F beállítás C1 C2 C3 C4 módban!amúgy 2007es a gép!elvesztettem a papírt amire fel volt írva! diag melletti Co menube lehet megnézni
télneg nem gyenge
baszod az enyém is durva de ez nagyon kemény!
Mit szóltok ehhez az R6-hoz?
Én erre a fx35-ös angel eye-ra vadászok vagy ilyen hajlíthatós neoncsőre, amiből meg tudnám valósítani ezt a világító karikát. Eddig nem sok sikerrel. Piros hajlékony neont találtam csak annak nem örülne a rendőr

A másik dolog, a jobbos lámpába h4-es xenont akarok rakni, nem tudom megvalósítható-e. Jobban lehetne látni, és világítana mind2 oldal.
Nekem is kellenek ilyen szemek!