Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocsi hogy itt ilyet de ha gondoljátok...

Ingyen üzemanyagot lehet nyerni! ( 3000 liter) csak regisztrálni kell az alábbi linken: Ingyen üzemanyag
Tényleg az!
Bakker de brutál ez az R6
Na ez faxa akkor. 70 Kw... pfff
Talátam egy kalkulátor programot

A lényeg hogy 70Kw a plafon, felette mindenki fizet mint a katonatiszt.
most hogy is lesz ez az új kötelező kiszámolása? Mi alapján fog történni? Halottam, hogy lesz vmi változás. Valaki világosítson fel.
Egyszerű: Ez Magyarország! Mindegy ki kormányoz, te (mi) neked az a feladatod, hogy fizess és kussolj!
Hogy rohadjanak meg ezek a büdös bunkó paraszt gecik!
Az elmúlt 8 évben egy 750-es bambim volt 300paci erre bevezetik a luxus adót amit azóta eltöröltek de teljesítménye miatt még így is nagyon sok volt a kötelező.
Eladom imádott vasamat veszek egy R6R-t erre meg ugyan annyi lesz egy ilyen moci kötelezője mint a legnagyobbaké.
Már bocsánat de kapják be a faszomat!
Mellette van még egy kocsim és az asszonynak is terveztem tavasszal egy idősebb gépet de az is ebbe a kat.-ba esik majd.
Olcsóbb lenne ha kocsmáznék cigire meg piára költenék, de hát én nem ilyen vagyok, nekem gépsárkányok kellenek, miért súlytanak ennyi költséggel ?
http://shop.ebay.com/?_from=R4...

Tutti találsz megfelelőt. :)
Tegnap este néztem Petifájter-ről készült videót itt a Sportmotoron és jobban szeretnék, ha rólam minél később csinálnának ilyet... R.I.P.

Ebayen biztos van.
Tudok én lassan is menni, néha sikerül
Majd belejössz te is! De amúgy szerintem vérmérséket kérdése.
Van aki 90-el jár lakott területen kívül, van aki belül is

Ilyen Angel Eyes cuccot nem tudjátok hol lehet kapni?
Big Bangest vezettem és hidd el, hogy nagyon rossz városra. De mit is várunk el egy Supersport motortól? Hát nem azt, hogy városba használható legyen...
r1 bigbang...
OK! Bár lehet nem lennék túl jó társ benne, mert én félek...

Ki fogom iratni, de ameddig nem esik le a hó vagy nem fagy még "elrobogózgatok"...

Nekem nem kellene R1. Vezettem és amellett, hogy batár nehéz, túl dúrva városi közlekedésre. Inkább, már R1 helyett egy S1000RR vagy egy 1098R ha mindenképp váltanék (bár ezeket még nem vezettem). Viszont a jelenlegi R6-omat le nem cserélném. Tökéletes számomra.
Elég spontán jött a dolog. Eredetileg a Tátrára akartunk menni de nem jött senki, és gondoltam kiélem száguldozós hajlamaimat
De tavasszal lesz még ilyen! Legközelebb megyek írok!

Télre nem vonjátok ki a gépeket?

Jövőre változik a kötelező már megint.
Sz#pni fog mindenki

1000-es 600-as mind 1 lesz úgy néz ki.
Lehet spórolni R1re mert arra is ugyan annyit kellesz fizetni
Miért nem szóltál? Szivesen veled tartottam volna.

Kispók: veled is egyetértek. Én is csak robogózom vele. Sajnos nekem ez az egyetlen közlekedési eszközöm (BKV-t nem számítva), így próbálom minél tovább használni. Na meg persze, azért élvezem is...
Persze ha hétvégén még lesz majd esetleg jó idő nem kizárt hogy előveszem de melóba már nem megyek vele mert reggel borzalmas hideg van, nem nekem hanem inkább a guminak, már alig van ilyenkor tapadása. Nem szeretném emiatt eldobni a vasat.
Én régen a kőkorszakban krosszoztam télen-nyáron, hóban-sárban nem zavart ha rossz idő volt, de az egy másik kategória.
Én ki vagyok lőve. Hétfőtől ki van vonva a gépállat

Vasárnap Voltam Pestyen így utoljára 540km ment bele aznap.
Jó buli volt csak eltankoltam vagy 12 ezrecst. Király volt 1 kicsit rallyzni a fővárosban
Igen, de én csak a kezemen érzem a hideget. A ruha illetve a motor, azért elég jól melegít... Annyi, hogy nem lehet megmelegíteni a gumit, de ezt észbetartva, lehet azért közlegedni.
első szezonba Én is így voltam vele...most már azért nem kellemes hidegbe mocizni
Én még erre nem tudok gondolni. Ameddig süt a nap és nincs tartósan fagy, addig én közlekedek...
Én nem hiszem hogy részt veszek.
A mai nap az uccsó az évben hogy elővettem a mocit.
A hétvégén elrakom télire
Most olvastam, hogy mossák már az utcákat. Valószínüleg 1,5 hét műlva már minimális nyoma marad az utakon... Ki tart a fórumról velünk? Én úgy döntöttem, ha az időjárás engedi (nincs minusz fok és eső), akkor megyek. Jó volna, ha mi R6-osok jelentős számban tudnánk képviseltetni magunkat...
Kinek, mi a véleménye erről: http://www.tesztmotor.hu/blog/tesztmotor.hu-blog/a-motoros-media-osszef
ogasaban.html

Én személy szerint kimegyek az induláshoz és odaadom a pénzt, de nem tartok velük, mert egyszerüen sajnálom a motort kitenni annak a vörös trutyinak... Hihetetlen, ami velük történt és remélem nem haragszotok, hogy itt is reklámozom...