Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali,
Ott kérdezetm már,csak fehérben nincs neki most.Csak szettben.sajnos
esetleg ha még nem nézted, akkor itt érdemes keresgélni.
r6 parts
Sziasztok!
Tud valaki R6R RJ11-hez farokidomot alsót,felsőt,gyárit,sérülésmenteset?Esetleg fehér szinben?
Köszi előre is.
Nemsokára indulok, csak még végig nézem a Gp-t és eszem.
900mAp
Van olyanunk is ami 900 mp-el tölt az banner de ahogy érzed max ha elgurusz dumcsizunk egy kicsit, én mocival leszek.
Mégis jó! Én voltam, hülye...
ment, most egy reply... sajnos a töltő túl erős az aksimhoz.
mail, ment
Kell! :) Mikor menjek be és kit keressek? (ha akarod az adatlapomnál, ott van az emailem ott is válaszolhatsz)
Ha kell akkor szóljál, gyere be személyesen és adok egy kis kedvezmény belőle!
Köszi, meg is rendeltem (azaz eddig csak akartam, mert még megerősítő emailt nem kaptam a regisztrációhoz).

Viszont, szétkaptam az ülést, hogy biztos legyek benne, megfelelő töltőt veszek. Dermedve tapasztaltam, hogy itt is van egy szerszámkészlet. A poén az, hogy már előre nevettem, hogy biztos az impuszkulcsot ide fogják beletenni és nem a farokülésnél lévő szerszámkészlethez. Igazam volt! Hihetetlen, hogy ahhoz hogy le tudd venni az ülést imbuszkulcsra van szükséged, de a kulcsot hozzá, az ülés alá teszik!
Olyan akkutöltőt vegyél szerintem ami jó AGM akkuhoz és van csepptöltőfunkciója.
Valami ilyesmi már tök jó szerintem: ABSAAR
Milyen motor aksi töltőt ajánlotok? Milyet érdemes venni? Persze ha lehet ne legyen több 10e...
Köszi! Ez hasznos volt!
bocs 3 Liter... :)
Köszi a válaszokat. Akkor nem fogok betojni és hajtom még, ha kigyulladt a lámpa, mert biztos érzéki csalódás... Én szeretem szinültig tölteni, és akkor nem hiszem el, hogy 11 L-nyi fogyasztás után csak 3,5 marad... 2 liter azért elég sok...
Sziasztok!
Van eladó egy szett Dunlop Qualifier gumim, R6R-ről.
50 pénz az ára.
Akit érdekel az keressen meg bátran!
Üdv
A tanksapkának van egy kis válla befelé, szerintem azért nem lehet tele tölteni. Meg ha hozzávesszük hogy a lámpa is csal egy kicsit akkor lehet h meg van a 17,3 L.
Nekem a robimon ugyanez.... Gépkönyv szerint a 7,5L-es tankból 2L a tartalék, gyakorlatilag kb. 4L-nél már gyullad a lámpa. Ja, és soha nem tudod fullra tölteni, mindig marad benn kis levegő. A vicces, hogy mikor addig járatttam, hogy leálljon, betoltam kútra, és addig töltöttem, míg oldalt pici ki nem csordult, olyan 7,1L fért bele, nem több.
Hidegben picit többet eszik (nálam +5-10% kb), és többet is kell járatni, hogy bemelegedjen. No meg esős-párás időben nem megy úgy, mint ahogy nyáron, érezhetően erőtlenebb.
Szerintetek, miért van az, hogy a használati utasítás szerint 17,3 L a tank és mindig kb.10,5-11 L fogyasztás után kigyullad a lámpa? A könyv szerint 3,5 L-nél kellene, de ennyire sokat (3,5-3 L) nem téveszthet. Lehet kissebb a tank? Ilyenkor hidegebb időjárásba tapasztaltátok, hogy többet fogyaszt a motor? Én igen, kb 1,5-2 L a különbség.
Köszi!
Szerintem egy akksi cserével nem oldódik meg a ventilátor problémája.
vagy pedig valaki gyári akkut vett bele anno...