Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

milyen eseményről attól függ.... ?
Sziasztok!
Nem tudja valaki, hogy a hringen készült fotókat hová töltik fel..?
szia!
egy esztergályos simán belegravírozza az "E"-betűt és amit kell
Nincs rá írva semmi. Kell találnom valakit akinek van ugyanilyen kipuffja csak E betűs és rárakni az enyémre, hogy milyen hangja lenne pipa nélkül.
De jó Akra dobod van! Egy olyannal, én is inkább háborúznék
haborut azt szeretem rajta csak nem tudom hogy a szervek mit szolnak majd hozza hogy 1szemelyes haborut vivok

ja meg egy kormany lenges csillapito jol jonne.
mit szeretnél rá ? Háború és békét ?:
Neked van valami irva a dobodra mert az enyemen no comment van csak a hangzavar semmi mas.
ez g*ci durván néz ki! nekem kell ilyen
Irigyellek. Én ki nem cserélném. Felokosítanám "E" betűsre.
nem lesz olyan hangja. mert az síp nélkül se lehet olyan hangos. meg azért a verseny dob mindig jobb. :)
Helo! Szerintetek ha kicserélem a mostani akrapovic titán kipuffomat ami nem utcai verzió egy titán E betűs akrára, ugyanolyan hangja lesz pipa nélkül mint most? Vagy azért az nem annyira sportos hang?
Meg lehet csinálni, még régebben leírást is találtam hozzá, most csak ennyit:

Ezaz

ez ilyen projector-os h4-es megoldás...
valaki akinek r6r-je van nem gondolkodott még rajta, hogy mindkét lámpa világítson? szerintem jobban néz úgy ki a gép, csak nem tom szabályos lenne-e és megvalósítható-e.
Jut eszembe riasztó, van valami bevált típus? Ami mondjuk nem riaszt be, ha rászáll egy légy, vagy kicsit fúj a szél, de azért ha piszkálják, akkor egyből visít?
Öcsém Yamaha BWS-éről anno a két kb. 1500Ft-os tükröt képes volt valaki frankón lecsavarozni... Kellemes meglepetés volt reggel úgy látni a gépet... Szerencse, hogy épp volt nálam rávaló tükör, ami így öcsém vasára került...
Ilyen van?

Jó nagy buzi volt aki leszedte az biztos!
törne el a keze!

Én kúton soktam tömény fagyállót vanni azt bekutyulom 1:1be desztillált vízzel, és ok a balhé.
De nem hátrányos megnézetni ilenkor kúton...
Rohadjon meg az ilyen, nekem a kocsimról lopják le rendszeresen a kis homik
bármelyik autósboltba bementek és kérjetek ALU BARÁT fagyállót...
ez lehet kék piros ill zöld... a lényeg az alu baráton legyen
1 - 1 ben hígítva általában -30 - -35fok körül mozognak bőven jó...
áruk meg ilyen 1000.-
Kispok: Köszi a tippet. Megnéztem és -40 fokig jó a fagyálló a motorban, tehát szerencsére nem kell cserélnem.

schbali: Sajnálom és tényleg rohadjon meg az ilyen. Ajánlom az érintésérzékeny riasztót. Ilyen esetben sokat segítene. Nekem ez volt az első amit vettem hozzá, egy komoly riasztót. Kell a nyugalomhoz.
faszom bele!
most veszem észre, hogy hétvégén mezőberénybe, valami kis sunyi lopós geci lelopta a motoromról a piros szelepsapkákat. remélem leszárad a kezed és megdöglesz te patkány!
1 hónapja kb. az 1ik oldalsó idomot fújta meg valaki, most meg ez!
dögöljön meg mind!
MotoCool Expert fele ennyi és -25-ig jó az is.
Egyébként 2,5 liter lőré kell bele.
Jobboldalt elöl van a tágulási tartály
Nem tudom a tiéden mennyire változott de nekem két csavar fogja a kormánycsutka alatti kis fekete műanyag borítást és utána már hozzáférsz a tartályhoz.
Szinte biztos hogy fagyival van feltöltve gyárilag de mindenképpen nézzed meg azért.
Ha a Motul drága vegyél valami olcsóbbat az is jó, bár szerintem egy ilyen mocinál ne ezen spórólj.
Most néztem meg a Motul fagyállót. Hát elég durva, hogy majdnem a verseny full szintetikus olaj ára szintjén van: http://www.olajstore.hu/?id=te...

Valaki nem tud egy olcsóbb helyett a beszerzéséhez?
Tehát akkor nem könnyű a megnézése... Az ülést le kell szerelni hozzá. Köszi azért.