Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm!
Így van!
Összefoglalva:

Max 6 hónapra lehet kérni az ideiglenes kivonást.
Ha csak attól az időponttól kezdve használod, ameddig a kivonás szól, akkor nem kell plusz pénzt fizetni, automatikusan lehet a forgalomban használni (persze legyen érvényes a kötelező!)
Ha előbb szeretné valaki használni akkor fizetni kell a forgalomba helyezésért.
A kivonás időszakára az adót automatikusan törli az önkormányzat, de a kötelezőt intézni kell a biztosítóval, de az is megspórolható.
Én nekem elmagyarázták az önkormányzatnál. A maximum 6 hónapot kell kérni, mivel bármikor hamarabb is lehet kérni a visszahelyezést.

Ma gurulgattam egy kicsit a városba. Meg kell jegyeznem, hogy ma az idióta motorosok voltak többségben...
Fasza, akkor nem kérdéses a dolog, köszönöm a gyors válaszokat. Amúgy nagyon durva a motorod abban színben! Grat!
IGEN ...
igen csökkenti, nekem pl. 14.000 Ft-al kevesebb lett.
jeahh
Akkor ezek szerint az ideiglenes kivonatás a teljesítményadót is időarányosan csökkenti?
városba nem ajánlom Én se, mert tényleg hamar melegszik....és folyamat megy a venti. A magas embereknek se való. Én 184 vagyok és nekem sztem még éppen elmegy....az alkatrészeket meg be tudod szerezni, de a bontó mindig olcsóbb....

nekem még nem sikerült 7 alá verni a fogyasztást, igaz Én nem 5.000nél váltok el meg ilyesmi Nekem inkább 8-at szokott megzabálni, persze nem ilyen városi használat alatt.
mondom ha napra pontosan megadod, hogy mikor helyeződjön vissza forgalomba, akkor csak 1800 Ft. Nekem ennyi volt tavaly. és nem kellett utána semmit fizetni automatikusan visszahelyeződött.
szivesen ....
Fasza! Köszi a részletes útbaigazítást! Végre akkor nincs lelkiismeret furdalásom.
mikor kivonatom , akkor elmegyek a biztosítómhoz , ahol lefénymásolják a forgalmit , és kb 1-2 hét mulva kapom vissza a pénzt ...

szó nélkül ...
először nem is tudtam , hogy miért kapok vissza
utánna kellett kérdeznem ...

De ha belegondolsz logikus , hogy csak addig kell fizess , amíg forgalomban van a motor ...
De jó neked. Nekem 8257 Ft. Ha pedig visszakapom a megmaradt részt, akkor én is befizetem. :) Köszi!
mindig kifizetem , mert ha bejön ősszel is egy kis jó idő , akkor gurulhatok ... ,
egyébként meg , ha kivonatod , akkor időarányosan visszakapod a befizetett pénzed ...

viszont nem értem , .. a negyedéves biztosítás díja 2900pár forint ...
Holnap lejár a kötelezőm. Basszus de rohadt nagy dilemmába vagyok, hogy kifizessem vagy ne a következő negyedévet... Mi a büntetés, ha a rendőr megállít és nincs kötelezőm?
Szia HSM!
Nekem eddig a minimum, az 5,5 liter százon. De különösebb gond nélkül lehet vele többet is etetni. :) Viszont, az 5,5 városba is meg lehet csinálni, csak 3-4-5 ezernél válts el.
Hali!

Alkatrész minden rendelhető au utolsó alátétig matricáig csak bird megfizetni. Találsz bontott alkatrészeket is. Városi közlekedésre nem hinném, hogy alkalmas a motor, hisz sportmotor. Nem nagyon kedveli a lámpákat és az alacsony sebességet hamar 100 fokon van a vize és kapcsol is a hűtés. Ez az én véleményem, de majd irnak mások is.

Üdv
Hi HSM !
Én 182cm magas vagyok és tökéletesen jól érzem magam a gépen,
a két méteres magasság már necces
A fogyasztása nekem (bár nem rég óta van meg a vas)
átlag 6-10 között van attól függően mennyire tolom neki.
Biztos lehet ettől kevesebbel és többel is járni vele.
Majd a többiek megmondják ezt pontosabban.
Sziasztok!

Lenne egy-két R6-os kérdésem, remélem tudtok válaszolni! A 2006-os fordított villás verzió és az újabb 2007-estől fiatalabbak is érdekelnének!
Az egyik, hogy mennyit fogyaszt a moci, ha NAGYON finoman közlekedünk vele városi forgalomban? Tehát mennyi az a minimum, amit bele kell tankolni 100km-re?
A második, hogy pont 200cm-es magassággal esélyes, hogy egyáltalán elférjek rajta? Öcsémnek Aprilia RS125-e van, az se picike, és az kicsi volt! Alig tudtam használni a féket, váltót, majd leszakadt a lábam, be se fért a tank oldalán a helyére a térdem...
Az utolsó kérdésem, hogy mennyire jó a moci alkatrészellátottsága, kapni hozzá mindenfélét? Vagy csak bontó?
Köszi a segítséget!
Széles utat!
Na azért az ne legyen. Snowboardozni is akarok menni! :) Bár Magyarországon nyugodtan lehet! :D
1800 a kivonás és 2300 az újra forgalomba helyezés költsége tehát ha fél évre
mondjuk 11,12,1,2,3,4 hónapokra kivonatod az pont jó
de ki tudja talán még a végén 40 fok lesz karácsonykor
Érdemes a max. 6 hónapot megadni, mert hamarabb is be lehet forgalomba iratni.
Ha kivonatod akkor igen, úgy akár meg is éri, de ha csak nem fizeted akkor gáz.