Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De ne beszéljünk ilyen csúnya dolgokról.

Jön ez a nyamvadt tél, de utálom
Naposabb helyen kéne élni ahol csak nyár van és motorozás.....
Mexico pont jó lenne nekem
1800 ft ha megadod a pontos időpontot h meddig legyen kivonva...sztem az nem sok, főleg h 25.000-ret megtudsz kb. spórólni. ki meddig vonatja ki.
Míg nem vettem meg a motort addig két autóm volt és mindig elmaradtam hol egyik hol másik biztosításával
épp amelyiket kevesebbet használtam azéval,
és soha nem lehetett semmilyen indokkal kibújni az elmaradt díj nem befizetése alól.
Csak ha kivonattam volna ez idő alatt őket a forgalomból.
De ennek is költsége van ám és asszem most ezt is csak fél évig lehet megcsinálni,
utána meg kell hosszíbtani a kivonatást.
Jól ki van ám ez találva csak fizess míg bele nem döglesz.
Teljesen mindegy hogy új vagy régi biztosíts folytatása,
ugyan annál a biztosítónál vagy másiknál,
ha nincs kivonatva a forgalomból az idő alatt amikor nem fizettél biztosítást
akkor visszamenőleg az összes elmarad hónapot ki kell fizetned.
Illetve díjnemfizetésből kifolyólag megszűnt biztosítást másik biztosítónál
nem folytathatod mert akkor azt csak adás-vételivel tudod megtenni.
Ekkor meg ugye át kell íratni.
Ebben az esetben talán megúszható az elmaradt díj befizetése de nem éri meg az átírási költség miatt.
ha maradsz ugyanannál a biztosítónál, akkor lehet. De még ebben se vagyok biztos, mivel megszűnik a szerződés akkor már csak egy új szerződést tudsz kötni. ami más téma.
Sziasztok!
Lehet hogy elveszítettem a fonalat...
Ha nem fizeted a biztosítást valóban megszűnik díjnem fizetés miatt,
de ha ezalatt az idő alatt is a tiéd maradt a motor és nem vonattad ki a forgalomból
akkor a következő biztosítás kötéskor visszamenőleg ki kell fizetni az összes elmaradt hónapot.
Oké tényleg nem gagyi, de hogy oldottad meg az idexeket? Illetve kibírna egy erős feszítést, ha a csomagtartó két pántja húzná?

Kérlek mutass képeket, hátha ihletet merítek belőle. :) Már látom, hogy nem lesz más lehetőség, mint csináltatni egy egyedit. Nincs kedvem le meg felszerelgetni, amikor túrázni megyek...
nekem most az van és nem gagyi :)
nekem megvan a régi rendszámtartóm....azt úgy csinálták hozzá. mutassak róla képet?
Holnap erre is rákérdek.

rendszámtartó ügyben: Dangernél, csak PISTA van R6R-hez és elég gagyi (nincs indextartó) és nagyon drága.
ennyi...díjnemfizetés esetén megszűnik a biztosítás.
nekem eddig meg úgy volt ha eladtam egy motort akkor nem fizettem tovább a csekket következő negyedév első hónapja után jött a tájékoztató h nem fizetés miatt megszüntetika biztosítást
Valtermoto -- Danger ?
Én mikor felhívtam őket, mert nem tudtam, hogy elutaltam e a csekk összegét, akkor tartozásként említették a dolgot. Tehát, mint bármilyen más szolgáltatásnál (pl. villany) pörög a tartozás számláló tovább...
Nem tudna valaki pár ezer Ft-ért normális rendszámtartót R6R-hez, amihez be tudom kötni az indexeket is? (masszív fém kellene, hogy tudjak valahogyan csomagtartó füleket heggeszteni hozzá)

Esetleg benne lennék egy csináltatásban is, csak ne legyen vészesen drága...
ha nem fizetem akkor szolgáltatást sem nyújtanak ...? ergó ha okoznék egy balesetet akkor nem fizetnék az általam okozott kárt ... de mivel nem használom a motort minek fizessem ? ?
javíts ki ha tévedek....
Olyan nincs hogy nem fizeted. Mert a szerződés szerint fizetned kell. Automatikusan előjegyeznek a következő negyedévre, ha nem szünteted meg.
megéri mert nekem pl. 3500 volt az első fél évi teljesítményadó idén....második meg 17.000.....
én is ezt a csekk nem fizetési megoldást választom, de lehet forgalomból is kivonatom ideiglenesen :)
Holnap felhívom a postát és megérdeklődöm. Jó volna Október végéig használni.
passz, de sztem a csekk a valós...
Furcsa a dolog, mert a kis csekken 09.22-ig van kifizetve. Viszont a Nemzetközi gépjármű biztosításom, amit külön a biztosítótól kértem, az pedig 10.31-ig van. Most akkor meddig érvényes a biztosításom?
Hi ntomika88 !

Mennyiért adod a Bodis rendszert ?
És ebbe az exup szelepnek és a lambdaszondának van helye ?
Helló!

Nekem van tankom ha érdekel hívj.
70/6231473
Szia!mennyi lenne a sport rendszer?esetleg más cuccod is van?