Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Féktárcsák külön nem eladóak ? Ha igen, mennyiért ?
köszi!
Én is mindenképp jövőre szeretnék. Idén az időjárás és a pénzügyi keret nem engedi meg.

Istambul is egy "csúnya" hely.
Az nekem is bejönne....
nem passzol
Legközelebb Isztambulba készülök,de csak jövőre,a Dolomitok is tervbe vannak véve,de sajna idén már nem...majd visszatérünk rá!
Igazából már 52ezer van benne,de még bőven lehetne feszíteni.Viszont a fogaskerekek már eléggé tönkrevannak,a fogak nagyon vékonyak már,főleg a kislánckeréken,úgyhogy nemsokára cserélem.Simán elment ennyit,igaz,megkapta a törődést.
Morti, ha egyszer mész ismét ilyen hosszabb túrára és van egy kezdőnek "hely", akkor szivesen veled tartanék, mert én is imádok túrázgatni, bár még csak Magyarországon. Minden vágyam a Dolomitok... remélem jövőre összejön.
Szia!

Akkor az ár alapján nem versenyképes a dolog. Én 40 pénzért kínálom. Két előnye van egyébként egy ilyen lábtartónak. Az egyik, hogy magasabban és hátrább van a lábad, a másik, hogy ez fix, tehát kvázi bukógomba a mi jól jöhet ha lefekszik a gép
Szia!

40 pénz, de úgy látom neked 2003 előtti a géped, arra nem biztos, hogy jó. (2003-2006 ig ok)
Nem mondod, hogy 50 ezret elment a gyári lánc ?! Az nem semmi.


látom hosszab túrákat is vállalsz vele ....
Az enyém még egyáltalán nem volt pályán,egyetlen "baja" pedig egy zárlatos gyertya volt,még a lánc is a gyári
Attól függ. Mennyibe kerül, mert nekem csak a lábtartó kellene gyáriba, a tied meg komplett van. Megkérdeztem a szervizt a gyári lábtartó 14 e Ft. De azt sem tudom a jobb elsőt hogy kell szétszedni, mert a bal oldali az sasszeges a hátsók meg csavarosak de ezen semmit nem találok.
Kb. fele km pályahasználat során került bele, eddig lekopogom semmi baja nem volt... Tavaly előtt mérték meg fékpadon, akkor 120-121 Le volt benne...
Huh gratula mindenkinek az 50e és az a fölötti KM-hez... További milliónyi balesetmentes kilómétert kívánok!
meniyért adod a lábtartó szettet ?
Szia!

Sport lábtartó nem érdekel?
Ha jól emlékszem lég nem adtam el és megválnék tőle. (ValterMoto)
ebből mennyi pálya km?
Megnéztem és még egész jó állapotban van még a szűrő,
majd jövő szezon végén fogom kicserélni, akkor lesz majd 20e körül benne.
Még jó hogy megnéztem mert egy benzincső nem volt visszadugva a helyére,
ennyit a márkaszervizről ahova az előző tulaj hordta, bár nem tudom mit mókóltak a tank alatt,
hogy le kellett húzni a csöveket de nem kizárt, hogy szűrő cserénél lehetett a hanyagság
bár állítólag azt még nem cseréltek rajta.
Szerencsére a túlfolyó cső lógott árván a helye meg figyelt a semmibe.
akcijóóóóóóóó 2db r6 csupasz felni 55e ft (5 küllős)
hibátlanok
nekem olyan 2000 km-nél volt cserélve....aztán most 20.000-nél
Ha már itt tartunk
én már eladtam,jött a fiatalabb tesó!
mindketőtöknek gartula a kilométerekhez....
még vagy 3szor ennyit kívánok gondtalanul ...