Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

fori.tamas@freemail.hu
ez lemaradt
és végül de nem utolsó sorban elküldenéd nekem is(a magyrat ha meg lesz)
Hali.
Egy kicsit,hamarabb dumáltam mint ahogy kellet volna.:)
Egy Pendrivon vannak egyben ezek motoros cucaim,a madár akinek oda adtam,meg külföldön van.
De rajta vagyok,a témán.
Bocs.
Angol van ithon is,ha kell valakinek.
Szia,
Én is nagyon örülnék neki, ha elküldenéd.
Köszi szépen.
kalincis@t-online.hu
gyári áttétellel nekem se emeli 2.-ba mármint annyira, hogy teljesen megemelje....csak éppen egy kicsit. 1esbe 10.000nél ott ha odarántok akk jön fel szépen....persze ez R6R.
Nagyon király vagy. Nagyon rendes tőled. Akkor ha kérhetlek küld már el a piro-fox@hotmail.com -ra!


BIG THX!
Mikor megvettem párszor sikerült nekem is megemelni az elejét 2.ban. Na de nem azért, mert én úgy akartam :-)) Megfelelő pillanatba kell neki kicsit viszaengedni aztán odarántani.
írni bármit lehet, bár nekem is van egy ismerősöm aki még akár egy villamossal is tud egykerekezni
azon kevesek közé tartozik akik természetfeletti módon művelik ezt
sztem ne sajnálod.....
Koszi az akra jol szol csak sajnalom hogy az enyem nem emeli ugy az orrat mint a sracnak.
akkor passzzz....
amúgy faxa az Akra dob a gépen....
olvastam a hozzaszolasokat a tube on es ott monja a gyerek hogy teljesen gyari.
csak lehet le is van áttételezve.....
Van valalkinek tapasztalata egykerohoz?
neztem a tube on egy videot ahol a sracnak 2.ban gazra all kerekre nem hasznal hozza kuplongot semmit csak odaveri neki es jon fol az eleje.
Koszi a a segitseget de sikerult meghegeszteni.
Esetleg ha lesz kedved, nekem is elkuldened?nagyon megkoszonnem.
Udv schtomi4@hotmail.com
Szia! Ha nem nagy kérés küld el nekem is!
Szevasz.
Ha PDF,formátumban jó,akor e-mail.-ban eltudom küldeni.
Hali tud valaki yamaha r6 hoz 2000 évjárat,blokkot igazából a csak az öntvény érdekel kopaszon motorszám:J502E így kezdődjön ha lehet mert ezzel stimmel.Vagy még olyan megoldás is érdekel hogy komplettan egybe.Ajánlatokat képpel attila212121@citromail.hu címre várom
Mármint a lényeg lemaradt : magyar kellene :)
Sziasztok , valakinek van 2005-ös yamaha r6 hoz használati útmutatója? PLS valaki!
Koszi szepen a szerelo szt monda meg tudja hegeszteni de ha nem akkor minden felekeppen erdekelne.szerdan mar tobbet tudok .Nagyon koszi
kéne az iphone?
Csáó! Nekem van, igaz 2005-ös, de elméletileg ugyanaz. Kicsi karcok vannak rajta, de nem esésből származnak! Irányár: 15.000 Ft