Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló!
Azt szeretném kérdezni aki esett el R6-al az mennyivel és hogyan? A váz mennyire bírja? Vagy valaki tudja hogy kb. mennyire erős! pl. Suzuki vagy Kawasaki. Ja és 2003-as évjárattól írjatok ha tudtok!
Nekem a 283 -ba biztos hogy besegített a hosszú lejtő,a 0 forgalom és a hátszél... Nem is nagyon hittem az órának, hiszen az enyém sima R6... Na, megyek motorozni! Apósom úgyis azt mondja hogy jó időben motorozni olyan buzis...
nekem 281 volt.
lakkbenzin
Igor! Én egy 900 as hornetet néztem most ki meg egy fazer 1000 est 2004 est. Ez ami ugy teccik is de választék az van bőven. Igazábol az uj fz8 teccik csak arra nincs lém:)
ZsZolee. Én ugy állnék neki hogy emelőre feldobnám:) Aztán pucold le láncot lánctisztítóval utána meg állj neki az idomoknak mert addig leszárad a lánctisztító. Mielött meg eljutnál felniig előtte fujd be láncsprayvel mert ha ugy fujod akkor felnire is kerül. Én szoktam odarakni papirt vagy rongyot hogy ne fujjak be vele mindent:) Würth szélvédőtisztítót nyugodtan használd ha van az nem roncsolja fényezést inkább jobban csillog tőle:) remélem segitettem:)
Arról nem is beszélve, hogy a Danger-nél vásárolt tankpadra örök garancia van. Szerintem ez sem utolsó szempont. :)
Köszi. Gondolom, akkor erre is igaz, hogy "olcsó húsnak híg a leve"... marad akkor a Danger.

Nás: Még sohase tisztítottam a motort (3 hetes). Hogyan kezdenétek hozzá és mivel? Örülnék, ha valaki leírná részletesen, mert nem szeretném sz@r vegyszerrel vagy eszközzel, megkarcolni, neadj Isten oldani a festéket...
Én ha mindennapi használatra venném a magyarországi szuper utakra, elgondolkodnék egy fazer-en vagy egy cb hondán. Az olaszoknál gyártják a hondát,van nyomaték is meg 100 ló. 3-4 éves vasakat kapsz náluk 1 guriga körül, kevés kilóméterrel. A neten keress rá: moto.it . Az usato a használt gép, van eladó vagy 40000... A forgalomba helyezéstől meg nem kell megijedni, 2 nap alatt elintéztem!
Hát én 750-1000 között nézegetek mert utast vinnék jobb azért de még nem tudom mert sok motor teccik az a baj:) persze jo hogy van teljesitmény de azt is nézd hol adja le:) nem akarom szarrá forgatni midnig:) nekem is annyi bajom hogy rosszt utakon naon nem kényelmes.
Kispók köszi a mailt, ha aktuális a shoppingolás megkereslek!
Nekem egy cbf 600-as hondám volt tavaly, rohadt kényelmes és elnyűhetetlen, fogyasztása 4,2/100 km vegyes használatban... Viszont borzasztó unalmas motor. Így lett r6, ami nekem hosszú távon picit kényelmetlen, te a teljesítmény kárpótol. + oda megy ahová nézek, ez tetszik! Budapest- Kaposújlak (180km) cirka 1 óra volt
Igor! Én motul lánctisztítót használok az szépen lehozza a mocskod rendesen:) és nem kell sok hogy tiszta legyen csak legyen türelmed törölgetni a rejtett helyekről:) én óra szerint 230 at mentem vele mert elfogyott az ut:) igaz én 55 kg vagyok szal meg se kottyan neki:) haverral cseréltünk mocit pár napra fz6 járkálok hát ő is csak fujta a sprayt de tisztitva nem volt:D meg akartam nézni láncot milyen tipus ki se láccot a mocsokbol. nem birtam nézni ugy 10 perc alatt szép tiszta lett:) amugy lecserélném az r6 ot mert néha rossz uton meghülyülök járkálok uton ide oda:) vmi kényelmesebb gép kéne meg némi szélvédelem se árt mert ennél 160nál letép a szél. ki milyen gépet ajánl? bocs sok lett a szöveg:D yeee
Igor79!

Az szép

(küldtem egy mailt)
A mocin van egy finster dob és egy sportlégszűrő. Kb 78 kg vagyok. Bőrruha és ráfeküdtem a tankra...
Én a múlt hétvégén mentem vele, kipróbálva fullra kihúzatva, csutkán,óra szerint 283. Sztem a tényleges sebesség 250-260 lehetett...
Ok ,köszi! Kispók! Jól sejtem, te valami autóboltos biznicben utazol?... Két-három hét múlva vennék pár flakon tisztító- ápoló szert, ami a masinámnak is megfelel. Budaőrs nekem 10 perc... Ha tudok majd nálad vásárolni, dobj egy elérhetőséget az igor79@freestart.hu -ra. Köszi!
Szófosásom van ...
Szombat este lementem Pécsre és annyi bogár volt azt hittem megőrülök
Mire leértem már nem láttam ki a bukóból, a motor is alig látszott ki a bogarak mögül.
Miután lemostam jutott eszembe, hogy le kellett volna fényképezni mert ilyet Én még nem láttam eddig
Ma jöttem haza, persze eláztam, féktisztítóm nem volt itthon ezért maradt még a víz,
két órát takarítottam a vasat

Ki mennyit ment már végre a gépével ?
Nekem 274 jött most össze óra szerint.
Nem vonz annyira a végsebesség, inkább a gyorsulás de kíváncsi voltam.
Bő 80 kiló vagyok a motor tök gyári, semmi tuning és hátizsák is volt rajtam szélfogónak
Adee!
Az nem jó, talán karbi hiba lehet
nem kap egy-egy pillanatra nyálat és ekkora fordulatnál az komoly károkat okozhat szerintem.
Nézz be mindenképp egy szervizbe.
Igor79!
Sokféle Würth termék létezik és van kimondottan féktisztító is.
Van ám más márkájú JÓ féktisztító is, de ez az egyik legjobb.
Szerintem a Motip és a Molylside is tök jó
(nem árt egy nem látszó részen próbát csinálni velük mert egynémelyik elég agresszív tud lenni)
A láncra jó a Würth-ös féktisztító, lehozza könnyedén az olajos, láncspray-s dolgokat.
Sziasztok! 2001-es R6-om van. Csinált már nektek olyat hogy gyorsításkor 10-12ezer körül egy egy pillanatra elfogy a kakaó? Nem rendszeresen.
ZsZolee!Vagy vegyél a Yamahánál vagy a dangeres fiúknál! A haverom is occsón akarta megúszni, a hárombetűs törökbálinti üzletben vette, úgy lett felrakva ahogy kell és két hetet ki is bírt neki...
Gyurkesz!Én is sokalltam... Az előző gazdája csak fújta a láncsprayt is ész nélkül, minden csupa ragacs. Ki szeretném vakarni a mocsokból... A mol-os lánctisztító sem segített sokat, pedig tök faszán elfujkáltam egy egész flakonnal. Akkor mire mit használjak?
Igor! Van külön féktisztító meg szélvédő tisztító. 3 óra az sok nekem 1 ora alatt lenn van minden bogár plusz lánc is tisztitva kenve:) mondjuk azért én 2 hetente azért lepucolom faszán nem várom meg mig olyan lesz hogy rá se tok nézni:)
Minőségi tankpadot hol lehet olcsón venni? Nem vennék csak azért 7-10e Ft-ért, mert az üzletnek neve van...