Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az lehet hogy a full szint olaj hamarabb elöregszik de hogy ez fél év lenne hülyeség
ma már legtöbb autó full szint olajjal jár és nem nagyon hiszem hogy fél évente cserélni kéne
a legtöbb árusító helyen azt sem tudják mit árulnak ezért mondnak mindenféle marhaságot
Én is úgy csinálom, hogy tavassz-nyár elején lecserélem, de függ, hogy még idén mennyi kilómétert rakok bele. Ha 3-4e sikerül beleraknom, akkor tavasszal, még megyek 1-2 ezret és lecserélem, majd pedig szezon végén.
Azt hittem csak r6r-nek ilyen. Mindig tanul az ember valamit.
Akkor nem mondtam hülyeséget jövőre kipróbálom, most lesz 20 ezres szerviz sztem most télre nem rakok bele ilyet.....
Én 5e-ért vettem, de azt hiszem a bolti ára olyan 5500 körül van.

Igen, ma mondták, hogy a full szintetikus olaj gyorsabban "öregszik", ezért fél évente kell kb. cserélni.
amúgy mondták, h sűrűbben kell cserélni?
1x biztos kipróbálom...mennyi volt literje?
Gyárilag ilyen xD
Ma voltam lecseréltetni az olajat. Egyszerüen állat lett a gép a 300-as olajtól. Nagyon durván megy és nagyon jó lett a hangja is. Egyből érzem, hogy reagál a gázkarra. Nem melegszik annyira.

Sajnos hátrány, hogy sűrűbben kell cserélni az olajat. Valószínűleg 2szer egy évben cserélem (6-7e) KM-ként. Megéri, mert kb. 20e Ft-ot fizetek rá a dupla olajcserével, de elképesztő mit művel a motorral.
Grat! Nagyon ütősen néz ki a gép! Ezeknek csak az egyik lámpájuk ég gyárilag topítotton, vagy kiégett?
9550 volt végül, ma megcsináltattam.
gumi ügyében pedig nézz szét a motorgumi topicban! Ajánlom Briant...
Szia! Gratula a vashoz!:) Gumi ügyben keress meg e-mailen vagy msn-en: david46@vipmail.hu
Hát ja szezononként mindenképp az alap, de van aki elmegy egy szezonba többet mint a kötelező 10 ezres olajcsere....sztem a full szintetikus olajat azért nem ajánlják, mert bár jó minőségű sűrűbben szokták cserélni (de lehet rosszul gondolom) Szóval ha mondjuk 6 ezrenként lecseréled akk értem...
Szezononként mindenképpen. Szerintem olyan 7-10e Km-ként.
üdv!

Íme a gépsárkány:) A motorolaj kérdés is megoldódni látszik, 10W50 castrol. Lassan kéne gumi is, mi a véleményetek a vágott slickekről?
Motorostalálkozókra szoktatok járni? bp-n gondolom szokott lenni azért élet...?
üdv
Agohoz vidd el! Profi precíz és maximalista a csávó! ;)
Nekem többször mondták már, hogy nem ajánlják a full szintetikus olajat, kivéve ha állandóan pályán vagy nagy fordulaton folyamat és sűrűn cserélsz olajat.....Nekem elején ásványi volt és most fél szintetikus.

milyen sűrűn tervezed az olajcserét?
Már mindegy kifizettem és várom, hogy megérkezzen. Ha jól tudom ez a dob muzsikál a Rossi replican is. Gondolom tudjátok, hogy a diag mode mellett van a co beállítás. Gondolom itt kell állítani az értékeken, ezért szeretném majd valalami hozzá értő emberre bízni.
Hali!
szerintem sok annyiért!Én itthon vettem annak idején 100000ft Yoshimura rendszert!
Nézd meg ezt:
http://cgi.ebay.de/Shark-Stree...
http://cgi.ebay.de/Yamaha-yzf-
...
szegaga!
Szerintem csak egy dobhoz nem feltétlenül kell hozzáhangolni bár lehet hogy nem árt.
Nekem AGOmotor szimpi asszem ők tudnak ilyet.

KeXiii!
Nagy a szórás vizsga árakban, Én a főnököm mociját vittem oda ahova Ő mondta és ott ennyi volt, csak azért írtam mert akár ennyi is lehet, jól meg kell nézni hol csináltatod mert nem mindegy hogy 4 vagy 12 ft.

petii78!
Olajból Én is a Motul FactoryLine-t ajánlanám elsősorban.

na megint jól kipofáztam magam
Nekem új a motorom és én is napokig kerestem a megfelelő olajat.

Én Motul 300V 4T Factory Line 10w40 olajat vettem, mert én se fogok pályázni. Nem olcsó az olaj, de azt mondják az egyik legjobb. Teljes szintetikus olaj.

Holnap megyek 2re olajat cserélni.
Sziasztok!

http://viewitem.eim.ebay.eu/Te...
Mit szóltok hozzá? Megérte? Hol tudják hozzá hangolni a motort?

üdv.
Okés, köszi a válaszokat. :)
Én 4300 Huf-ért vizsgáztattam márciusban, KPM-nél.