Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én a napokban vizsgáztattam egy VFR800-ast és 12 forintba került.
Bár a számla otthon van,de 9500 körüli összeg rémlik!
Hali!
Kérdés: 2005-ös R6-ot mi pénz leműszakiztatni?
pictures-t pls
Grat a mocihoz...
ja igen és gratula a motorhoz
majd rakjál fel képeket
Szia petii78!

nekem ugyan R6R van de az olajra vonatkozó adatok szerintem ugyanazok
2,4 kell bele ha szűrőt is cserélsz (és cserélj) akkor meg 2,6

ha gondolod van itt egy kezelési kézikönyv R6R-hez biztos találsz benne olyat ami a te motorodhoz is hasznos infó
R6R
Sziasztok, néhány hete r6 tulaj vagyok (2005), friss jogsival:). Van pár nagyon kezdő kérdésem. olajat akarok cserélni, az előző tulaj is mondta hogy esedékes... mennyi kell bele? 2400ccm -et látok a blokkon, lehetséges, hogy csak ennyi kell bele? A váltó és a motor is ugyanabból az olajból dolgozik? A váltónak van hangja, ha ürseben felengedem a kuplungot akkor lehet hallani a hangját. Ezen segít valami jó olaj? Milyen érdemes beletenni? Pálya tuti nem lesz, csak ovatosan város, egy kis túra. Tapasztalatok? köszi, Peti
Sziasztok. Na ki volt az SPS futamon? Isteni volt a buli! 3db képet csináltam a Symbolnál gyülekező motorokról, mert utána mással voltam elfoglalva... (képeket hamarosan feltöltöm).

Addig is itt az első vid (1:49 és 3:11-nél, én vagyok ): http://youtu.be/4bDSAKaRmLQ
hívj megbeszéljük ha érdekel. 20/992-4528 nem lakunk messze egymástól. üdv.
hello igor79! a 2006 évjáratra az r6r-re gondoltam azért írtam hogy egyezik a felfogatási pont. nem az r6r előtti modellre gondoltam! a sima r6 - ra biztos hogy nem egyezik az r6r idomja. bocsi üdv!
teljesen igazad van! én csak a 2006-os évjáratot figyeltem, és ha ezt hallom vagy látom hogy 2006 , r6 akkor automatikusan az r6r jut az eszembe! mivel hogy akkor jöttek ki az elsők. de elvileg 2006-ban még voltak a sima r6-osok is ,de szerintem azok csak raktáron maradt darabok amit 2006-ban adtak el és megkapták a 2006-os évjáratot. bár lehet hogy nem jól gondolom , javíts ki ha ez nem így van. eggyértelmű hogy a "régi" r6-ra nem megy rá az r6r idomgari! köszi a jelzést üdv!
Sziasztok!
03-04es R6 vásárlásán gondolkozom.
Érdekelne hogy milyen tipushibái hibái vannak a gépnek,és miről lehet felismerni a hibákat?
Az első gyári féktárcsák normális használatban mennyi idő alatt kopnak el?

Üdv Sanyi
Sziasztok!

Van egy ilyenem eladó!
http://www.kepesmotor.hu/idomo...

Üdv!
Én meglepődnék, ha az R6R idomszett rámenne az R6-ra
egybe mennyi?
sajnos csak egybe adom.
szerintem ugyanazok a felfogatási pontjai mindeggyiknek mint a tiédnek, csak a szín más, de ha rosszul tudom akkor javítson ki valaki.
idomszett pl ?
Illetve ezt fel tudnám rá rakni? Fogalmam sincs hogy a felfogatási pontok mennyire egyeznek...
Vör 7! 2006-os r6 -hoz nincs egy ilyen szetted?
lehet ,de az esély megvan rá xD
váá télleg kösszi xD
Süsd el gyakorikerdesek.hu-n.
Ügyes, de úgyse nyered meg
hali!
szerintetek megérnéezt megvenni ?:D