Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello! Érdeklődnék hogy lenne-e papírozható kopasz blokk házad? És ami a képen van kipufogó az mennyibe kerülne?
Üdv.
R6 (03-04) ÚJ gyári első féktárcsa érdekel valakit?
Belefér , akkor várok! Azért köszönöm előre is!
Valószínű a 2005-ös modellen azért alkalmazták a 2 ventit, mert nagyobb a hatásfoka mint egynek. Kapott fordított telókat előrre és radiális fékeket. A gumi méret is változott 120/60-ról 120/70-re ezért módusult a hasidom és az ekeidom is. Ha jól tudom más fejlesztés nem történt.
sorry, R6R-hez semmim nincs...
2007-es az enyém
melyik evjarathoz erdekel?
az kár. és még mik maradtak?
Szia,

azt mar egy szemfules forumtarsad levadaszta jopar honapja... azert meg par dolog mindig van

udv,
N.
szia.

engem érdekelne a tank ha megvan még. üdv. T.
általános adatok (ülés magasság - seat height)

YZF-R6
Én 810mm-t mértem.
Nekem kereken 101 foknál kapcsol be.
nekem 102foknál kapcsol be és kb 97körül kapcsol ki
és baromi hamar megtörténik

R6R kézikönyvéből van:
830 mm
nekem meg soha nem kapcsol be... lehetett 40fok és dugó... 98fok megállítota a vízhőfokot :)
R6R-en is állandóan bekapcsol, ha lassú a tempó...
105 környékén kapcsol!
Sziasztok!

Meg tudja valaki mondani, h mekkor a 2001-es R6-os ülésmagassága?

Köszönöm.
miért cserélnéd ki?sztem úgy van az megépítve hogy tökéletesen visszahűtse egy ventillátor is.sztem teljesen felesleges.én is ha megállok nyáron lámpánál egyből rotyog a víz.100-nál kapcsol a venti,megy egy kicsit visszahűl ennyi.

gecó ez a mondat még rímelt is
Városban, vagy araszolva a 05-ön is bekapcsol mindig a venti,ezzel nem tudunk mit kezdeni... Vagyis tudsz, ha direktbe kötöd, és mielőtt beérsz egy városba, dugóba, egy kapcsolóval elindítod...
Megnyugodtam. Érdemes szerintetek kicserélni a hűtőt és a ventit a 2005-osére? Mivel azon már 2db venti pörög.
teljesen normális.
abszolute
Sziasztok. Hétvégén voltam életem első motoros felvonulásán. Mire odaértem 76 fokos volt a motor. De a felvonuláson kb négyszer kapcsolt be a venti. 1-2 alapjáraton gurultunk. Normális, hogy ennyire melegszik?