Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kár, kíváncsi lettem volna, hogy mennyit csal.
Próbáltam, de amint látod a képen is sajnos kitakarja a GPS a kilométerórát, meg a fordulatszámmérőt is 12000-ig
Mérted már, hogy mennyit csal az órája a gépnek?
Vik! csináltam közelebbi képet aztán eldöntöd kell vagy sem:)
Helló Petars, nem jó az email címa mit adtál, de lényeg, hogy kell az ülés.
06705150917 számon elérsz, így gyorsabb lesz, köszi.
Fasza! Lábon vitted? délelőtt vagy délután? Én tegnap vittem 20.000-es szervizre jól eláztam délután....ma meg hazafele melóból XT-vel

Remélem hétvégén jó idő lesz....szombaton megyünk Hidasra motoros felvonulásra meg lesznek jó programok.
a kép lemaradt
GPS
Tomyrider! Megvan a műszaki.Jó volt ilyen időbe menni.Hétvégén mehetünk remélem.
google.... rákeresel gyártók lapjaira és ot megtudod nézni márkánként a repertoárt....
Mivv ill TBR www.danger.hu oldalon is megnézhető....
Keresek GP stílusú kipuffot, valakinek van ötlete hogy mi lenne jó 2005 ös R6 ra?
Majd nem pörgetem Ausztriába! Úgyis kicsi ország, hamar átsuhanok rajta.

A GPS-nek zsebben nehéz megoldani az áram ellátását. Gáz lenne ha a legfontosabb helyen merülne le.
átlépi az osztrák magyar határt és minden rendes kipuffhoz adnak dB killert azt beledobja és viszlát.....
Sztem a hangja durva lesz főleg ha túrázni is akarsz vele Meg Ausztriába pl. nem is szeretik ezt, DE kinek ez kinek az.

A GPS-t pedig rakd zsebre és told be fülbe a hangot.
Meg egy rendszer korántsem egy kormány-lengéscsillapító ára.

Én 80 e-ér vettem használtan Hyperpro csillapítót. Egy rendszert meg jó esetben 280 körül tudsz venni. Nekem biztos nem kell rendszer, kivéve ha megnyerem az 5-öst és lesz 20 motorom....
A lánckerékkel pedig sztem is igazad van.

Nekem elég a yoshi slip-on.
Igazad van, de hidd el, hogy én nem a teljesítmény miatt akarok venni, hisz még sohase használtam ki a maximális teljesítményét és mivel élni akarok, ezért közúton nem is fogom (pályára pedig sajnálnám). Nekem a hangja miatt kellene elsősorban. Természetesen a rendszert AGO-nál beállítattnám.

A csillapító utólag végig gondolva tényleg fontosabb. Valsz tavasszal beszerzek egyet. Csak az a baj, hogy gondba leszek a GPS tartó miatt, mert pont útban lenne....
nem akarok bele vau vauzni ...
de sztem is inkább a kormcsillapítóra költs... a rendszer álatal nyúltott 10Le-t az életben nem használod ki a közúton...
plussz ha veszel rendszert akkor már illik hozzá állítani a gépet nehogy károsodást szenvedjen...
ha akarsz +10lovatérezni akkor vegyél előre 1el hátra 2vel nagyobb lánckereket végsebességből buksz 20km/h-t amit mondjuk motorozásaid során 1%ban sem használsz ki kivéve ha nem vagy komplett idiótahullajelölt
Én is jövőre akarok rendszert venni, de lehet kormánycsillapitó lesz végül belőle. Majd meglátom melyiket érzem sürgősebbnek.
Előbb utóbb mindenki érzi a hiányát...nekem elég volt 3-4 ilyen beszitálás és azt mondtam köszi....meg persze kellett rá pénz is
Elhiszem, hisz arra lett kitalálva.

Viszont emberi tempóban (90-130-160), egyáltalán nem érzem a hiányát. Persze macskaköves meg széthulló úton nem tépem, mert öngyilkos húzás lenne...
Na azért mondom, hogy ha keményebben motorozol, akkor bizony érzed a hiányát, főleg ezeken a csodás magyar utakon...pl. 6-os út Szekszárdtól Pécs fele.....

Kipufogóból van E jelzésű...de akkor már inkább a gyári.
Akkor le a kipufogó és fel a régit. :)

Nem megyek vele keményen. Közúton (máshol se) nem szeretném eldobni, mert jó volna még pár évet élni...
Jó a manuális E jelzés, de mivan ha berendel hatósági műszakira, mert hangosnak véli? Akkor viheted a műbizonylatot, amit viszont hogyan szerezel?

Amúgy nemtom mennyire motorozol keményen vele és milyen utakon, főleg ha elkönnyül az eleje akkor szitál a kormány, illetve a rossz utakon pl. egy hosszanti kátyú is szép tud lenni és még ott az egykerekezés.
Nem tudom a tiéd miért, de az én 2008-as R6R-em egyáltalán nem szitál semmilyen helyzetben. Tökéletes, mintha vonalon húznák...

A kipufogót, pedig akkor "E" jelzéssel fogom ellátni, manuálisan.
Amikor elvették a forgalmimat a kipu miatt, megkérdeztem a magyar forgalmazót, aki egy és ugyanaz yoshi, leo vince two brothers.....forgalmazója, hogy van e benne E jelzés, mert ugye az van a honlapon....válasz tudod mi volt? Megfelel az E szabványnak, van hozzá szűkítő, de az E jelzés nincs benne, azt nekem kell megoldanom....