Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez amúgy menyire karbon? Csak sima papír vagy esetleg mügyantás karbon imitáció!
Vik! 2000 ér adom. Docsgeri a motostyling.hu itt találsz.
Akkor sajnos az nem jó nekem.
Valaki nem tud esetleg ilyen matricát 2003-2005 ös évjáratra hol lehet venni?
a kormányburkolat engem lehet érdekelne!
kormánystabilizátor mindenképp kell rá...nem is értem, hogy tudtam használni úgy 10.000 km-ert, hogy nem volt. 1x levettem....már az első kanyarba szitált a kormányom....ebben le van maradva rendesen a yamaha, hogy nincs rajta gyárilag....pl. kawán gyárilag alapból öhlins van.
Nézd meg a magyar forgalmazó oldalán és ott van, hogy kivéve a "Corsa" típust, mindegyik "E" jelzésű.

Más: Ti hogy bírjátok ezt a hirtelen jött hideget? Tegnap letoltam 300KM-ert vidékről pestre és majd ráfagytam a bőrruhában a motorra. Remélem hamar jó idő lesz, mert kezd elvonási tüneteim lenni.
Akle! 8000 ér adom egybe mert 13400 ba került de nem került fel mégse mert kitaláltam hogy más motor kell:)
Docsgeri meglehet oldani de ahogy néztem 2005 ös r6-od van és ha arra akarod rakni akkor az nem passzol mert ez 1999-2002ig jo. Mielött még az lenne hogy átbasznék valakit:) de ha igy is kell szolj:)
Szia!
Érdekelne a matrica. Milyen módon tudjuk megoldani az átvételt? Esetleg utánvéttel megoldható?
Így van, keresd Briant a gumis topikban, Én is tőle vettem gumit
vegyél supersport mintás gumit! Ha van benne E ill DOT jel senki nem basztat majd! Motorgumik topicban keresd Briant! 100% h tud majd segíteni!
Szia!
Mennyiért adod a Valter Moto-s motyót?
Szia!
Nekem van egy felesleges hátsó ülésem, egy nagyon minimális szépséghibával (a leghátsó részen levő csúcsnál van egy kb. 2 mm-es szakadás) én 10000-ért vettem, ha ennyiért érdekel odaadom. Dobj egy mailt a petarskukacingyenlevélponthu-ra.
Hali! 2000 ér hozzád vágom a matricát:) Rendszámtartót nem tudom mennyi mert lehet elviszik de ha nem irok . Plusz ami képen van az is vihető:) Uj mocim lesz télen ugyhogy megválok az alkatrészektől:)
Sziasztok, lassan cserések az abroncsaim, nézegettem itt a használt gumikat is, és a vágott slickek kb félárban, harmadárban mozognak az újakhoz képest. Megéri olyat venni, vizsgáztatásnál nem gáz? rendőr gondolom ugysem vágja... vagy a hétköznapi használatra nem érdemes foglalkozni vele?
Ha valakinek vahy egy elfekvő hátsó ülése az még mindíg érdekelne..
Peti
Dynomen!

Nekem van rajta kormánygátló ezért nem tudom nélküle milyen lenne,
de Én is azt olvastam róla hogy csapkodós fajta.
De ha akarsz egy ilyet akkor ne ez tartson vissza mert max veszel 1et rá azt ennyi.
Sziasztok, lenne 1 kérdésem R6 al kapcsolatban . Tervezem , hogy mostanság veszek egy 2006 os-t ami már FORDÍTOTT LENGŐVILLÁS.
Tehát a kérdés nagyábból tom, hogy ennél a típusnál is jellemző az erősebb kormánycsapkodási hajlandóság úgy mint a 2003/4 és a 2005 ös konstrukcíónál, ugyanis úgy hallottam azok kigyorsításnál "rögösebb úton " nagyon csapkodnak. ?
Rendszámtartónak mi az ára?
A rendszer? ki van kapva minden belőle...sztem az biztos nem E jelzésű
űberbrutálmegakirály de sztem ez az orkán rendszerből származik.....
Szia!
Engem érdekelne a 2. képen lévő kormánytakaró /vagy mi a neve/.
Mennyiért adnád?
Sziasztok, Keresek R6-hoz (2005) hátsó ülést, ügyes voltam és sikerült elhagynom:((( Ha valakinek tud valamit.. előre is köszönöm!
Üdv, Peti
Mit fognak csinálni? Hivatalos E-tipusú kipufogó. Mit tudnak veled csinál? SEMMIT!
a szomszédokat még megoldom, de a sünöket
Dehogynem tetszene. Föleg a szomszédok utálata tetszene mégjobban! Viccet félretéve, tényleg durva hangja van. Ha pedig zavarna, még mindig felrakhatom a silencert.
Szasztok!
Hátha vkinek épp ezekre lenne szüksége:) Minden mükődik. árba megegyezünk ettől ugyse leszek gazdag:D