Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez nagyon faszájos! Engem lehet érdekelne!
Basszus nagyon átérzem. Részvétem, a szivem szakadna meg... Mitől szakadt, amúgy el a lánc? "Tépted" a autópályán?
sziasztok!
Eladó pályaidom lámpával, a hátsó elem gyári, a zárat is bele lehet rakni. Nagyon szép szürkés-fekete metálra van fújva!Nem volt soha törve, utcai motoron volt.Ár:60000Ft
1. Részvétem
2. nem kell enyire drasztikusan felfogni egy új blokk 100-140 között mozog kb....
Sziasztok lenne egy nagy gondom.Vettem 10 napja egy yamaha r6ost 00 évjárat.Mentem is vele vagy 400km,de a lánc 200 nál elszakadt az autópályán.Szerencsére nem akadt meg és nem vitte be senki szélvédőjét,de a blokkot valahol kiverte.Abba a pillanatba ahogy elszakadt gyorsan meg is álltam,és leállítottam.Az összes olaj 1 pillanat alatt elfolyt.Elvittem szervízbe azt mondták meg kéne geheszteni vagy másik blokkot szerezni bele.de annyit meg nem ér.32 ezer km van a blokkba.Azt mondják nem lehet meghegeszteni mert elvetemedhet,igaz ez?Akkor csak a bontás marad?Mennyit lehet kiárulni belölle vagy hova rakjam fel hogy legalább 600 ezer legyen belölle?
Bontott és új alkatrészek árusítása! www.r6parts.hu CSAK TELEFONON ÉRDEKLŐDJ! 06 70 585 04 36
de tudsz vele még menni? Sok volt a stunt mutatvány!
háőt majd ha lesz egy 50 ezrem kicseréltetem:D
És hogy megy kuplung nélkül? Kicseréltetted? Vagy csak túlmelegedett?
nem azt mondtad hogy olaj nélkül mész?
Nem tudom Öntesz rá egy kicsit megnézed....aztán ha nem elég még öntesz rá....az se baj ha több van benne, csak a felső csíkot ne haladja meg.
OK, köszi!
Láncspray, lánctisztító -- a Motul cuccokkal nem nagyon tudsz mellé lőni
ZsZolee. Én ugy állnék neki hogy emelőre feldobnám:) Aztán pucold le láncot lánctisztítóval utána meg állj neki az idomoknak mert addig leszárad a lánctisztító. Mielött meg eljutnál felniig előtte fujd be láncsprayvel mert ha ugy fujod akkor felnire is kerül. Én szoktam odarakni papirt vagy rongyot hogy ne fujjak be vele mindent:) Würth szélvédőtisztítót nyugodtan használd ha van az nem roncsolja fényezést inkább jobban csillog tőle:) remélem segitettem:)

Sajna az elején bukik a történet, mert nincs emelőm. :D De megoldom emelő nélkül. Tehát lánctisztító sprayel lefújom, csak a láncot (mögé rakok vmit), utána pedig szivacs+szélvédőmosó+edény+vízzel, neki állok letisztítani az idomokat. Nem tűnik annyira vészesnek, remélem utána is pozitív dolgokról fogok tudni beszámolni! :)

Ja jut eszembe, milyen lánctisztitó sprayt vegyek? Ugyanarról beszélünk, mint amivel esős menet után le kell fújni a láncot? Bocs a sok amatőr kérdés miatt, de nem szeretném elb*szni a drágaságomat!
Értem és az decibe kb. mennyit jelent 2, 2,5 deci?
Én a feléig szoktam kb. tölteni....
Na? Gyógyulgat a válad?
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni! 2006-os R6R-be kb mennyi olajat kell rátölteni ha a nívónak a minimum szintjén van az olaj? Mert ugye kis ablakocska nem jár csak R1-hez

Köszönöm előre is!
Állítólag ahol a gixxer váz már tekeredik ott az R6 jó esetben megmarad, többet bír... Youtube-on van egy videó ( yamaha R6 crash), a figura kanyar-második-nagygáz-kerék kipörög-gép eldob... Nem szép! Drága volt a mai motorozás asszem. Belepattantam egy százas táblánál lévő trafiba 140-el
Köszi hogy írtál!
Hát a lényeget meg próbálom mutatni! Kawasaki váz
Mondja a videóban hogy a sok első kerekezéstől hajlik/reped/törik a váz! Na de az R6 ettől jobb vagy nem? Mert hallottam olyat hogy csak a blokk jó, a váz sz@r... Van aki mondta hogy legjobb! De én magam tudom hogy a blokkja a legjobb, mert kerámiával van bevonva... attól jobb nincs is! Meg a váz az öntött alumíniumnak hívják vagy milyen? 03-05 közöttiek!
1x autópályán én is mentem lejtőnek de ott nem akart 280 fölé menni.....ez a 281 egy olyan szakaszon volt ahol még ment volna de jött a kanyar....igaz sztem nekem is volt hátszél, de sík egyenesen, meg mondjuk nem is ez a valós sebesség amit kiír.
Ez nem attól függ, hogy mennyivel és hogyan....lehet nagyot esni úgy h mondjuk csak idomsérült lesz, de lehet kicsit is h elmegy a telo vagy a váz....sztem.
Aki kerekezik, meg vagánykodik, abban ez bőven benne van. Ezt a videót sokszor láttam, jó sok mozgó alkatrész keletkezett :D
Amerikában ilyenre tartanak sokan motort, mondjuk főleg GSX-R 600ak voltak, amiket mutogattak. Azokat meg nem sajnálnám én se...
Nekem kb egy éve van meg a gépem, de nem is próbáltam még kerekezni vele. Egyszerűen sajnálom ilyennel tönkretenni a gép elejét, nyúzni a láncot, fogaskerekeket. Ha meg 1 karc is lenne rajta ilyen baromság miatt, na az nagyon felidegesítene.
Itt egy kemény videó hogy mennyire össze tud törni a gép akár kis sebességnél is

CSAK ERŐS IDEGZETŰEKNEK !
(elnézést hogy ilyet belinkelek de tanulságos)

A szívem szakadt meg mikor először láttam

r6 crash
Én még csak krosszmotort dobtam el de annak semmi nagyobb baja nem lett.
Egyébként ha esetleg eldobnám a mostani vasat és túl élném akkor utána biztos felvágnám az ereimet hosszában.