Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

255. minden 0 km-es! és eredeti!
mi kell?
99-02 közöttihez mid van ?
Mennyi pénzért vesztegeted? A piros fehér érdekelne.
üdv. eladó r6r 2008-as idomszettek lámpával stb.... valamint r6 1999-2002 közti bontott alaktrészek. 0620/992-4528
Köszi, de sajna tegnap nem jutottam el venni, így holnap bízom a szerencsében, hogy pár napig nem kap el az eső.

A Castrol olajról csak rosszat hallottam. Viszont a Motul 300V Factory Line-ról, csak jókat. Tegnap rendeltem én is magamnak, mert nagyon jó olaj, igaz 5k literje.
Szerintem ez nagyon durva,hogy így rángatnak műtét ügyben...
Sok szerencsét,remélem jól fog elsülni...!Vettél karfeszítőt?(Amióta használom kevesebb a fájdamam)
A gépen az olajpumpa fedél kilyukadt és a bukógomba elkopott,farokidom karcos,meg kisebb apróságok...
A gépemben 14 ezernél most én is olajat cserélek. Repsol 10-50 vagy castrol 10-50 lesz. Az én motorom pályán nem fog menni amíg nálam lesz, én utcán garázdálkodok, a pályához túl balfasz vagyok... Esőruhát én euromotornál néztem,elég jók,az árak is normálisak.
Én most Yamalube 10W-40-es félszintetikus olajat használok.
Biztos forrásból megtudtam hogy 3 évvel ezelőtt biztossan Motul csomagolt
Yamalube néven a Yamahanak de valszeg nem a
100% Szintetikus- dupla észter factory line-t !
Hali!
Nincs valakinek,vagy nem tud valakit akinek Yamaha R6R-hez lenne 525-ös lánchoz 47-es hátsó lánckereke?
Elfelejtettem Motoros esőruhát venni. Olyat keresek, ami könnyen csomagolható és rá tudom venni könnyen a bőrruhámra. Tudnátok segíteni, hogy Pesten, hol érdemes jót, olcsón venni?
Másnap engedtek engem is. Ma meg megyek be controllra, jövőhéten meg mütenek... Paripa is jól van?
Köszönöm mindenkinek a tippet! Leszűkítettem tehát Yamalube és Motul olajokra (valószínűleg a 2 ugyanaz, más csomagolásban) egy Nagykeres ismerősömmel épp információkat gyűjtök az árakról. A 10w50-et pályázásnál ajánlják, de szerintem meghálálja, ha a közútra is azt adom neki...

Csaba, köszi a mosási tippet a Riwax-al. Sajnos nekem a város szó szerint túlsóvége a cég, de ha arra járok beugrok venni egy bogároldót.
Szia!
Köszi a kérdésed ,enyém gyógyulgat lassacskán.
A te vállad hogy van?Mikor engedtek haza?
Utánaolvastam egy kicsit és valóban azt rebesgetik hogy talán a Motul adja a nedűt a Yamaháéknak,
de ha ez így van és nekik jó akkor nekem is
Bár ki tudja melyik olaját csomizza Yamalubnak.
A Repsol is nagyon jó olaj sokan dicsérik.
Igaz nem régóta van megint motorom és csak most kezdtem Motult használni,
de eddig nagyon bevált és nagyon-nagyon sokan dícsérik.
Mosás!
http://www.riwax.hu/
Profi temékek profiknak.Próbáljátok ki! Legtöbb autómosó ezt használja.Drága de megéri. Én 5 l bogároldoval elvagyok már 4 éve 1:5-1:10 higitható.Autóra is ezt használom.
Én ezt használom o-km óta,még szelepet sem kell állítani,43e-nél tartok.
http://www.motorolaj-shop.hu/i...
8ezrnél cserélem szűrővel mindig.nics pálya.úgy időzitsd a cserét midig friss olajjal tedd aludni télen.járatni mindig 100 fokig 2 hetente télen.mosás vödörből nem kell slág, borotva.én rivax bogároldot használok.profi autómosós cucc.llefújod lemosod és hibátlan. sok sikert
Én szintén használtam Motul (15W-50) az R6-ban és meg voltam vele elégedve.
Nem gondolom, hogy a Yamalube rossz lenne, talán azt is a Motul gyártja (ez persze lehet, hogy csak szóbeszéd). Szerintem pl lánc-spray-ből a Yamalube a legjobb.
Én jelenleg Q8 SBK-t használok. Ezzel mentem tavaly az R-Kupában is. Nekem semmi gondom nem volt vele és kb 2.300,- Ft./l, ami nem mindegy. Így azonos pénzből inkább egy évközi olajcserére jutott.
Én azt hallottam róla nem a legjobb,
csak egy erőltetett menet volt ez a Yamaha részéről ami nem sikerült 100%-osra.
Ettől még persze nagyon jó olaj csak szerintem jobb a Motul.
én is a MOTUL 300V 10W-40t használok.
Köszi és kiváncsi vagyok a többiek véleményére is.

Furcsállom, hogy nem egyből a Yamalube-ot mondtad. Miért?
Mindenki másra esküszik, de jelenleg ez az egyik legjobb olaj szerintem:
Motul 300V 4T FactoryLine 10w40 vagy 15w50
Egy kényes kérdés. Jövő héten 1000es olajcsere lesz nálam. Szerintetek mi lenne a tökéletes olaj a motoromnak? Ha lehet nem kötnék kompromisszumokat és a legjobbat venném meg.
Igazad van! Attila, most nem szemrehányás miatt mondom, de képzeld el, hogy én Március 14.-én vettem meg a motort. 2 héttel ezelőtt lett meg a jogsim és addig a szalonba hagytam. Valahogy csak túléltem, ha már 5 évet vártam rá! + ha elkapnak és 2 év eltiltást kapsz + komoly pénzbüntetést, megéri? Utána ha elkapnak, meg jön az örök eltiltás...