Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jah,és ha véletlenül tudnál eladót,akkor jussak már az eszedbe!
Köszönöm a segítséget és az infót,remélem én is találok majd és tavaszra vadul fog kinézni
ja...
csak itt le kell szedni a régi rendszámtartó műanyagot , ami az aksit is tartja + az összes ülés alatti cuccot ...
Sajnálom. Remélem azért nem sérültél meg?! Ettől félek én is, mert a gyári gumik, egyszerüen baromi kemények és nem nagyon akarnak megmelegedni, mivel rövid távon is közlekedek. Remélem, azért jobban nem fog hüllni az idő, mert még jó volna ezt a hónapot kimotorozni...
louisnak vannak undertail szettjei....
Surgosen szuksegem lenne 2003as hoz generator fedelre mert ma csaptak el a hungarian es mas baja nem hala egnek bar ez is eppen eleg.ha valakinek van szoljon

szamom 20 200 8859 koszi
ja meg azt a fekete műanyagot is le kellett cserélni , ami az aksit meg az elektromos cuccokat tartja, mert nem akartam a régit elvágni ... mert a 99-esnek egyben van a rendszámtartójával...

bontókban is kerestem alkatrészeket , de az elég drága volt ilyen 20-25-öt kértek csak a lámpáért + az alsó idomért ...és akkor még kell a fekete tartó is ....
hirdetéseket bújtam , és így vettem meg a ledes lámpát az "undertail"-el együtt asszem 15-ért...ennyi....
a faridom ugyanaz maradt...csak össze kellett raknom ...
Ez nagyon jól néz ki,én is ilyenre szeretném megcsinálni! Mennyiből jött ki ez a kis átalakítás? Cuccokat honnan kerítettél hozzá?
Én meg így oldottam meg magamnak ...
nekem így oldották meg anno
Hello! Valaki nem tudna 1999-2002-ig papírozott motor blokkot. Elég volna csak a blokk ház- kopaszan. Csak papírozható legyen.
Srácok! Van egy 2000 es r6-om és a seggét át szeretném épiteni a 2001-es re ledes lámpával 1üt.Ha jól tudom a felfogatási pont meg1ezik a 2 évjáratnak.Nem tudtok nekem véletlenül hátsó alsó idomot és a lámpát hozzá v.mi nem horror árban?
Petii!
Én is köszönöm, nálam csak a garázspolcon pihent,használd egészséggel!
Petars!
Köszönöm az ülést, felkerült a méltó helyére:) köszönöm!
Sziasztok!
Valakinek nincs eladó első lámpája 2005-ös r6-ra?
Előre is köszi és üdv...
Eladom külön-külön is... Elsőből van még Pirelli Diablo Supercorsa SC2 - Dragon Supercorsa SC2, Michelin Power Race Soft-Soft/Medium, Metzeler Rennsport. Ezek mind 120/70-esek.
Igazából első gumi érdekelne...
Külön-külön természetesen nem adod gondolom...
bármit vegyél csak azt ne.
ELADÓ!

http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_sv_650_s-3750

453
valakit nem érdekel esetleg 08'-as R6R teljes gyári rendszer?6ezret ment mostmár más van fennt.
Bridgestone BT003-am van eladó párban vagy Racing Battlax slickjeiem is vannak... Esetleg ha másfajta is érdekel, keress nyugodtan! Keszthelytől kb 50 km-re lakok.
Keresd Briant a gumis topikban, ért hozzá és jók az árai
motorgumik topicban Brian tud segíteni!
Srácok milyen gumit tudtok ajánlani?
Esetleg milyen helyet tudtok mondani ahol be lehet szerezni?
Conti Road Attack volt fent de nekem annyira nem jön be...
Bridgestone gumikat néztem.

Köszönöm!