Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali Kispók! Lehet hogy hülyeséget kérdezek, de most akkor ez a würth cucc szélvédő- vagy féktisztító? Ma 3 órán keresztül mostam-sikáltam a gépet, de az eredménnyel nem vagyok teljesen elégedett...
Helyes! Folyamatosan bővítik az oldalt. 2-3 hete még csak a fejléc volt fent!
Na ezt még megrágom Meg ha jól látom Siófokon is lehet regisztrálni. Kérdés ki megy Pécs környékéről? Meg hol lesz a találka mert az még nincs kint.
csak be kell fizesd a nevezési díjat a megfelelő megjegyzéssel az alapítvány számlájára. Viszed magaddal a szelvényt. Az ország több pontján lesz gyülekező:

"Gyöngyös, Cegléd, Nyíregyháza. Itt egy benzinkúton találkoztok, ahol kaptok egy kis útravalót. Még nem árulom el, hogy melyik üzemanyag társaság kútjánál, ezt a www.spsfutam.hu oldalon találjátok meg. Nem azért nem mondom meg, mert nem akarom, csak egyszerűen még nem tudom. Erre az oldalra egyébként többször érdemes lesz ellátogatnotok, mert folymatosan kerül fel rá érdekes információ!
Vissza a Symbolhoz: itt először is meghívunk egy reggelire. Igen, nem kell érte fizetnetek. Ha a Dunántúlról jössz, akkor is szívesen látunk itt vendégül, de elég megveszekedett motoros (vagy hülye) az, aki Szekszárdról Budapesten keresztül jön Siófokra. Nekik kiválasztottuk találkozóhelynek Kaposvárt, Pécset és Győrt. 10-kor rendőri kisérettel kivonulunk Budapestről, és irány Siófok. Ha a reményeink beteljesülnek, akkor Székesfehérvárnál be tud csatlakozni egy nagyobb csapat a menetbe. "
De hogy kell regisztrálni? Meg Én nem mennék fel BP-re...
Nagyon szuper szerintem és bőven megéri. Főleg ha jótékonyságra megy az egész...
Ez jól hangzik! Utána olvasok!
Szia, köszi! Pesten a 15. kerületben lakom. Eddig még csak Abádszalókra mentem le vele (150Km), most pedig az SPS futamra szeretnék lemenni (www.spsfutam.hu), utána ismerősökhöz megyek Zalaegerszeg környékén, majd pedig lehet Sümegre is ellátogatok, szintén ismerőshöz. Onnan pedig vissza Pest, majd pedig 1000es szervíz, ami kb. 1250-nél lesz. Röviden ez a terv.
Szia! Szép a motorod! Merre laksz? és merre mész túrázni?
Igen, nagyon rendesek. Sokáig nem volt jogsim és engedték, hogy a szalonban tartsam addig. Köszi a jókivánságot, első hosszabb túrám lesz...
gyurkesz_4444!
Köszi az infót
Nálunk van mindig ilyen féktisztító meg más márkák is.
Most 968.- br kisker a Würth ára és ebből utcai vevőnek max 15% kedvezmény tudok adni,
viszont helyben kell átvenni.
Vagy teli áron le tudod rendelni plusz postaköltség ami nálunk 1600.- ft br. most.
De van partnerünk Veszprémben és Várpalotán is ha bemész egy autósboltba tudsz rendeltetni a boltossal,
az árat meg megbeszéled az eladóval.
ZsZolee!
Akkor szerencséd van, normálisak ahol vetted a gépet.
Jó túrázást
Kispok!
Ha faszán le akarod pucolni akkor 3-4 alkalmas nagypucoláshoz elégnek kell lennie. De azért csak nem offroadozni jársz vele:D
Amugy itt megszünt a termék ahol vettem pedig 700-800 ér adta gyerek éppen milyen kedve volt:) Most meg sajna meg kellett rendelnem würth oldalrol és 4 flakon szállítással volt 11000. De hát inkább ez mint a víz:D Viszont ha láncsprayből került felnire azt lánctisztitóval fujd be az szépen lehozza azt utána fujd ezt a würthöt és szép lesz:)
Na sikerült elérnem a szalont ahol vettem. Azt mondták nem gáz a 250-es túllépés. Tehát már semmi se tart vissza a jövő hétvégi SPS Futamtól és a balaton körüli túrázgatástól. Jön még valaki?
gyurkesz_4444 !

Köszi a tippet kipróbálom.
Amúgy mennyi fogy el neked egy alkalommal ha az egész mocit átmosod
Würth féktisztítót legtöbb autósboltban kapsz.
Nálunk 968.- br kisker és 500ml.
De gyorsan fogy, ha berhelem a kocsim egy flakon simán elfogy
Gari bukta max 100 km-el lépheted túl a meghatározott időpontot.
Persze ez a hivatalos verzió
Köszi a linket és a válaszokat! Ezekután, mindenképp felhívom őket.
az r6ost újonnan vettem ott így volt...illetve márkaszervízben kellett a kötlező szervízeket csináltani
Pl.: Würth

Nem hiszem, hogy 250 km miatt buknád a garanciát... De ha meg akarsz róla bizonyosodni, hívj fel egy Yamaha szervizt és megmondják.

Üdv

Zsu
bukod a gyári garanciát
Ezt a Würth mosószert honnan lehet beszerezni? :)

Más... 550KM-nél tartok a motornál és jövő hétvégén lenne egy hosszabb túrám, ami oda vissza kb. 600 KM lenne. Mennyire gáz az ha az első 1000es olajcserét kb. 1250nél teszem meg?
Kispok!
Nálam felejtős a viz meg mososzer mert még felnit se tudja szépen leszedni föleg ha egy kis láncspray is került rá:) Én würth szélvédőtisztítót használok, ráfujom hagyom egy picit azt letörlöm és kész nem vacakolok vizzel mire megszárad 1 hét:D Fényezést nem bántja ugy bátran ajánlom:) adatlapon megnézheted milyen pucolás után:)
Hi!

Motorápolásban kérném a véleményetek.
Ki hogyan és mivel pucoválja a kecskéjét
Én lemosom vaxos-samponnal, leöblítem és áttörlöm.
De a kis zeg-zugok kiborítóak, mi ezekre a jó taktika.
Tudom fogkefe de az macera nagyon, esetleg ezt a gőzzel való mosást próbálta már valaki
A másik meg, egy-két nap és halál szarul néz ki a gép
Használ valamelyikőtök valami viaszt vagy vaxot mosás után
Általában a komplett rendszerhez ajánlják az elektronika módosítását is.(power commander) Már csak az egyenletes nyomaték, a gázreakció és a befecskendezés miatt is.Ugyanez egy sima sportdobhoz nem szükséges. Nekem a 2008-as Suzuki swiftem nem tudta kezelni a komplett sportrendszert a gyári komputerrel, mondjuk ez egy fostalicska jármű... (magánvélemény)