Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez így nekem macerásabb de ha kell majd még valakinek akkor az innentől kezdve eléri a neten.
Amúgy van vagy 100 oldal de megcsinálom ha előkerül a garázsból a masina.
hát nem tudom hány oldal ez de neked ha ez így egyszerűbb?
nekem így is tökéletes lenne és szerintem még mások is hasznát vehetik. bár nem hiszem, hogy pár oldal lenne a könyv.
Nekem egy 2007-es R6R-em van és ahoz kaptam.
Az van a füzet elején hogy R6 2006-tól.
Eszembe jutott valami van egy kiszanált nyomtatóm ami szkenner is egyben, előkotrom a garázsból és be szkennelem, felrakom a netre és onnan letöltheti aki akarja
okés. rendicsek. meik típushoz van amúgy a könyv? nekem 2006. r6r
Van egy nyíregyházi ismerősöm vele szerdánként szoktam találkozni beszélek vele és elküldöm vele.
Szerdán beszéljünk még erről.
És esetleg postai feladás? visszaküldésnél mellékelném a feladási költségedet is.
Szívesen segítek ha tudok de Marcali a kollégám miatt nekem pont belefért.
Nyíregyháza az már nagyon kiesik sajna
Megyek aug. 07.-én Zamárdiba bambi talira oda elvihetem de ott hol másolod le
ráadásul az ellenkező irányban van
Pécsre is megyek aug.-ban de az is ellenkező irányban van
Szkennelést meg nem igérem meg mert változások vannak a melóhelyemen és nem lesz rá most lehetőségem.
Ha jársz Budaörs közelében ahol másolási lehetőség is van akkor odaviszem, jobbat hirtelen nem tudok.
srácok valameikőtök nem tudná nekem is eljuttatni szeretném lefényelni aztán éppségben visszaküldöm? Nyh-ra kéne. remélem megoldható.
üdv. söki
Nagyon szívesen, örülök hogy tudtam segíteni
Hi kospok!


megghozta a könyvet az Andris, sikeresen lemásoltuk és visszavittük neki!
Köszönöm a segíséget!
ELADÓ A GÉPEM!
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_yzf_r6r-4002423


Yamaha YZF-R6R MAGYARORSZÁGI VÁSÁRLÁS, 2008, 05-én vásárolt és forgalombahelyezett VÉGIG VEZETETT MAGYAR SZERVÍZKÖNYV(YAMAHA MÁRKASZERVÍZBEN) Megkímélt szép állapot, igényes gazdától. Extrák: Hátsó emelőszem, üléspúp + hátsó ülés, led-es mini indexek, hátsó döntött rendszámtartó, + adom a gyárit is, dupla buborékos füst színű plexi stb. FRISSEN LESZERVIZELVE, KÖLTSÉGMENTES ÁLLAPOT! A motor a saját tulajdonom, tehermentes, azonnal elvihető.
Budapest 0630/4096093
Még mindig eladó!
YZF R6R
eladó r6 -os 99-02 közti alkatrészek. 0620/992-4528 valamint blokkalkatrészek , lengővilla, hátsófelni, váznyúlvány, és apróság.
Sokáig egy gixxerről álmodoztam, de megláttam ŐT és tudtam: egymásra vártunk eddig! Mindenesetre várom a hasznos tanácsokat, javaslatokat a kezelhetőséggel kapcsolatban.
Én is utcára vettem
10 év után ültem megint motorra a napokban
és első nap kőkemény volt de már most, pár nap után is egy kezes bárány a gépsárkány.
Pedig nem mentem vele még sokat.
Sziasztok! Olvasgattam a fórumot és jólesően nyugtáztam a sok hasznos tanácsot és a segítőkészséget! Lenne egy-két kérdésem,ha valaki nagyon unatkozik, írjon választ légyszi. A jővő héten boldog tulaja leszek egy 2006-os R6R-nek. Mivel tavaly egy cbf-et nyúztam, idén meg egy régi cbr f-el suhanok, úgy érzem lesz különbség bőven! Mennyire kezelhető a gép? Mire kell feltétlenül odafigyelni? Kormánygátlót mennyire érdemes rárakni? Lehet hogy röhögni fogtok,de utcára vettem...
Nagyon szívesen.
Ez csak természetes hogy segítünk egymásnak ahol tudunk
OK! Köszönöm szépen!
Akkor péntek este vagy szombaton keresem az Andrist és gyorsan lemásolom a kisokost!
Sziasztok!
2000es évjáratú R6hoz keresek fékkart, meg esetleg féklámpakapcsolót!Akinek van lécci jelezze!
THX!
Szia norbiR6 !

Pénteken megy Andris Marcaliba leküldöm vele a
kezelési útmutatót, az autósboltba lerakja neked.
Aztán ha lemásoltad add vissza neki és visszahozza.
Igen, nekem is esedékes hamarosan az oljcsere, de én nem viszem szervízbe emiatt, megoldjuk itthon.
Van a társaságban néhány rutinos kétkerekű, akik vágják az ettől bonyolultabb témákat is!
10 év nagy idő

Sok minden változhatott. Én 2003. és 2009. között voltam yanmaha tulaj. Náluk vettem a gépet és náluk is javíttattam és meg voltam velük elégedve.
De olvasva a levelezést örömmel látom, hogy találtál olyan megoldást amiben bízol
Most nézegetem ép a mocidat és gyári lábtartónál valóban útban van a váltó tolórúdja ha le akarod szedni az olajszűrőt
És tényleg sok hasznos infó is lapul a füzetecskében.
OK! Nekem nagyon rendben van így! Majd törlesztem a tartozást, ha járok felétek!
Azt tudom, hogy van benne a felesleges szöveg rendesen, de azért sok a hasznos tudnivaló is!
Pedig egy márkaszervizbe pont nem ezt várná az ember...de sajnos ott van a legtöbb kapkodás....