Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem most Yamalube van és sztem az is marad....
Bocsi srácok még 1 kérdés.
r6r-be valakinek van beszerelve fokozatkijelző? esetleg ha igen meik típust érdemes beszerelni?
Sziasztok
2008 as R6 ba milyen olajat tegyek?
Ki mit gondol?
Előre is köszi
köszönöm szépen a semmitől sokkal jobb, bár németül nem tudok, szóval ha netán valakinek van magyar nyervű még mindig fogadom.
Ok tudsz adni valami elerhetoseget?
hello!
ne tegyél fel szélesebb gumit mert a felni összehúzza. a 190 gumihoz r1 felni kell ez szélesebb az r6 nál.az összehúzott gumi oldalprofilja másképp áll.elől jó az ive hátúl meg gömbölyű!úgy fog kinézni mint a lada tuning.
üdv csaba
200/55 van most fent nekem,így gond nélkül belefér a 190-es!
Szerintetek beférnek hátra 2004es R6-ba probléma nélkül ezek a gumik? 190/55 ZR17 vagy a 190/50 ZR17. Jórészt túrázásra használom a gépet, gondolom a menettulajdonságok kicsit változni fognak. Valakinek van tapasztalata ebben?
Ja, akkor lehet,hogy nekem is km/h-t lehet mph-ra váltani és nem a hőmérsékletet - igazából még nem próbáltam, csak láttam valahol.
Hali!
Itt le tudod tölteni,amúgy túl sok értelmes dolog nem szerepel benne.
http://r6club.de/index.php?aut...
Sajnos német nyelvű,de komplett szerelési leírást is innen le tudod tölteni!
Sziasztok!
Nekem is kéne egy ilyen útmutató mert a régi tulajtól nem kaptam.
Esetleg valaki nem postázná el az övét lefénymásolnám aztán visszaküldeném? (magyar nyelvűnek örülnék igazán.)
Vagy ha valakinek más megoldása van szívesen fogadom.
üdv. söki
Küldtem 1 mailt

Bár nálunk egy Motul 5100 10w40 1literes 3060.- ft br kisker
és ebből tudok egy kis kedvezményt. De ez még nem full szintetikus az a 7100 vagy a factory line de ezeket nem kapod meg sehol 2.5-ért.
Engem a muskátli érdekelne , abban a barna műanyag virágládában , meg az a félbevágott ablakkeret felsőrész ....
Láttam már a motort itt sportmotoron, meg azt is hogy eladó volt. Szerintem jó választás volt, gyönyörű!

Hát akkor nem értem...nekem pl. nem lehet állítani a hőmérséklet mértékegységét....csak a mph meg km/h-át.
TommyRider!

Jól tévedsz, Robitól vettem - ismered a motort?
A kezelési stimmel, angolul megvan nekem is.
A hőmérsékletet C - ban írja, de azthiszem át lehet állítani F - re.
sztem MOTUL..... a legjobb ár érték arányú....
Mindenfellekepen full szintetikusra gondoltam es 10 40es re.az arral kapcsolatban nem igazan tudom mi a realis de jo lenne ha nem kerulne 2.5e nell tobbe 1l.budaors nem gond en vorosvari vagyok szoval nincs messze
dehhhüllye!

Szóval a kipuff eladó,ami nem eredeti Akra!
Ha valaki ilyet szeretne:
több kép holnap!
Szia!
Mi neked a baráti ár, és milyen olajra gondoltál ?
Mondjuk Én budaörsi vagyok és a bolt is itt van börsön.
Sziasztok.
Eladó, vagy SOR4: 600-750-1000? CSERE érdekel. Értékegyeztetéssel. A motor kifogástalan és költségmentes, csupán sokallom a V2 nyomatékát.
Suzuki TL1000S-00's

http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_tl_


1000_s-3734339
Akkor minden okés. Én februárban vettem a motor és nem volt rajta index meg relé sem volt benne. Olaszból behozott és biztos leszedték róla, gondolom led index volt benne. Így nekem csak 2 saru volt és arra raktam a relét plusz bekötöttem egy nyomógombot így ha beindítom villog normálisan ha megnyomom a nyomógombot villon kettőt vár picit, ha mégegyszer megnyomom villan hármat vár picit. Leállítás után ismét a normális villogás.
Jah és a hőmérsékletet neked miben jelzi? Fahrenheitben vagy Celsius?
Ismerős a mocid....véletlenül nem F. Róbert nevezetű valakitől vetted?

Nagyon szép, jól összerakta, ha egyről beszélünk! Gratulálok! Akra kipu ugye?

Itt egy kép, hogy nekem milyen a kezelési útmutató....és ebbe van a szerviz füzet is.

Nekem nincs meg szkennelve az útmutató magyarul, fénymásolva kaptam meg. De ha 1x nagyon unatkozom talán beszkennelem...
BalaR6!

Azért váltottam, mert hosszú túrákra nem jártam, a csajom nemszeret motorozni és olyan csapat jött ösze a környéken akikkel el járunk pályázni a P.ringre.
Egyébként az fz6 is nagyon jó gép volt.