Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Matrica készítéseket vállalok!
Egyénileg méretben,színben,formában!
Motor logokat,kínai és Japán jeleket,felíratokat,ábrákat...stb..OLCSÓN!
Ha érdekelj keress bátran!
Képeket esetleg az eddigi munkáimról az adatlapomon megtekinthetsz!:
Msn: gubazoltan15@hotmail.com vagy E-mail: mitozozi@citromail.hu
MINDEN e-MAILRE VÁLASZOLOK!
Üdvözlettel:
Mitozozi
Helló! 2000-es r6-om van és elég gagyi a váltóm , csomószor üreset váltok vele ! Valaki tudna valami okosat mondani?
Helló!
Igen megnézném a képeket.
Helló szegaga!
Persze hogy érdekel az idom,küld el a freemed és küldöm a posta címem.Köszi előre is
Hi
pár napja meg van a gép, és elképesztő !
olvastam róla ezt-azt, főleg + véleményt de van aki fikázza....
hát nem is tudom.
ma lent voltam velkón és ISZONYAT a gép ... WOW
meg vagyok vele maximálisan elégedve.
egy isten nincsen rá más szó
a legnagyobbak egyike
örülök hogy közétek tartozhatok
Hello. VAn pár darab: bal alsó, karcos horzsolt. ram air takaró 2db fül törött, oldal idom belső 2 db hibátlan, ram air csövek kompletten. első ülés.

Van egy pálya idomom, bal oldali gyári lámpával, üléspúppal, első üléssel, puig púpos plexivel, hátsó lámpa helyel, mindennnel. Gyári felfogatási pontokon felcsavarazod és kész. Utcára és páylára egyaránt alkalmas.

ha érdekelj írj az r6sanyi@freemail.hu-ra
Ismét én! Ha érdekel az idom irj. Posta kölcséget fizeted és a Tiéd! Nem soká tartogatom már. Üdv
Helló! Nekem volna egy bal felső (két darabban), de egy darab hiányzik belőle, + egy pár ram-air takaró azokról a beakasztó fülek vannak letörve! Küldjek fényképet?
Olajszint természetesen rendben.Valami szintű olajfogyasztása is van a gépnek de nem veszélyes.1000km -kettő,három deci olaj.
Megnézted az olajszintet?
Sziasztok
Az mennyire normális egy R6-nál hogy időnként menet közben felvillan az olajkontrol? 1999-es
Esetleg ez több r6-nál előforduló kellemetlenség?
köszi
Sziasztok!
2003.06-i r6-hoz keresek power commandert ha valaki esetleg tud és szólna azt megköszönném!
Igaz, nekem 2000-es van, de a 190/55 R17 es Diablo slick nagyon bevált. Elöl pedig 120/70 ZR17 Michelin Radial pályagumi. Igaz, nem pályázásra használom, viszont minden másra igen. Nekem jók a tapasztalataim ekkora gumákkal.
szerintem rendelek hozzá gyárit oszt meglátjuk mi lesz. remélem az segíteni fog. meg hát azt írják 15-25-ezer km, enyémre azt mondta üzletes 4ezer. Szóval biztosan jobbnak kéne lenni
Nekem van egy bal oldalidom csiszolni festeni kell. Az index befogatása ki van vágva belőlle sajnos.
Vagy ha valaki tudna segíteni e-bay rendelésben, azt is megköszönném. Arra 15 dolcsiért már be lehet szerezni.
Szia!

Köszi a gyors választ, megfontolom.
Ezzel kapcsolatban még annyit, hogy nem tudjátok, hogy a 2002es R6os kuplungbowdene megegyezik e a 2003aséval?
Mert 2002eshez tudok 4500ért, és ez már tényleg elég baráti.... :D
2003asé: http://r6parts.hu/ShowProductP...
2002esé: http://www.cma-motor.hu/Yamaha...
Sziasztok! nincs valakinek eladó,r6 2003-05-idom törött is érdekel!
Elöre is köszi.
K&N tisztító szett 4.300ft. Sztem ez nem gagyi és úgy gondolom az ár sem rossz...
A BMC az nem egy gagyi szűrő ahogy olvasgattam. Én mikor megvettem a motort ilyen volt benne, de mivel a kipufogó is gyári rajta ezért kivettem és gyárit tettem be mivel igy nincs jelentősége a sportszűrőnek. Valahol láttam hozzá magyar oldalon hozzá való tisztítót és olajat. Goggle a te barátod is!
Tudom tudom,de a tisztitoszerrel nem volt bajom az szepen levitte a szennyezodeseket.csak azt nem tudom hogy az olaj minosegtelensege miatt engedte at a port vagy ennyire szar lenne ez a szuro
A tisztítószert úgy értettem, hogy tisztító és olaj, mert elvileg ez a módja a sport légszűrő karbantartásának. Először tisztítod, azután mehet rá az olaj
Nekem inkabb valami jo minosegu olaj kell amivel lefujhatom mert kb 1000 km-t mentem ra ezzel a sprayvel es azt vettem eszre hogy poros a legszurohaz motor feloli resze. Most vastagabban fujtam le,meglatom milyen lesz.
Szia!

Szerintem nem fogod sokkal olcsóbban megúszni. Nekem tavaly 14ezer volt a 99-es R6-hoz. Szerintem ilyesmiből érdemesebb a gyárit venni.

Üdv

Zsu