Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Folyton nézem, de még nem volt szerencsém. De nem adom fel! Te merre laksz?
Párszor láttam apróhirdetéseken, de konkrétan nem tudok. Sztem ezeket már csak használtan lehet beszerezni, ami nem hátrány.
Megtudod mondani hol lehet ilyen dobot beszerezni?
Én csak ajánlani tudom a Termignoni-t, nekem nagyon bejön mind a hangja, mind a teljesítmény. Nem ordít úgy mint sokaknak, ami zavaró, de nem is halk, tehát kulturáltan vagány.
Nem gondolkozok a lecserélésén.
A kormánygátlóval jól jársz, nekem is van, és élvezem :D Még esetleg egy buborékos plexit tudok ajánlani, mert sokat segít hosszabb úton.
mint irtam nekem eszi, úgy veszem észre. Én legközelebb csak a szintetikusat teszem bele nem a teljesen szintetikusat.
Én is köszönök minden eddigi választ

Megnéztem kinek milyen mocija can és gratula, gyönyörűséges mind

Remélem az enyém is hamarosan meglesz.
köszi a gyors választ. holnap fogom cserélni, amúgy motul 7100 10w-40. mi a véleményetek róla? eszi?jó a motornak. utcán haszn8lom, nem gyilkolom, esetleg néha mikor rámjön. jah és amúgy szombaton vettem. eddig király. meg vagyok vele eégedve. előtte fz6-om volt.
érdeklődnék hogy hány km-enként van a kötelező szervíz? km érdekelne legalább az első 5.
A rendszeren én is filóztam már. Akkor azzal még várok, mert most lesz a lagzim aug 7.-én és nincs rendszerre pénzem.
Ha rám halgatsz,jobban jársz egy rendszerrel.először én is csak dobot vettem rá,utána meg Yoshimura rendszert.sokkal jobb lett alul,kisebb fogaskerék előre,nagyobb hátra.kegyetlen lett
Rendben. Nekem nagyon bejön és nagyon szeretem. Még egy dob kellene rá egy termignoni ami a Rossi replica gyári dombja. Kormánytelót egy Matris m3-at tettem fel 1-2 hete.
Enyém is csattogott egy kicsit,de szerintem az normális.10W50 olajat pedig nem ajánlották nekem.pont az olajfogyasztás miatt.hőfok nekem is igy volt mindig,az R6R-en is igy van.ne aggódj ez miatt.normális
Akkor megnyugodtam ,hogy nem csak az én váltóm csattog néha. Na meg a városi 60km/h tötymörgés meg a lámpánál álás egyből felmegy a hőfok és kapcsol a venti.
Én Castrol Actevo 10W40 tettem bele.És enyém is 2004-es volt.
2004 R6 Motul 7100 4T 10W-40
RJ09-ed van?nekem is ilyen volt,17000km alatt nulla olajfogyasztással.Milyen olajat használsz?
Engem csak az 1-ből 2-be váltásnál idegesít a csattanás(de csak néha). Na meg hogy eszi az olajat.
Ha én is pályáznék ilyen motorral én is 1000km után cserélném az olajat.kicsit jobban kell ott forgatni a motort mint hétköznapi használatban.mivel ez a fajtát jobban kell és lehet forgatni.ez az én véleményem.mindenkinek más a véleménye ebben dologban.Egy a lényeg:Király az R6!
Nézd meg a hotmailes emailedet!
04 ugyan az. Nem kell a jobb oldalhoz nyúlni. Gyerekjáték a csere. De service manual!
max még a jobboldalit.. de 05öst nem isemerem anyira
sztam alsó idomot kell csak levenni....
Bal hasidom, ahoz nem tudom le kell e venni az oldalidomot. Amikor én cseréltem levette. De ha jól rémlik nem kell.
nekem nincs 300V 10w-40el... közel 1000km alatt semmi egyenlőre...