Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hopp! Most látom van egy Öhlins is!
Azt is szemmel tartom!
Üdv!
Mennyit szánsz rá?
Most licitálok egy WP (White Power) tipusúra amit sokan az Öhlis-hez hasonlítanak.
Ha akarod rajt tartom a szemem. Még 3 napja van a licit végéig.
Sziasztok!
Úgy néz ki hogy a kipuff témát hanyagolom. Meggyőztem magam hogy ez így tökéletes...
Viszont service workshop-ot tud valaki?
Előre is köszi!
Üdv mindenkinek!

Nem tud valaki jó áron minőségi kormány lengéscsillapítót?
Konzollal 2005-ös R6-hoz!

Köszi!
Széles utat!
Sziasztok!
Keresek 2002-es Yamaha YZF-R6 (piros) tank idomot. Már égre-földre kerestem, Ti vagytok az utolsó mentsváram!
Előre is köszi a segítséget!
(kontakt: mowar@freemail.hu )
Ajánlom mindenki figyelmébe, aki kicsit harapósabb féket szeretne , vagy akinek már szénné égett !

http://www.vatera.hu/braking_f...
Ma lendületesebben haladtam a géppel, általában 7ezres fordulat környékén tartva (tehát fölötte váltottam el mindig) de 10ezerig is néha. Így 80 fok körüli volt a hőmérséklet. Alapjáraton egy helyben állva 3-4 perc után felment 105ig. 100nál kapcsolt a venti.
Dugóban nem nagyon állok mert mindig előre megyek a sor elejére. Tehát sztem nincs gond a hőmérséklettel.

Másik kérdés yoshimura RS3 használóktól: hogy kell kiszedni a hangtompítót? A két végén vannak csavarok de szerintem inkább szegecsek mert nem mozdulnak meg.
Illetve lehet e erre a modellre (99es) felrakni kisebb dobot? Igazából a jardine gp1-hez hasonlók tetszenek, tehát ez a slash cut cső változat. Vagy hotbodies megaphone. Úgy látom ezek leginkább a 2003-2005 utániakon vannak.
Sziasztok!

Eladóvá vált.
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Hali!
Nekem RJ11-es R6R-em van,én is lecseréltem a gyári dobot Remus dobra.Hangban nem sok különbség volt de teljesitményben igen.Negativ irányban.Az Exup szelep megszüntetésével alsó tartományban gyengébb lett.Úgyhogy én az eredetiről levágtam és rátettem a sportdobra.Úgy már jobb lett.Gondold meg,hogy érdemes-e.Én mégegyszer nem mennék bele.Inkább rendszert tennék rá!
Szerintem több mint gyanús az egyszínű farokidom!
Csak óvatosan!
Nézz jól körül. Választék az van bőven de lószar is....
Szia!

Ezt most komolyan kérdezed?
Köszi a választ! Nem teljesítmény miatt szeretném csak a hangja miatt... Egy kicsit heréltnek tűnik még nekem és ezen akarok változtatni! Köszi a jókívánságokat és Neked illetve Nektek is hasonlókat!
Hogy érted azt, hogy fura az egyszínű farok idom?
Teljesítmény miatt semmiképp nem éri meg lecserélni csak a dobot. Full rendszerrel esetleg kapsz pár lóerőt hozzá, de persze az egy sima dob cseréjének többszörösébe kerül. Meg nem is tudom, hogy szükséged van-e rá egyáltalán, hacsak nem versenyző vagy.
Esztétika és hang miatt szokták leggyakrabban cserélni a dobokat, de ha tetszik így is, akkor minek?
Sok balesetmentes kilométert hozzá, vigyázz magadra!
Sziasztok Srácok!
Újdonsült tulaja lettem egy 09-es Egyednek...
Olyan kérdésem lenne hogy van-e értelme rajta a gyári dobot lecserélni mivel annak is jó hangja van, de nem tudom hogy másik dobbal jobb lesz-e mert amit eddig interneten láttam vagy hallottam az elég vézna volt, mármint a különbség a gyári és nem gyári között... Köszi előre is a választ és bocs ha láma kérdést tettem fel...
kérj róla képeket még vagy menj el megnézni de gyanús az egyszín faridom...
Köszönöm szépen!
Szeretnék véleményt kérni az alábbiról:
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_r6-3938117
Még mindig eladó egy Brembo (hátsó) fék pumpa Ha valakit érdekel!
Cser lehet bármire ami R6-ossal kapcsolatos. Eslő fékbetét,Hátsó pirelli slick gumi, stb
http://www.kepesmotor.hu/fek_k...
enyémben 38000, elvileg a léptetővilla a gyíkja!
nekem 42ezer van benne és simán veszi az ürest...
Az üreset veszi be rohadt nehezen néha ! Amúgy fasza gépek, nekem 2000-es van és a váltón kívül semmi bajom sincs vele! Néhány helyen olvastam , hogy ez széria hiba!
felmegy 110 fokig is ....
nekem még talán egyszer sem indult be a venti...
holnap csinálok egy tesztet bemelegedve alapjáraton, megnézem hány fokig megy fel max
Sziasztok!

Bár későn, de hamarosan szeretnék venni egy r6-ost. Azt szeretném tudni, hogy mi az amire oda kéne figyeljek vásárláskor? Van vmi, amit tudnom kell, mint típusról? 99 körülieket nézegettem...
hőfok nem reális,városi araszolgatás során csak úgy "tutul" a venti! Nem szokatlan a 100 fok feletti hőmérsékelt!A 2000-es R6-omon,és a mostanin is ez a helyzet!