Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Sajnos 03-as R6omon elkopott a kuplung bowben, ezért érdeklődnék nálatok, hogy esetleg tudtok-e ilyet jó áron, vagy olyan helyet ahonnan beszerezhetem. R6parts-ot néztem, ott 9ropi, jó lenne jóval olcsóbban megúszni, mondjuk egy minőségi utángyártott bowdennel. Remélem tudtok adni vmi tippet.

Üdv: LJ
Szia!

Az enyém pipercross, Ágo-nál vettem, nála tudsz venni tisztítószert is.
Miért nem tetszik, mi lehet a gon egy ilyen szűrővel?
Hello!azt szeretnem kerdezni milyen markaju? Es hogy esetleg BMC-t ismeri e valali,es mi rola velemeny?enyemben az van de valahogy nem tetszil. Jah es nem tudjatok veletlenul hol lehet hozzavalo tisztitoszert es lenoanyagot venni? Koszi a valaszt!
Ha esetleg valaki sportlégszűrőt, vagy lábtartót keres R6 hoz, az jelezze
Helló!

Keresenék 2004-es r6-hoz első lámpát!
Ha esetleg valakinek van, vagy tudja hol találok ilyet, kérem jelezze.
Köszi!
Sziasztok!

Keresek Yamaha r6-hoz (99-02), papírozható blokkot, amennyiben valakinek van, vagy tud ilyet az ezen a számon elér: 06/20 375-5518
Előre is ksözönöm mindenkinek!
sziasztok!

eladó egy r6 felni 30e ft
szia!

bal oldali tükröd érdekelne, amennyiben hibátlan, és nagyon barátságos az ára.... :)
Igazad van az 15w50, figyelmetlen voltam , de akkor nincsen min gondolkozzak a 15-öst sűrűnek találom a 30-asnak meg kisebb a hőtűrése, 10w40-et fogok használni

Köszönöm a segggítséget mindenkinek
jó is az
én 10w40et hazsnálom és semmi bajom vele....
motul 300v flből nincs 10w50 én 10w40et használok de a következő cserénél 5w40est viszont ha jól olvastam az r6 szervizkönyv 10w30as olajat ír motulból van 5w30as amit a motogpben is használ a yamaha meg a suzuki
Koszi Pok
Rendi vagy megprobalom azt a sracot hetfon szerintem felhivom es megkerdm.szurot kaptam a mocihoz szoval az nem kell.
sztem minden szerelő ért egy idom felrakásához...de még talán egy átlag motoros is
Budapesten tud valaki motorszerelőt aki ért a Yamahákhoz? ( idomok felrakása) KÖSZI
ez fáj,fáj,itt belül
na mi van LADÁ-s ...
Igazad van,összehúzza,és változik a motor kezelhetősége,de ne hasonlítsd már össze a Lada tuning-gal! Más egy kicsit a két dolog,én sem tuning miatt raktam fel 200-ast!
Nem Ő lesz az első,és nem is az utolsó,aki nagyobb gumit rak fel!
Sziasztok!
Van 1-2 2003 r6 alkatrészem, ha valakit érdekel szilar6d@gmail.com
Nekem 10w 40 van yamalube
Erre Én is kíváncsi lennék
A napokban talán végre hozzájutok egy 2007-es R6R-hez
(csak szarakodik a bank )
és pont esedékes a gépen az olajcsere.
Azt már eldöntöttem hogy motul 300v 4t factory line-t fogok bele rakni de nem tudom hogy 10w40 vagy 10w50 legyen.
A logikám szerint 10w50 lenne a jobb de nem vagyok benne biztos.
Vélemény ?
Ezt az R1 fórumon találtam, Ő állítólag nagyon jó áron tud motul olajat adni:
**********
chriss. július 12. 13:11
Hívd fel Őt:
Bérczi Jani
06-30/616-60-88
Szűrőt is küld,ha kell.
És korrekt.
**********

De Én is szívesen segítek, ezen a számon hétköznap munkaidőben elérsz: 06-23-445-883
üdv: Pók
nekem a Gp chrono van feltéve! Jövő héten lesz bekötve!
Azt nagyon, de nagyon megköszönném.
Nekem van magyar nyelvű lefénymásolva, mondom ha vmikor van időm beszkennelem....de ezt nem ígérem most azonnal...