Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi, kivettem a gyárit ezt meg betettem, szigszalaggal rögzítettem, mert ez nagyobb relé a gyárinál, más rögzítési módot nem találtam. De a kábelek foglalata ugyan olyan, tehát nem kellett semmit sem vagdosnom. Villogás szám így már stimmel. köszi a segítséget
Hali norbi,
Miért váltottál Fz6-ról R6r-re? :D ha szabad kérdezni érdekelne.
Hi TommyRider!

Nem tudom, hogy USA v. nem, de Mo.-n lett forgalombahelyezve.
Tettem fel az adatlapomra képet róla.
Nincs meg véletlenül szkennelve a kezelési?
Hello sracok nem tud valaki valami jo helyet ahonnal lehet olajat szerezni barati aron.?nem reg vettem a gepet es meg nem jartam utana
Az index relé helyére. Gyári ki ez be. De a madzagolást neked kell megoldani. Én személy szerint a reléről leszedném a fehér csatlakozót és csak sarut raknák fel.
Ilyen relét kaptam 1 db-ot: 2 pólusú indexrelé LED-es indexekhez 1-100 W-ig (Yamaha, Kawasaki motorokhoz). Ezt nem tudom hova kéne kötni?
Haverom indexét is én vettem át, ő két ellenállást kapott a suzukijához. Az enyém más, sokkal nagyobb, mint az ő ellenállásai. De teszek fel róla majd képet. Indexeket bekötöttem, csak gyorsan villognak.
Szia! Hogy hogy nincs hozzá magyar? Csak nem USA széria? Nekem is olyan van....Én kértem fénymásolatot R6R tulajtól.
Szerintem te egy ellenállást kaptál hozzá. Nem relét.
Sziasztok!
Nemrég csatlakoztam az R6-osok táborához egy 2007-es géppel (nagyon zsír a paripa)! Esetleg tudnátok segíteni abban, hogy honnan szerezhetek hozzá magyar nyelvű kezelési útmutatót?
Kösz:Norbi
Helo! Én most vettem előre LED-es indexeket, kaptam hozzá 1 db relét. Ebből 1 db kábel lóg ki, tehát nem olyan mint a gyári ami itt alul a képen is van. Szerintem ezt nem a gyári helyére kell tennem; vagy mégis? Ezt az áramkörbe kéne beletennem, hogy ez szabályozza a villogások számát?
Ha jól tudom a gyárilag egyik sem ledes. Valószínű van beépítve neked ellenálás. Maradhat a gyári relé, de akkor előrre is kell 1-1 ellenálás. Vagy kiveszed hátulról is és beépítesz egy ilyen "terhelésfüggetlen" ledes relét.
Hátso lámpába integrált index van fenn nekem ahoz nem kellett relé mert gyári is ledes lámpa ugye. Viszont előre idomba simulos indexet veszek ahoz viszont kell relé engem csak az érdekel milyen relé kell hozzá az ami a képen az e mert akkor olyat veszek. kösz a választ
Index elektronika a terhelés függő indexrelék kiváltására.
1-95W közötti terhelés mellett használható.
Villogtatja a modern LED indexet, de akár a hagyományos indexeket is!
Vészvillogó kialakítására is alkalmas.
MOS-FET technológia
Beépített védelem a hibás bekötés és a fordított polaritás ellen.
Átkapcsolható KÉTFÉLE figyelemfelkeltő villogási üzemmódba! (Közúton nem használható)
Gyújtás elvételkor normál villogásra kapcsol
Kontroll LED az elektronikán.
6 hónap cseregaranciával.

Bocsánat nem az alsó hanem aminek a paraméterei itt vannak.
Ha csak első lesz led akkor terhelés bekötése szükséges a led index elé, ha elől hátul akkor szintén elég ha ellenálásokat paolsz be, de sokkal jobb megoldás ha cseréled a relét. Én itt vettem meg a legalsót nagyon jó bekötsz egy plusz gombot és akkor 3 féle villogás között tudsz választani :-)
http://www.nagyvas.hu/motorosb...
Szasztok yamakások:) Vki tud akor segíthetne mert előre ledes indexet akarok a gépre csak nem tudom milyen relé kell hozzá. Ami a képen olyan van benne vki nem tudja megmondani? köszi a segítséget
Nincs mit! Ezért vagyunk itt, hogy segítsünk egymásnak!
mindig a barátom,most nem néztem...

A google a barátod :-) yamaha r6 service manual
http://www.r6messagenet.com/fo...
Szép estét!
Meg tudnátok mondani,hogy hány Newton-nal kell meghúzni a:
hátsó kereket?
első kereket?
féknyergek csavarjait?
teló alján a 4 imbuszcsavart?
05-ös a paripa!

Köszönöm,szép estét:Brit
Aug 7 lagzi utánna nászút. Lehet nem lesz időm gurulni :-(
Hehe, mondjuk augusztusra lesz egy Mátra és környéke valószínűleg...
Az nem itt van sajnos. De ha Borsodba tévedsz irj előtte!
Hódmezővásárhely, Szeged mellett nemsokkal.
Köszi! Holnap kérek is ajánlatot rá.