Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm, már írtam is neki!
Szia!

geri kukac danger pont hu. Írj neki mélt, fog tudni segíteni.

Üdv

Zsu
Sziasztok! Segítsetek légyszíves. Van egy 2005-ös R6-os Yamahám és lánszettcsere esedékes. Milyen méretű láncot vegyek rá? Mert gyárilag 532-es van rajta de mindenki azt mondja, hogy felesleges, kisebb is elég. Illetve az első fogaskereket az előző tulaj 1-el kisebbre cserélte. Akkor nem-e kell rövidebb lánc? Csak utcán használom a motort. Előre is köszönöm a választ.
Yamaha r6 brmbo fékpumpa (hátsó fék) 2004-2005 évjárathoz (de szerintem jó a 2003 hoz is) Ár:15000

Eladó vagy cserélném Pirelli slic hátsó gumira!

06-30-4366-321

http://www.kepesmotor.hu/fek_k...
jah, meg sportkipuff, meg a gyári is van hozzá. Meg szervizkönyves, bár az nekem nem sokat jelent mert ismerem az itteni szervizeket, de látszik téényleg, hogy szeretve volt a motor. De jövő héten csinálok egy körutat és akkor megnézek egyszerre többet.
Hát az nem túl sok extra, de jobb mint a semmi, sztem nézz még szét :D
Esetleg ha valamelyikőtöknek van teszt r6-osról akár pdf-ben, vagy jpeg,ben, vagy bármilyen más formátumban szívesen venném, szeretek olvasgatni róla írásokat. Köszi
Nah, voltam megnézni az egyik mocit. Azt amelyik itt nálunk eladó:
http://yamaha-yzf-r6.autobazar...
Nagyon szuper állapotban van. Alaposan átnéztem, néhány karcolás van a festésben, viszont motorilag tökéletes, hidegen gyújtottuk be, nagyon csendesen járt. Sokkal szebb volt a hangja mint az én 22000km-es FZ-6omnak, szóval a km is valós. és az mellett van rajta bukógomba és elöl fém fékcsövek. Szóval nagyon jó vételnek tűnik, de azért elmegyek még megnézni párat, legyen viszonyítási alapom.
+1
teljes mértékben megértelek, de ha tudom javasolni, igaz általában egy 100assal drágábbak, de már fordított telóval, radiális fékekkel, és általában sportkipuval vannak ellátva a 2005-ös modellek, ezért szerintem esztétikusabbak is, de mégis kb ugyanaz.
nekem nagyon tetszik ez a motor.

Nem mondom azt hogy a 2009-es nem tetszik, nagyon brutál csak mivel még tanulok nincs munkahelyem így nem engedhetem meg magamnak hogy vegyek 2,5 milliós motort.

És szerintem a 2003-as évjáratú R6-ok nem néznek ki olyan rosszul.
"Szóval mire figyeljek ha 2003-as R6-ot szeretnék?"

A gyártási évre...
Én csak arra vagyok kíváncsi, hogy mért pont 2003-asat akarsz?
Pl. hogy nincs magyar papírja... Mire lepapírozod, vehetsz egy magyarországit pont ugyan annyiért.
reálisabb
köszi a gyors választ.
900e-ért gondolom már lehet kapni jó állapotban lévő 2003-as évjáratút.
ez egy olaszból behozott motor, a festése nem gyári szóval biztos volt törve vagy csúszva vele. nézz be az idomok mögé hogy mégis azért mi a helyzet, nézd meg a blokk csavarokat voltak e már bontva, mikor elmész megnézni kérd meg hogy hideg legyen a motor mikor odaérsz ,hallgasd meg a blokkját, ülj fel rá próbáld ki a váltót és az egyenes futását, nézd meg nem e fut 2 nyomon stbstb ezek örök érvényű dolgok midnen motorra vonatkoznak, de ha ezek stimmelnek tul nagy baj nem lehet.
Sziasztok

Olyan kérdésem lenne hogy ha R6-ot (2003) szeretnék venni akkor mit nézzek meg rajta hogy nem e volt törve, rendben volt a moci.

Találtam egyet de ez nagyon olcsónak tűnik nekem. Valami nem lehet vele rendben.

Yamaha R6 (2003)

Szóval mire figyeljek ha 2003-as R6-ot szeretnék?
Mondjuk a döntésben nehezíteni fog sztem az, hogy majdnem mindegyik kitűnő állapotban van, feltéve ha nem törték, vagy nem kimondottan pályázásra használták.
Legyen "pofád" alkudni, mert ebben a válságos időben mindenkinek szüksége van a pénzre, tehát biztos engednek kisebb-nagyobb összegeket, és törekedj arra, hogy minél több kiegészítővel legyen ellátva, mivel csak ebben lehetnek különbség motorok között... más nem sokat számít.
Nem tudom, nálunk sokkal kevesebb a motoros mint nálatok. Bár mondjuk tavaly eléggé megugrott a számuk, vagy inkább tavaly előtt.
Az utak pedig...nem mondanám hogy jobbak mint nálatok, főleg a tél után olyanok maradtak, hogy csak csodálkozom, és mindenki szarik megcsinálni. habár nem is sokat várok ettől az országtól, de ezt hagyjuk máshova tartozik. Csak az a baj hogy még sosem mentem r6-al, úgyhogy nem nagyon lesz mihez viszonyítanom, mer az FZ6-omhoz képest biztos sokkal sportosabb lesz, de ezért mindenképp sokat megnézek mire döntök. Csak már tarthatnék ott
Mi lehet az oka annak, hogy felétek kevés az eladó 05'-ös R6?
Egyébként milyenek a helyzetek arra, gondolom sokkal jobbak az útviszonyok...
Ez már nem az én asztalom én csak az állapotára vonatkozóan tudok nyilatkozni
Azért a szlovák rendszám, mert szlovákiából vagyok, Dunaszerdahelyről. Csak nálunk olyan ritka az eladó 2005-ös R6-os mint a fehér holló. Úgyhogy szerintem mindenképp Magyarországon fogok venni.
Nyilvánvalóan jó állapotú, de sztem a többihez képest drága! :D
Szerintem is nagyon jó választás a 2005-ös R6. Ha valamelyik Rossi jó állapotú, akkor azt tudom ajánlani :) Egész korrekt áron is vannak, csak oda kell figyelni a vásárlásnál, nehogy belefuss valami rejtett hibába.
A Fazer-en hogyhogy szlovák rendszám volt amúgy?