Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

en nalam nincs telen elrakas,motorozok es masokis telen
Szia!
Fejidom és lámpa esetleg megven még?
Bocs, de én éjjel vagyok fent, nappal alszom, és éjjel nem szeretnék senkit sem zavarni...
Előre is köszi!
Cic
Sziasztok!kérlek segitsetek nekem!nagyon kezdö vagyok a szakmában!kb 1 hónapja vettem egy r6 paripát!isteni semmi hibája!viszont jön a tél és semmit nem tudok mit kell rajta végrehajtani mielött el teszem télire a kicsikét!légyszives segitsetek nekem ebben!köszönöm
Nincs mit!
Üdv!
Ramirez!
Mégegyszer köszönöm a segítséget!
Hali itt ramirez!
Copfos!Valószínű a motorod problémáját a TPS(throttle position sensor) szenzorhiba okozza!Én is ezzel küzdöttem egy darabig!
Hívj fel:06204606391
Sziasztok!
2003-as R6-om van. Ha nagyon meghajtom elmegy rola az alapjarat es ha behuzom a kuplungot visszaengedett gaznal ,egybol leall. Ha megallok es varok 1-2 percet utanna ismet jo. Talalkozott valaki mar ezzel a problemaval, vagy van valakinek valami otlete mi lehet a gond?
sziasztok
2004-es r6-os minden alkatrésze eladó,ha kell valami jelezzétek légyszi és megegyezünk30 8579034
üdv. jó állapotban van 60 eft. a felni és a tárcsák! ha érdekel üzenj!
szia
érdeklödnék hogy az elsö kerék tárcsástól mennyi lenne?és jó állapotban van-e?
köszi
Sziasztok ha esetleg érdekelne valakit!
Hívjatok vagy írjatok ,a gép tényleg tökéletes,megegyezünk,sürgős!
http://www.kepesmoto
r.hu/yamah...
hali
volt már valakinek metzeller roadtech z6fent?
mik a tapasztalatok?
köszi
Kössz a választ meg a felajánlást. Azóta már én is beszereztem egy másik fesszabályzót így a probléma megszűnt.
szivesen! használd egészséggel üdv!
Ja még annyit hogy IGEN az akksit is az nyírta ki!
Hali! nekem ismerős a jelenség és nállam a fesszabbályzót kellet cserélni és utánna tökéletes lett! Ha gondolod nekem van egy eladó amit tartalékba vettem de a motort már eladtam igy nincs rá szükségem! Tel:06306217608
hi ...

megjött a cucc ...


köszönöm ....
eladó a képen látható r6, 2000-es évjárat erősen hiányosan. vázsérülten, jelenleg forgalomból végleg kivonva de visszaállítható, a vázsérülés javítható mértékű, új gumikkal, 199 eft-ért eladó esetleg bontva is. 0620/992-4528 külön van még eladó bontott blokkalkatrészem és néhány külső alkatrész is. (hengersor nincs!)
Mindenféle változtatásnál, ami a motor teljesítményét, működését befolyásolja, újrahangolást igányel, lásd kipu, mivel más lesz az áramlás, a gázcsere gyorsasága, így változnak a tulajdonságai. Pl szelephézagállítás, ezt általában, ha a kereskedővel felrakatod a rendszert elvégzik, de nemárt odafigyelni rá.
Tanács kellene nekem.Vettem egy 2004-es R6-ra Yoshimura rendszert.Kell a motort hozzáhangolni?Kinek van tapasztalata?Érdemes-e?Mennyibe kerülhet?Köszi a segitséget előre is.
kegyetlen szép a gépezet gratula hozzá!
Azért ETZ után csak finoman!
Köszi szépen. :) Az első nap a maga kemény 50 km-ével rendben telt, nagyon tetszik a gép. Ahhoz képest, hogy elég rendes váltás volt mind lóerőben, mind stílusban (ETZ vs R6) nagyon segítőkész és kezes gépnek tűnt, gyorsan alkalmazkodni tudtam hozzá. Próbálok még idén minél többet menni, hogy jobban összeszokjunk. ^^
Sok szerencsét hozzá!Grt!
Üdv Yamahások!
Végre eljött a nagy nap, péntek este én is Yamaha tulaj lettem, egy R46-ot üdvözölhetek a család új tagjaként. Kimondhatatlanul örülök, egész héten mióta fix h megveszem ezt vártam. Mai nappal már gurulni is tudok vele, ha az idő is úgy akarja. :)