Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem! Mennyit forog (Rpm) egy K7-es vagy fiatalabb R6? Kössz!
2004-es yamaha r6 eladó kitünö motorral papirok nélkül,egyben vagy alkatrészenként.Egyben 600 ezer ft,alkatrészenként 1000 ft-tól

érdeklödj a 06308579034-es számon
az én összekötőm a régi R6-omon volt,passzol rá,annyi van,hogy a leömlőre ráment a régin,az újon pedig belecsúszik.Plusz kicsit hosszú,így az összekötőből le kell vágni...az enyémen megoldottuk,igaz,nekem amúgy is átalakított a sportdobom!
Engem is érdekelne vmi sport kidörrentő, akinek van eladó írjon rám.

Valaki nem tudja, hogy a 2003as típushoz való összekötőcső passzol a 99-02 szériához?
Szia! Dobtam a képeket!
Köszönöm hogy leírtad a tapasztalataidat sokat segít
Nagyon jó motorok ezek a véleményeitek alapján, valószínű én is az R6-osok csapatát fogom erősíteni egy 2001-es modellel, vagy ha isten is úgy akarja akkor egy 2005-össel bár nem vagyok telhetetlen bőven megelégszek a régebbivel, főleg hogy megerősítettek a véleményeitekkel Már csak a jogsira várok és irány motort venni
Még valami a gyári kipufogóról tudnátok mondani pár szót? Milyen a hangja, érdemes lecserélni.... nekem nagyon bejönnek a sportdobok hangjai
Nekem 99-es r6om van, tehát az első. A váltó tényleg hangos, főleg a felhúzom 2-be, de ezen kívül semmi baja sincs. Eddig kb. 2 szer váltottam üreset 1-2 között, de ez az én hibám volt, mert akkor nem csizmában voltam és nem voltam elég határozott. Amúgy finoman veszi a fokozatokat kuplung nélkül, semmi gond nincsen vele, ez miatt ne aggódj.
Olaj téma: Nekem eddig 4,5 ezer van az olajban, eddig nem ment le a szint a felső nívóról. Pedig volt motorostali, sok tiltás, durrogás, stb. Ha pályán használnám állandó nyélen biztos enné, de nekem nem arra kell.
Amúgy jól kezelhető, dizájnos is, a nem hozzáértők 1-2 évesnek saccolják, nekem kényelmes is (180cm), egyedül a bőrruha térdprotijai viselik meg a térdem, de kicsi a ruhám szerintem azért.
Karbinak semmi hátránya sincs, sőt...egyszerű jól bevált kiforrott.
Mondják hogy kevsebbet eszik az injektoros gép...nemtom nekem egy két személyes balcsis motorozás egy gixer mögött, 6 liter lett neki 7,3. (mögötte nehezebb utas ült egy 20 kilóval, de akkoris)
A fék nagyon jó a korabeliekhez képest, nekem fém cső van rajta, nem tudok rosszat mondani.
A kilóméter miatt meg abszolút ne aggódj, vigyél magaddal egy hozzáértőt aki meghallgatja a hangját, ha nagy bibi van úgyis kiszúrja, de sajnos bele nem lát senki...
Szerintem ár érték arányban egyik legjobb választás, én februárban 640-ért vettem+papírok teljesen megérte, azóta költeni nem kellett rá!
Szia!
ment a válasz
Semmi gond,én is csak megajánlottam
Szia!
Dobtam neked egy mailt kipuff-ügyben.
Szia!
bocsi, ha goromba voltam, nem akartam nagyképűnek tűnni, vagy megbántani. sorry
Akkor hajrá belezd ki,megnézném a komoly szakértelmed hozzá.Persze nem kötelezö megvenni,elfér rajta.Sok sikert a kereséshez...
méghogy Tárnokon ....
odahívod , hogy hallgassa meg a motorod , közben meg 14-en fogjuk szétszerelni kotta részegen ... nem lát belőle mást , csak egy zsáknyi Lego-t....
Szia!
Videót sajnos nem tudok csinálni róla,mert fényképezővel csinált videó abszolút nem adta vissza... de itt ez a videó, 1:14-1:26-ig láthatod mit tud a kipuff.Sajna a hangot a telefon minőség nem adja vissza,amúgy szép öblös hangja van!
Hétvégén Tárnokon leszek,Pesthez közel,esetleg meg tudod nézni.Amúgy az ország NY-i szélén élek!Üdv:B
Nekem semmi problémám a váltóval, sőt nagyon jó váltója van, pontos, még sosem kapcsolt mellé.
ugyehogyugye jó kis gépek ezek az R6-osok....nem véletlen választottuk ennyien
nekem kawa zzr-em volt ez előtt....ahhoz képest ez maga a mese ...
HEllo!
köszi, de ennyit nem adok érte, gyári dobot kibelezni én is tudok
Hello!
jól néz ki, tetszik
merre laksz? hangot tudnál róla küldeni? vagy ha nem laksz messze akár el is mennék felpróbálni a motorra, hogy hogyan szól
Hát....az olaj az olyan dolog, hogy melyik motor nem eszi az olajat, ha túl van hajtva korábban már írtam, hogy az enyém 2000-es és 42000km van benne..... egy deka olajat még nem evett meg. Ha kopnak az alkatrészek, nagyobb kenést igényelnek. Az akadós váltóról meg annyit, hogy kinek a pap kinek a papné városba papucsban szoktam motorozni, de úgy sem szokott gondot okozni váltani én szeretem ezt az összes újságíró által akadósnak titulált váltót legalább tudod, hogy mikor pattan be sebességbe. Ha csizmában vagy akkor meg teljesen tárgytalan a dolog.... én 600-as horneten vizsgáztam aminek vajpuha a váltója. 5. sebességet 3-szor húztam luftra egymás után, mert nem lehet bepöckölni a helyére, egyszerüen nem érzem a sebességet. pont mint a PSA kocsik váltója ki mihez szokott, a szerkezettel sztem semmi gond. Az akadós helyett inkább azt emelném ki, hogy hangos, főleg az első 2 fokozat. Állítólag a későbbi példányoknál már nagyjából orvosolták a "hibát". Haveromnak 2005-ös R6 van még is hallom a váltóját bukósisak, menetszél, sportkipufogó mellett is. Most jól ki lett vesézve
'99 évvégi R6-osom van ...hátulját átalakítottam 2001-esre...34000km van benne ...fémfékcsövek...friss olaj és légszűrő...
a napokban gondolkodni kezdtem az eladásán ...
Kicsit olvasgattam a 2001 körüli r6-ról és két komolyabb hibát róttak a mocira: azt hogy akadozik a váltó, és hogy eszi az olajat
Valami tapasztalat ezekkel kapcsolatban?
Teljesen új,még csak egyszer volt a moci beinditva vele.Átalakitás elött sem volt használva,karcmentes
Ezt a gyári dobot alakitottuk át,szuper a hangja.25 ezerért adom el ha érdekel.érd:06308579034 törökszentmiklós