Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Reggelt!
Itt van pár kép,ahogy megbeszéltük!
akkor szerintem ugyanott vettük, volt kút
a kereskedés mellett nem volt egy benzinkút? mert én is ott vettem
Oké, köszi
már nem tudom mi a neve a kereskedésnek, tavaly vettem szolnokon
Jómagam csak 170 lennék, úgyhogy ha te elférsz rajta akkor tényleg nincs gáz a hellyel
187 vagyok,a második R6-ot vettem...K4-en ültem,a lábam a nyakamban volt.Bár én elfogult vagyok,ne hallgass rám.
holnap végzem,reggel feldobom ide a képeket.45+posta összekötővel együtt.Ádám motornál vetted a bringát?
Hát igen ha lenne pénzem én egy Kawasaki zx636-ot vennék 2004.es től és csak is zöldet , egyszerűen gyönyörűek, sztem sokkal szebb mint az új
De ami pénz majd rendelkezésemre áll az az R6 felé billenti a mércét.
Rá ültem már egyre( R6) igazából nekem nem volt olyan kényelmetlen a magam 185 cm-el de hát hosszú távon biztos más a helyzet, de majd meglátjuk
Személyes tapasztalatként megerősítem azt, hogy tényleg nagyon könnyen kezelhető. Karbis vagy injektoros sztem ezeknél a korai évjáratoknál mindegy, bár ezek a karbis gépek jóval kiforrottabbak mint a kezdetleges befecskendezős gépek, gondolok itt pontosan a suzukira. A méretről meg annyit, hogy ugyanabba a kasztniba ültették bele az 1000-es blokkot is tehát súlybeli különbség is van...viszont annak ellenére, hogy nagyobb nem kényelmesebb, legalább is saját tapasztalataim alapján...pl.: k.rva hosszú a tank. én kawasakis vagyok, személy szerint nem is egy nagy Yamahás... Mégis R6-ot vettem. Ebből vond le a következtetéseket
Szia!
képet mikor tudnál küldeni? mennyibe adnád?
Köszi a választ.
Nézegettem a tiedet is használtautón...De valószínű hogy ismerősöm kereskedésbe veszek mocit, de ha nem lesz jobb akkor biztos vissza térünk a mocidra mert szép állapotban így első ránézésre
Helló! Szó szerint elmegy még 1szer ennyit, ha rendesen karbantartották! Tartós fasza kis gépek az enyémben van jelenleg 42200km és eddig teljesen problémamentes. Ha gondolod nézegesd meg az enyémet is, az adatlapomnál fent van az eladó holmiknál. Ha valami kérdésed lenne a géppel kapcs. nyugodtan dobj egy üzit vagy csörgess
51e km-rel adtam el a 00-ás R6-om,kicsit volt hangja,de semmi extra...
milyen árban keresel?nekem van egy karbon dobom akra matricával,de Arrow dob.gixxeren volt,át lett alakítva,ezért a közcsőnél nem gyári.képet most nem tudok mutatni,nem vagyok otthon...
Hát az R6 jobban tetszik
És Km-ről, szerint sok a 40 000 km , vagy ne aggódjak mert bőven elmegy még egyszer ennyit
HEllo!

van valakinek eladó sportdob ? 2003 r6-ra kellene
Nekem 2002-esem volt, szintén karbis. Ez nem tudom miért hátrány, szivató miatt? Sztem hibátlan motor, és tapasztaltabbak összehasonlítása alapján jóval kezesebb és kezelhetőbb, mint a gixxer! Amúgy azt vedd meg, amelyikhez a szíved jobban húz!
Szevasztok!

Most agusztusban tervezem egy 600-as sportmoci vásárlását.
Két kiszemeltem van a Yamaha R6 és a gixer, mind a kettő 2001-es évjáratú (ebben az árkategóriába tudok nézelődni 8-900 ezer).
Na most azt szeretném kérni tőletek hogy mondjatok véleményt e két motorrol amennyire lehet elfogultság nélkül Nekem formailag az r6 jobban bejön viszont tudtommal 2003-ig karburátorosok ami nem hiszem hogy rosz de hát mégis az injektoros az kicsit jobb sztem ez pl a gixer melle szól mert az injektoros.
Na szó ami szó akinek van ilyen évjáratú r6-ja az leírhatná a véleményét a gépről.
Ja és még valami ahogy nézegettem ezeket a gépeket szinte mindegyikbe közel 40 000 km volt ami vki szerint so vki szerint meg se kottyan nekik!?
Remélem nem gond hogy itt kérdezgetek, és köszi a választ
Köszönöm szépen, már pótoltam!
2004-es r6 os eladó egyben vagy alkatrészenként kitünö motorral papirok nélkül 600 ezer ft-ért
vagy irj mire van szükséged vagy hivj a 06308579034-es számon
postán is elküldöm
Sziasztok!
2003-05 közötti R6-ra keresnék hátsó ülést. Az enyémet sajna elhagytam .Köszönöm!
Mail: petars@freemail.hu
Bocsi de most lett vissza kötve a net! Itt a kép!
Eladó R6R 2008 gyári idomok pályaidomot beszámolok
néztem de 2 dbot találtam az is kék és fehér! nekem fekete kellene