Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello

Hát a segédváz nemörvend túl jó állapotnak igazából 3 darabban van :). Egy jó lakatos megtudja csinálni. De akkor sem raknám fel eladásra szánt motorra. Inkább pályázni. Amúgy az enyémre 30 000volt egy kicsit ferde amit még utána meg kellet csináltatni, de bontóban a jó olyan 50 - 70 körül mozog .
üdv! A láncszetted megvan még? adamsasi@monornet.hu
Haller!
Van egy rendszámtartóm 2001-02 gépekhez+ maradt még egy új gyetya (NGK-CR10EK). Jelképes összegért eladó a 2 cucc, mivel már nincs meg a motor..........3500ft
Köszi a visszajelzést
Eladó bontott és új alkatrészek,WWW.R6PARTS.HU,sok más alkatrész is van raktáron csak telefonon érdeklődj 06705850436.
Üdv!

Megkaptam, még gondolkodóban vagyok, ill. puhítom Jézuskát...
Amint fejlemény lesz, szólok!
Szia!
Segédváz milyen állapotban van ?
Tudsz képet küldeni a kaii@citromail.hu-ra?

Előre is köszi
Üdv
Karesz
Köszi a választ! Törött füllel nekem is van, ram air csövem nekem is egész, de azért még 1x köszi!
Szia!

Elküldtem a mailt!

Üdv: Carlo
Hello

Mind a 2-n elvannak törve a fülek :(, de van ram air csövem és az sérülés mentes :)
Ha jól tudom 10es csak a Kawáknak van!
És ha jók az infóim még a menetemelkedése is más!
Üdv Carlo75!

Meg van még a VM kipuftartó? Ha igen tudnál küldeni róla képet, mert érdekelne. E -mail címem: lightjaw@citromail.hu

Kösz: Lightjaw
A két Ram-Air cső takarón azok a pici pöckök (amik a fejodomba akaszkodnak), és a csavarhelyfülek megvannak?
nincs mit
Az annyát, jó pici. Köszönöm szépen a segítséget .
99,99% szerintem, de kicsit kutatok infoért
Az nem fasza:S És ez mennyire tuti? Azért kérdezném, mert van egy pár eladó bukógombás emelőszemem és egy illető jelentkezett érte akinek '04-es R6-ja van, de nincs motor közelben és nem tudja lemérni. De sajna az emelőszemeknek 10-es menete van :/
emlékeim szerint 8-as
Sziasztok
Szükségem lenne egy kis infóra. 2004-es R6-nak az emelőszem furata hány mm-es? 8-as vagy 10-es? Ha valaki tudja fejből vagy megmérné megköszönném.
Igen, bár ha nincs még sportlégszűrő a motorodban, akkor szerintem együtt érdemes megvenni.
Helo!
Érdekelne,hogy külön eladó-e a power commander III USB?
Sziasztok! eladó!

R6 03-05

Komplett sérült idomgarnitúra, tankkal, segédvázzal, bal kormány kapcsolóval, váltókarral, ülésekkel. Ami nincs a képen arról késöbb lesz kép.

Pályázásra is alkalmas vagy arra amire akarod!

Baráti Ár :) 65.000 HUF

06705550710
Nincs mit! Örülök, hogy segíthettem!
köszönöm a segitséget megpiszkáltam az exupot és meggyógyult a moci a lámpa kialudt és a hibakód is eltünt . köszi mégegyszer